Jump to content
Tomii

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.

Recommended Posts

maciej68

Super pomysł!

Jakby co, służę pomocą w Zielonej Górze i okolicach

Maciek'

Tomii

Witam, Jeśli chodzi o okolicę Ciechocinka lub bliżej nie określoną odległość ( w ramach rozsądku) to walcie jak w dym jestem ZA , choć tak sobie myślę że już jest rozbudowana lista tych co mogą pomóc i myślę że  nie było by złym pomysłem rozszerzenie tej listy o właśnie tą informację czyli pomoc przy zakupie/ oględzinach sprzętu. A mam tu na myśli temat prowadzony przez naszego kolegę "Ptaku"  http://forum.karawaning.pl/topic/7199-sos-forumowe-assistance/

Pozdrawiam serdecznie.

Jacku jak najbardziej masz rację - podobny temat istnieje, pamiętaj jednak, że kącik Przyjaciele w którym mamy forumowy Assistance jest widoczny dopiero dla osób które mają 50 postów. 

Tu autorowi pomysłu chodziło o pomoc osobą które dopiero startują, zaczynają przygodę zarówno z forum jak i z karawaningiem. Autorowi pomysłu nie chodziło o to żeby ktoś mi obejrzał przyczepę w Koszalinie. Bardziej chodzi o wzięcie inwestora za rękę i pokazanie mu - "Tu musisz oglądać, o widzisz coś tu było nie tak, ktoś już tu coś grzebał". Dlatego również osobą które piszą "ja się nie znam, ale jak mogę to pomogę" z całego serca dziękuję, ale nie chodzi o to żeby "ślepy prowadził za rękę ślepego".  

California

Witam, Tomii faktycznie nie zastanowiłem się głębiej nad istotą sprawy i muszę przyznać wam rację, proszę o wybaczenie napisanie nie przemyślanego postu :blagac: :blagac: :blagac: .
 Postaram się poprawić i więcej takich gaf nie popełniać , człek się całe życie uczy :] .

Pozdrawiam serdecznie.

Werusie

Pomysł dobry i naprawdę przydatny dla nowicjuszy zakupujących swoją wymarzoną przyczepkę.

Nam przy kupnie drugiej i trzeciej przyczepki pomógł kolega irek w ,który zawsze był chętny do takich oględzin -z każdego zakupu byliśmy bardzo zadowoleni dodam jeszcze ,że drugą naszą przyczepę potem sam od nas odkupił, a wcześniej dużo pomagał przy modernizacji instalacji wodnej i przy założeniu większej bakisty.Także polecamy pomoc kolegi- irka w.

fish

Białystok i okolice

Michalc3

Ja tam chętnie pooglądam z kimś przyczepkę. Co prawda fachowiec ze mnie marny, ale kilka widziałem - ewidentne problemy powinienem dojrzeć. Niestety, w moim przypadku duże problemy z organizacją czasu, ale jak będę na miejscu - czemu nie :-) Górny Śląsk - okolice Mikołowa - to najszybciej. Gdzieś dalej - wcześniej się dogadamy i wtedy będę prosił o transport.

jaroslaw-d

Częstochowa i okolice,    Jarek

kit

Kilkukrotnie już byłem na oględzinach dla forumowych kolegów i nadal można się do mnie zwracać, w miare możliwości pomoge  :ok: 

kit - Tomek ... Poznań i okolice, kontakt PW lub tel w profilu

Bartekzg

Bardzo dobry pomysł - mi już się sprawdził dzięki :blagac: Tymarowi zaoszczędziłem sporo czasu i pieniędzy na dojazd.

Oczywiście ja również służę pomocą w Zielonej Górze i okolicach - ile będę umiał tyle pomogę.

oSa

Witam 
Głogów w promieniu około 30km. Służę pomocą. 
Kontakt najlepiej telefoniczny.
Pozdro oSa

kit

Nie ma jeszcze tematu w którym można podziękować koledze za oględziny, więc w tym miejscu chciałbym jeszcze raz ... bardzo podziękować Maćkowi (maciekzal) za fatyge i poświęcony czas :blagac: Maciej dziękuje bardzo   :piwo:

strus251

kit to jest również temat do tego (zgodnie z pierwszym postem) :skromny:

kit

Faktycznie, dzieki :ok:  nie doczytałem :mlot:

...

Osoby którym pomoc została udzielona również proszę o dodanie swojej opinii na temat pomagającego, podziękowań itp, w tym temacie. 

...

beltomek

Witam. Z opolskiego. Czasami przywożę przyczepki z Holandii dla znajomych i znam się na tym. Jeśli ktoś szuka konkretnego modelu to pomogę. Pozdrawiam

BernadettaJerzy

Nowym karawaningowcom pomogę przy oględzinach stanu technicznego w komisach w Bieruniu. Jurek