Jump to content

Edit History

Kristofer

Kristofer

22 godziny temu, bart123 napisał:

Niema nic do ukrycia, nie czuje potrzeby rozpisywania się co do szczegółu przy tych okazach, ale jak ktoś będzie potrzebował ich to jestem.

Obejrzałeś, zobaczyłeś, oceniłeś - super!  Ty, nie czujesz, ale inni może chętnie by coś o tych przyczepach przeczytali :hmm: Wypadałoby napisać choć po kilka bardziej szczegółowych zdań w temacie, do którego odnośnik Ci podałem, ale skoro nie chcesz podzielić się z innymi swoimi odkryciami, to namawiać nie będziemy ;)

PS

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  :niewiem:

Kristofer

Kristofer

Obejrzałeś, zobaczyłeś, oceniłeś - super! Wypadałoby napisać choć po kilka bardziej szczegółowych zdań w temacie, do którego odnośnik Ci podałem, ale skoro nie chcesz podzielić się z innymi wiedzą na temat tych przyczep, to namawiać nie będziemy ;)

PS

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  :niewiem:

22 godziny temu, bart123 napisał:

Niema nic do ukrycia, nie czuje potrzeby rozpisywania się co do szczegółu przy tych okazach, ale jak ktoś będzie potrzebował ich to jestem.

• Create New...