Skocz do zawartości

Potrzebujesz przyczepki kempingowej? kampera? na swój sprzęt?serwisu?części?


Lothian

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepy campingowe: Częstochowa (możliwość wysyłki)

 
sprzedaż, naprawa, remowacje samochodów i przyczep campingowych 
Zabudowy i przyczepy, części zamienne, akcesoria i wyposażenie przyczep 
 
Dealer firm: 
ADRIA, NIEWIADÓW, GNIOTPOL BRENDERUP, ALKO, KNOTT, TRUMA, FRANKANA, FREIKO 
 
Serwis autoryzowany firm: 
NIEWIADÓW, ADRIA, BRENDERUP, ALKO, KNOTT, TRUMATIC 
 
Komis przyczep samochodowych 
 
Sprzedaż środków chemicznych do przyczep, szyb, piastów, osi oraz inny części, z których nabyciem jest problem. 
 
Konkretne i kompetentne informacje oraz to czego nie ma na stronie a Państwa interesuje pod nr. telefonu 343627655
 
Pozdrawiamy i zapraszamy http://www.przyczepy-pierzgalski.pl/
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja mam jedno proste pytanie. Mimo, że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.... ale chciałem zapytać czy ceny części i akcesoriów w sklepie na miejscu spadły już z księżyca do bardziej przyziemnych ?

 

 

do tej pory niby był to dobrze zaopatrzony sklep na miejscu, podjechać i kupić.... a później sprawdzić ceny i okazuje się, że taniej autem swoim po kraju za częściami jeździć...................

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak Pan słusznie dostrzegł sklep jest dobrze zaopatrzony we wszystkie możliwe części by nasi klienci nie musieli daleko szukać i mogli nabyć wszystko co jest im potrzebne. Dlatego zarówno sklep jak i strona internetowa będą przechodzić stanowczą modernizacje by nasi klienci mieli jak najmniej powodów do niezadowolenia :) na pewno można liczyć na rabaty ,promocje a w najbliższym czasie na wyprzedaże oraz staramy się zaniżyć nasze ceny w korzystnym dla naszych klientów kierunku. Prosze jednak zwrócić także uwagę na to, że w wyższych cenach są części oryginalne, ale posiadamy również zamienniki prawie każdej części, które są duzo tańsze i w naprawdę przystępnych cenach. Niestety jak Pan zauważył w porównaniu z niektórymi cenami nie możemy sie równać ponieważ jesteśmy sklepem/dealerem nie osoba prywatną ktora sprzedając coś np. na internecie daje swoja wlasna cene. Bynajmniej staramy sie stanąć na wysokości zadania i zadowolić naszych klientów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sklep jest dobrze zaopatrzony, jakieś 3 lata temu poszukiwalem przewodu 12-żyłowego do przeróbki instalacji w towarowce i tam go znalazłem.

Ale ceny to już inna bajka. Mam nadzieję, że nie będzie mi się juz opłacać płacić za przesyłkę za zakupy internetowe, tylko u Was będzie taniej.

 

Tak na marginesie. Czy wykonujecie regenerację osi do niewiadowek? Mam złamany wachacz. Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się zadowolić każdego klienta. :)

 

Jak najbardziej, wykonujemy taką regenerację. Prosimy o kontakt telefoniczny z firmą pod nr 343627655 najlepiej w tygodniu, w tedy będziemy w stanie udzielić konkretne informacje na ten temat.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli części są małe to pocztą dokładnie zapakowane i zabezpieczone firmowa taśmą, jeżeli jest to coś dużego czego nie da sie wysłac pocztą zostaje wysłane przesyłką kurierską. Jeżeli chodzi o przyczepe preferowany jest odbiór osobisty, powody wiadome, kazdy woli najpierw zobaczyć co chce kupić

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, logicznie, pewno wielu z nas załapało. Ale oferta w pierwszym poście raczej sugerowała wysyłanie przyczep :) Już sobie wyobrażałem takąprzyczepę opakowaną stretchem i wysłaną kurierem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś napisać odnośnie Firmy Pierzgalski z Częstochowy to napiszę tak.

Zamawiałem kilka rzeczy przez telefon i miła Pani z którą rozmawiałem, miała bardzo dużą wiedzę nt. różnych cześci i akcesorii :ok: a ceny jak dla mnie  były normalne czyli podobne jak u innych sprzedawców. Innym razem nie było wszystkiego na miejscu więc uzgodniliśmy ,że przy nastepnej dostawie bedę miał wysłane brakujące rzeczy. I tak też zostało to załatwione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zastrzeżeń co do asortymentu w sklepie ani do obsługi - a wręcz przeciwnie. Na miejscu nabyłem nawet chlapacze za koła bo były pod ręką za parę złotych. Ale w sklepie pojawiłem się po uszczelki do okien - dużo, takie jak do niewiadówki - bo do mojej angielskiej przyczepy akurat pasują. Cena na miejscu wynosiła ok 65zł.... myślałem że za odcinek ok 4,4m - bo chyba tak są cięte a okazało się, że to cena metra.

 

Przy moim zakupie 4 rolek różnica do sklepów internetowych (wtedy chyba 18zł/metr) była kilkuset złotowa. Zaznaczam, że sytuacja miała miejsce prawie 2 lata temu i ceny mogłem o kilka % pomylić - ale na 100% był to dokładnie ten sam produkt, na fakturę i z dostawą kurierem.

 

dlatego na starcie pytałem, czy coś się zmieniło, czy warto podjechać przed sezonem do sklepu i negocjować ceny - tzw sklepowe, czy odpuścić na start, pytałem wtedy też o węża gazowego, reduktor itd - wszystkie ceny dawały do myślenia.

 

mam nadzieje, że teraz jest już fajnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYNAJMNIEJ staramy sie stanąć na wysokości zadania i zadowolić naszych klientów.

Pozdrawiam

To "bynajmniej" charakteryzuje sprzedawcę, który jako monopolista na częstochowskim rynku uważa, że klient w potrzebie zapłaci każdą, nawet wyssaną z palca cenę. Sklep pana Pierzgalskiego charakteryzuje jedno: ma najwyższe ceny w Polsce a nawet wyższe niż w Niemczech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Maarec:

Co do cen więcej jesteśmy w stanie powiedzieć w przyszłym tygodniu po świętach, gdy będziemy mieli dokładny wgląd do cen. Chyba, że chcialby Pan wiedzieć wcześniej to zapraszamy do zatelefonowania do naszego sklepu lub odwiedzenia nas. Jak wiemy niektóre części są drogie, ale powodem tego jest ich trwałość znacznie lepsza niż produktów zwanych zamiennikami.  Zależy nam na tym by klient po kupnie naszych części nie przyjechał za jakiś czas do serwisu, lecz by był zadowolony i nie musiał nas odwiedzać z reklamacją - przy czym większośc naszych klientów zdaje sobie sprawę z tego, że na każdą kupioną rzecz dostają naszą gwarancję.

Panie Tomato:

Jesteśmy firmą istniejącą od wielu lat i znamy innych dealerów części, a także znamy ceny produktów sprzedawanych przez nich. Odnosząc się do rynku niemieckiego prosze uwzględnić, że w Niemczech walutą jest euro i należy przeliczyć cene na polskie złotówki, do tego dodać cene sprowadzenia do Polski oraz inne koszty, ktorych nie będę wymieniał. Jeżeli dużą uwagę zwraca Pan na ceny to zapraszamy do kupna zamienników części oryginalnych, które jak wyżej napisałem są dużo tańsze, lecz nie tak trwałe i nimi również dysponujemy. Zapewniam Pana, że nie jesteśmy najdroższą firmą i nie będziemy wymieniać innych dealerów(bo nie chodzi tu o oczernianie firm) z o wiele wyższymi marżami, ale również znamy ceny na rynku i zdajemy sobie sprawe z tego, że nie jesteśmy najdrożsi z pewnością. Nie rozumiem po czym Pan tak wnioskuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w/w firmie dwa lata temu. Miałem problem z hamulcami, amorkami, amortyzatorem zaczepu. Najpierw sprawdziłem ceny w serwisie aukcyjnym, później u Państwa Pierzgalskich. Były podobne. Po wcześniejszym umówieniu się pojawiłem się w firmie, wszystkie części były na miejscu, naprawa została szybko i niezbyt drogo wykonana. Po dwóch latach nie mam zastrzeżeń. Kupiłem jeszcze kilka drobiazgów min. obudowę bojlera taką kanciastą, której nigdzie wcześniej nie mogłem dostać. Na całość dostałem dodatkowy rabat. Mile pogawędziłem sobie z właścicielami. Po przejechaniu ok. 30 km drogi powrotnej dzwoni telefon. Zapomniałem czapki. Stwierdziłem, że już się nie będę wracał. Zaskoczeniem była paczka z czapką, którą listonosz za kilka dni dostarczył. Ze swej strony jak najbardziej polecam w/w firmę i pozdrawiam właścicieli. 

Edytowane przez GrzesiekW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.