Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jeśli chodzi o okolicę Ciechocinka lub bliżej nie określoną odległość ( w ramach rozsądku) to walcie jak w dym jestem ZA , choć tak sobie myślę że już jest rozbudowana lista tych co mogą pomóc i myślę że  nie było by złym pomysłem rozszerzenie tej listy o właśnie tą informację czyli pomoc przy zakupie/ oględzinach sprzętu. A mam tu na myśli temat prowadzony przez naszego kolegę "Ptaku"  http://forum.karawaning.pl/topic/7199-sos-forumowe-assistance/

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

Jacku jak najbardziej masz rację - podobny temat istnieje, pamiętaj jednak, że kącik Przyjaciele w którym mamy forumowy Assistance jest widoczny dopiero dla osób które mają 50 postów. 

 

Tu autorowi pomysłu chodziło o pomoc osobą które dopiero startują, zaczynają przygodę zarówno z forum jak i z karawaningiem. Autorowi pomysłu nie chodziło o to żeby ktoś mi obejrzał przyczepę w Koszalinie. Bardziej chodzi o wzięcie inwestora za rękę i pokazanie mu - "Tu musisz oglądać, o widzisz coś tu było nie tak, ktoś już tu coś grzebał". Dlatego również osobą które piszą "ja się nie znam, ale jak mogę to pomogę" z całego serca dziękuję, ale nie chodzi o to żeby "ślepy prowadził za rękę ślepego".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Tomii faktycznie nie zastanowiłem się głębiej nad istotą sprawy i muszę przyznać wam rację, proszę o wybaczenie napisanie nie przemyślanego postu :blagac: :blagac: :blagac: .
 Postaram się poprawić i więcej takich gaf nie popełniać , człek się całe życie uczy :] .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomysł dobry i naprawdę przydatny dla nowicjuszy zakupujących swoją wymarzoną przyczepkę.

Nam przy kupnie drugiej i trzeciej przyczepki pomógł kolega irek w ,który zawsze był chętny do takich oględzin -z każdego zakupu byliśmy bardzo zadowoleni dodam jeszcze ,że drugą naszą przyczepę potem sam od nas odkupił, a wcześniej dużo pomagał przy modernizacji instalacji wodnej i przy założeniu większej bakisty.Także polecamy pomoc kolegi- irka w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie pooglądam z kimś przyczepkę. Co prawda fachowiec ze mnie marny, ale kilka widziałem - ewidentne problemy powinienem dojrzeć. Niestety, w moim przypadku duże problemy z organizacją czasu, ale jak będę na miejscu - czemu nie :-) Górny Śląsk - okolice Mikołowa - to najszybciej. Gdzieś dalej - wcześniej się dogadamy i wtedy będę prosił o transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilkukrotnie już byłem na oględzinach dla forumowych kolegów i nadal można się do mnie zwracać, w miare możliwości pomoge  :ok: 

 

 

kit - Tomek ... Poznań i okolice, kontakt PW lub tel w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł - mi już się sprawdził dzięki :blagac: Tymarowi zaoszczędziłem sporo czasu i pieniędzy na dojazd.

 

Oczywiście ja również służę pomocą w Zielonej Górze i okolicach - ile będę umiał tyle pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tematu w którym można podziękować koledze za oględziny, więc w tym miejscu chciałbym jeszcze raz ... bardzo podziękować Maćkowi (maciekzal) za fatyge i poświęcony czas :blagac: Maciej dziękuje bardzo   :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzieki :ok:  nie doczytałem :mlot:

 

 

 

 

...

Osoby którym pomoc została udzielona również proszę o dodanie swojej opinii na temat pomagającego, podziękowań itp, w tym temacie. 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.