Jump to content
Tomii

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.

Recommended Posts

Milosz1911
KrzysztofCC

1. Fendt wyglada całkiem dobrze na zdjęciach ale nie ma zdjęcia lewego boku wiec nie wiadomo co tam się dzieje 

2. W Hobby wydaje mi się ze łączenia dachu w środku powinny być mniej widoczne

3. Adria chyba nieźle, nie zauwazylem niczego niepokojącego na zdjęciach..

Prosze o weryfikacje moich odpowiedzi przez kogoś bardziej doświadczonego 

Thomas

Matko jedyna z Oświęcimia na Mazury żeby budy powąchać. Też szukam przyczepy i dalej jak 100 km od domu na pewno nie odjadę. Byłem przejazdem u handlarza w okolicy Olesna i gdyby nie oferował umów na słupa to pewnie bym zakończył swoje poszukiwania. Interesuje mnie oferta ricar z Pleszewa ale na razie nie mam za czym w te okolice jechać. Proponuje poczekać, na Śląsku też jest kilku handlarzy i coś przywiozą. 

beniamin82

. Byłem przejazdem u handlarza w okolicy Olesna i gdyby nie oferował umów na słupa to pewnie bym zakończył swoje poszukiwania.

Jak oceniasz przyczepki u tego handlarza z Olesna?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Thomas

Na tle tego co oferują inni to facet wie co należy przywozić żeby szybko sprzedać i wcale nie chodzi o cenę. Przyczepy sprzedaje jego mama, właściciela nie ma na miejscu i kontakt jest mocno ograniczony. Oglądałem dwie przyczepy i choć stare to nie było się do czego poza detalami przyczepić. Tylko ten zakup na tzw. słupa czy też głupa całkowicie mnie zniechęca ale jak właściciel rozkręci biznes to zapowiada się ciekawe miejsce. Przyczepy ma naprawdę ładne i widać po ogłoszeniach, że się sprzedają. 

jacekzoo

Co znaczy, że sprzedaje na słupa?

beniamin82
Co znaczy, że sprzedaje na słupa?
Oferuje umowę na Holendra. Mi też proponował. Ale nie naciskał, dał jako propozycję , więc podpisałem z nim bezpośrednio.
Akurat był na miejscu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

jacekzoo

Spoko, fajny układ, taki nie za legalny 😜

Thomas

:) oj tam oj tam czepiasz się :).  Początki zawsze są trudne. 

Milosz1911
Cytat

Matko jedyna z Oświęcimia na Mazury żeby budy powąchać

No. Jak kupowałem samochód to zrobiłem 1600km. Od Olesna przez Warszawę, a kupiłem w Lublinie. :)

Bliżej są jeszcze w Oleśnie 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-excelent-2000r-4x-osoby-przedsionek-bojler-dmc-1000kg-piekna-CID5-IDHwW8y.html

i

https://www.olx.pl/oferta/adria-unica-2001r-5x-osob-bojler-przedsionek-sliczna-CID5-IDGgMmF.html

ale ten sprzedawca jakoś mi nie leży ( nie lubię sprzedawców typu albo bierzesz albo nie marnuj mojego czasu :))

w Ricar też jedna https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-450-z-przedsionkiem-dmc-1200-kg-stan-perfekcyjny-gwarancja-12-miesiecy-ID6Drw8V.html?#map

W odległości 100km to same "angielki"

Na budy patrzę już od końca sierpnia i w odległości do 100 km to trzeba mieć wyjątkowe szczęście żeby coś kupić :)

KrzysztofCC za ocenę.