Jump to content

Edit History

bart123

bart123

Panowie za chwilę wymyślicie jeszcze tuzin teorii spiskowych, a jako że kolega pytał na priv i opisałem stan bliżej to wklejam tutaj.

Steckerman, podłoga cała się ugina, od spodu mokra w wielu miejscach, sklejka się już rozwarstwia. W środku łazienka cała podklejona partacko silikonem, ściana lazienki wyklejona tapetą. Cała przyczepa w środku wydaje się pobielona farba aby ukryć zacieki. Zapach stęchlizny. Z przodu sprawdzałem pod kanapa łączenie podłogi i ściany, oczywiście miękkie że palec można wsadzić. Z zew przyczepa wygląda pięknie poza kilkoma miejscami poklejonymi silikonem zamiast uszczelniaczem stąd pewnie zacieki. Generalnie ulepek, w rozmowie tele z sprzedawca jak zacząłem wymienić Pan sprzedawca skwitował "rozumiem, że się nie spodobała". Pan sprzedawca mami indealnym stanem i wg niego jedyny problem to pęknięty klosz lampy który skleił.

Knaus w znacznie lepszym stanie ale i tak podłoga cała tańczy i pracuje, widoczne mokre elementy podłogi i też sklejka się już rozwarstwia od spodu. Knausa więcej szczegolnie już nie weryfikowałem bo po powyższym już ją zdyskwalifikowalem.

bart123

bart123

Panowie za chwilę wymyślicie jeszcze tuzin teorii spiskowych, a jako że kolega pytał na priv i opisałem stan bliżej to wklejam tutaj.

Steckerman, podłoga cała się ugina, od spodu mokra w wielu miejscach, sklejka się już rozwarstwia. W środku łazienka cała podklejona partacko silikonem, ściana lazienki wyklejona tapetą. Cała przyczepa w środku wydaje się pobielona farba aby ukryć zacieki. Zapach stęchlizny. Z przodu sprawdzałem pod kanapa łączenie podłogi i ściany, oczywiście miękkie że palec można wsadzić. Z zew przyczepa wygląda pięknie poza kilkoma miejscami poklejonymi silikonem zamiast uszczelniaczem stąd pewnie zacieki. Generalnie ulepek, w rozmowie tele z sprzedawca jak zacząłem wymienić Pan sprzedawca skwitował "rozumiem, że się nie spodobała". Pan sprzedawca mamo indealnym stanem i wg niego jedyny problem to pęknięty klosz lampy który skleił.

Knaus w znacznie lepszym stanie ale i tak podłoga cała tańczy i pracuje, widoczne mokre elementy podłogi i też sklejka się już rozwarstwia od spodu. Knausa więcej szczegolnie już nie weryfikowałem bo po powyższym już ją zdyskwalifikowalem.

bart123

bart123

Steckerman, podłoga cała się ugina, od spodu mokra w wielu miejscach, sklejka się już rozwarstwia. W środku łazienka cała podklejona partacko silikonem, ściana lazienki wyklejona tapetą. Cała przyczepa w środku wydaje się pobielona farba aby ukryć zacieki. Zapach stęchlizny. Z przodu sprawdzałem pod kanapa łączenie podłogi i ściany, oczywiście miękkie że palec można wsadzić. Z zew przyczepa wygląda pięknie poza kilkoma miejscami poklejonymi silikonem zamiast uszczelniaczem stąd pewnie zacieki. Generalnie ulepek, w rozmowie tele z sprzedawca jak zacząłem wymienić Pan sprzedawca skwitował "rozumiem, że się nie spodobała"

• Create New...