Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

Stało się ………Kupiłem swoją pierwszą przyczepkę :yay: . Było ciężko, daleko ale przede wszystkim WARTO. Chciałbym gorąco podziękować kolegom  Mariusz1962, ADAMiEWA, TOM3653, witus, Kocer, WojtEwa , za długie fachowe rozmowy i porady oraz pomoc w oględzinach i ocenie „MOJEJ” przyczepki. Mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane podziękować Wam osobiście :piwo:

 

P.S. Zdjęcia zamieszczę w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę mnie dopisać do listy... mieszkam w Bytomiu więc Bytom i okolice nie stanowią problemu, żeby podjechać i zobaczyć. Mam już 3 budkę więc myślę że jakąś radą będę mógł służyć, chociaż nie tak profesjonalną jak niektórzy "wyjadacze" na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja już raz pomogłem ( Eljola ) i zrobię to drugi i trzeci i czwarty i ............raz. Mój teren to Starachowice świętokrzyskie i wszystko co leży w promieniu 30km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mazowieckie ,Wyszków i okolica do 35-40km (bez Warszawy) balcharz samochodowy zawód wyuczony, mechanik z koniecznośca karawanignowiec z zamiłowania :)

Edytowane przez marcinek94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie, gdyby ktoś miał wątpliwości czy poprosić kolegę z forum o pomoc w przebadaniu potencjalnie nadającej się do zakupu przyczepki to z miłą chęcią osobiście mu te wątpliwości rozwieję. A drogę którą przechodzę polecam każdemu zainteresowanemu zakupem zwłaszcza pierwszej przyczepki :)

 

Po zarejestrowaniu się na forum poczułem się tak jakbym wpadł do basenu wiedzy i chłonę do dziś dnia całymi garściami.

Gdy z żoną określiliśmy co nas interesuje założyłem nasz wątek w kąciku kupującego

Głownie nocne łowy po różnych ofertach zaowocowały pewnymi wynikami które niezwłocznie umieściłem w wątku z prośbą o opinię bardziej doświadczonych kolegów

W śród powiedzmy złotej he he trójk, była sobie taka jedna cepka w Bieruniu (około 70 km od domu - niby blisko) Koledzy wypowiadali się dość przychylnie więc zapadła decyzja że trzeba jechać zerknąć. W międzyczasie kolega alan który wybrał się tam w poszukiwaniu czegoś dla siebie popatrzył w moim imieniu namacalnie na tę sztukę, przedstawił mi pierwsze wrażenia a że gniot to nie był, spytałem zupełnie spontanicznie kolegę marko6, który do Bierunia bądź co bądź również kawałek miał, czy nie zechciałby jej ze mną zlustrować dogłębnie.

 

Powiem szczerze: odzyskałem wiarę iż wśród ludzi gnających wszędzie bez opamiętania, często po trupach do przodu są jeszcze tacy na których można się mile zaskoczyć :)

Kontakt - rewelka (czasem na gorącą linię z żoną w nagłych przypadkach trudniej mi się dodzwonić)

Kwestia dogrania terminu - bajka żekłbym iż niemal pełna dyspozycyjność

Punktualność - bez najmniejszych zastrzeżeń

Podejście do sprawy - PROFESJONALNE -  Wszystko ze mną sprawdził centymetr po centymetrze każdą wątpliwość zgłaszał i dyskutowaliśmy na ten temat. Nie wywierał wpływu na decyzję. Zero presji. Pełen bezstronniczy przegląd wad. Bo o zaletach się nie mówi, każdy wszak wie co mu potrzeba do szczęscia.

Dzięki jego doświadczeniu zlustrowaliśmy tego Burstnera dogłębnie (ponad 3 godziny) Dodatkowym plusem jest to iż sam posiada Burstnera i wie jakie miewaja bolączki :) czasem już nawet fabryczne.

 

Na razie wpłaciłem zaliczkę (tak by żona jeszcze sobie zobaczyła na spokojnie) ale nawet gdyby się okazało iż jej nie kupimy z jakichś tam wzgędów uważam iż było warto fatygować tak doświadczonego kolegę.

Można powiedzieć iż przeszedłem swoisty kurs oglądania przyczepy i już mnie tak łatwo się nie wciśnie byle czego :)

 

Marku mam nadzieję iż jak rozdzwonią się do Ciebie inni poszukiwacze to mi wybaczysz ale polecę Cię każdemu :)

Dzięki jeszcze raz tobie oraz wszystkim bardziej bądź mniej aktywnym forumowiczom.

 

A dla wszystkich to czytających małe przypomnienie:

 

Z LUDŹMI TRZEBA ROZMAWIAĆ i ze sprzedawcą też a skrupulatne wypisywanie każdego mankamenciku nawet takiego drobnego, pozwala nam byc lepiej przygotowanym do negocjacji cenowych a jak wiadomo na tych zależy nam niemal tak jak na dobrym stanie przyczepki.

pozdrawiam Bartek

a jak tylko będę w stanie komuś pomóc, to oczywiście podejmę ku temu wszelkie kroki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, co do kolegi marko6 zgadzam się w 100% z wypowiedzią poprzednika. Według mnie marko6 jest profesjonalistą w tych sprawach. Gdybym miał znów kupować cepke to tylko z NIM !!!!!!!!!!!!!!!! MARKO6  JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI I SZACUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dopisz mnie Tomku proszę.

Kraków i okolica, raczej starsze modele bo kosmiczne technologie nowych modeli  powożąc dinozaurem jeszcze nie bardzo ogarniam. :-)

Krzysiek, raczej na tel.603-66-05-92 - obecnie gruba awaria druta Netii i net tylko przez komórę ciągnę :-((

 

Sugestia do spisu - przyszła mi myśl że może od razu województwami / powiatami / miastami porządkować - trochę chętnych już jest,  jak przybędzie to może łatwiej by znaleźć pomocną dłoń dla interesującego kogoś regionu

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę mnie wpisać na listę "pomagających w zakupie" -chociaż nie mam zielonego pojęcia o przyczepach ale zawsze mogę powku...ać  sprzedającego :klotnia: i próbować zbić :boks: cenę  . Region Kępno 63-600 + okolice, kontakt najlepiej tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tym wątku wyłącznie skupić się na zgłoszeniach chęci pomocy innym kolegom.

Cały temat został posprzątany i wszystkie niepotrzebne dyskusje zostały poprzenoszone do nowego wątku.

 

Prośba do nowych koleżanek i kolegów oczekujących pomocy w opinii o konkretnych przyczepach - zakładajcie Swoje wątki w Kąciku kupującego.

Od razu opiszcie Swoją załogę, oczekiwania, budżet - wtedy będzie łatwiej Wam doradzić. 

 

W tym temacie zgłaszamy wyłącznie swój akces do tej akcji.

 

A i lista została uaktualniona na dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.