Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem bardzo serdecznie podziękować koledze gfizyk za pomoc w oględzinach przyczepki w Lublinie. Kolega Grzesiek pomimo powrotu z wyjazdu przyjechał na spotkanie na które nie byliśmy umówieni i wsparł mnie swoimi bardzo cennymi uwagami. Tak więc jeszcze raz baaaardzo dziękuję i wielki PLUS dla Ciebie Grzesiu.

 

Co do przyczepy to po potwierdzeniu kilku mankamentów zakup został dokonany i po ciężkich bojach powróciłem do domu z nową budką :yay:

 

Teraz muszę się zając zrobieniem kilku rzeczy no i też czas się pożegnać z poprzednią która mi dobrze służyła - ogłoszenie ukaże się wkrótce.

 

Jeszcze raz dziękuję Grzesiu-gfizyk za pomoc i zaangażowanie :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako nowa bardzo chcę podziękować visitor1967   który pomógł nam w oglądnięciu przyczepy w Warszawie. Fachowo i szybko znalazł jej wady które zdyskwalifikowały przyczepę. Już po pierwszym emailu zgodził się nam pomóc dał numer i nawet to że czekał na nas 1,5 godz (utknęliśmy w korku) nie zdenerwowało Go :skromny:

Jesteśmy z mężem barrrrdzo wdzięczni, bo kto wie czy byśmy zaglądnęli na dach przyczepy...

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Jednocześnie ostrzegam przed zakupem przyczepy z linku

http://otomoto.pl/oferta/burstner-jak-hobby-prywatnie-koniecznie-przeczytaj-opis-dmc-1200kg-roleta-bagaznik-rowerowy-wc-prysznic-zimna-ciepla-woda-ID6y8ZF3.html#97aeb2041a

sprzedawca się ośmiesza mówiąć że jak obejrzymy nawet i 20 przyczep to wrócimy do niego po jego przyczepę.  Liczy jak najbardziej na to, że jeżeli ktoś nigdy nie kupował to się po prostu na niczym nie zna. I ta cena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem czemu się jeszcze nie dopisałem :hmm:

 

strus251 (Piotrek) - Łódź,wschodnie okolice Łodzi, powiat Łódzki Wschodni. Reszta okolic do dogadania w miarę posiadanego czasu. - kontakt PW (podasz tel to oddzwonię zamiast odpisywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że pierwszy post już trochę nieaktualny, piszę tutaj.

 

Poszukuję osoby która miała by jakieś doświadczenie i odrobinę wolnego czasu a także mieszka w okolicy miejscowości Żory woj. Śląskie. Dla mnie niestety dystans 800 km (w dwie strony) bez wcześniejszego sprawdzenia jest zbyt duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dziękuję koledze maarec z Częstochowy za oględziny przyczepki. Zostałem uchroniony od straconego dnia i 300 km.

Kiedyś marko6 też pomógł z oględzinami.

Marki to dobre chłopaki !

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze maarec z Częstochowy za oględziny przyczepki. Zostałem uchroniony od straconego dnia i 300 km.

Kiedyś marko6 też pomógł z oględzinami.

Marki to dobre chłopaki !

nie ma sprawy, zgniłki trzeba tępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.