Skocz do zawartości

Koszt OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za N126N przy 60% zniżki zapłaciłem równiutkie 20zł/ rok w Warcie.
Andriu witaj, to masz opłaty mniejsze odemnie. ja za to samo w PZU zapłaciłem 32zl.

wszystkie możliwe zniżki na wiek, na wiek w PZU, na bezszkodowość itp. itd.

teraz były wyższe opłaty o chyba 30% mam 4 przyczepy to tracę w PZU na jedną w Warcie.

tak licze 4x32=128 a 4x20=itd itd. ale Warta to pono mniej wypłaca za szkody. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred@ mam dwie przyczepy zarejestrowane na siebie i za żadną nie miałem zwyżki (+30%) za wiek (rejestrowałem jedną w wieku 19 drugą w wieku 21 lat). Teraz chyba wychodzi mi jakoś 60% zniżek i płacę 52 zł.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Warta to pono mniej wypłaca za szkody. :bukiet:

Tak - ale to przecież ubezpieczenie OC - czyli nie wypłaca nam, właścicielom przyczep, tylko ewentulanie przez nas poszkodowanym :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Warta to pono mniej wypłaca za szkody. :bukiet:

Tak - ale to przecież ubezpieczenie OC - czyli nie wypłaca nam, właścicielom przyczep, tylko ewentulanie przez nas poszkodowanym :) .

 

Bardzo słuszna uwaga...ja szukam jak najtańszej ubezpieczalni , a niecj sie martwi ten do którego wjade ( stłuczka) ...miałem taki kłopot 2 lata temu , jak wjechał mi w Tico gość z ubezpiecz. Poczta Polska , to były jaja...jako poszkodowany musisz szukac ubezpieczy. sprawcy stłuczki i szukałem i czekałem na kontakt 4 tyg. pozniej naprawa kolejne 4 tyg. i od tamtej pory zrezygnowałem z ubezpiecz. PZU i szukałem najbardzie korzystnego dla mnie ...i znalazłem...

 

za przyczepe płace 32 zł w HDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze poprzednią przyczeę ubezpieczałem też w Warcie, te same zniżki i płaciłem 27zł :bukiet: jak pytałem w Link4 (tam ubezpieczam samochód) to gościu mi nawet nie podał kwoty tylko stwierdził, że nie będzie mi się opłacalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pytałem w Link4 (tam ubezpieczam samochód) to gościu mi nawet nie podał kwoty tylko stwierdził, że nie będzie mi się opłacalo :)

 

zgadz sie , nie okłamał Cie , tez z nimi rozmawiałem i twierdził poprostu ze ta firma nie zbyt chetnie ubezpiecza takie rodzaje pojadów....jest to mało korzystne dla nich...dlatego maja wysokie składki... :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kwoty sa śmieszne bo i odpowiedizalnośc towarzystw i ryzyko niewielkie.

OC przyczepy jest potrzebne tylko jak ona nie jest przypieta do holownika i coś narozrabiacie, jak jest przypieta do holownika to ubezpieczenie idzie z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok mają najniższe stawki OC

 

Niekoniecznie... w kwietniu płaciłem OC to zapłaciłem 38zł w Samopomocy na wioseczce (w mieście 50) i to była najatrakcyjniejsza oferta jaką sprawdziłem (PZU WARTA GENERALI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym płaceniem co piszesz to jest dziwnie. Stawka ubezpieczenia powinna być związana z miejsce rejestracji samochodu/przyczepy lub miejsce zamieszkania, a nie miejsce zawierania ubezpieczenia. Generalnie to Ci to nie obchodzi, ale jak TU sie dopatrzą to ten agent chyba długo nie popracuje. No chyba, że masz zarejestrowane w Narwii lub deklarujesz jako miejsce zamieszkania?

Swoją drogą to bywam w Narwi dość regularnie parę razy w roku, ale zawsze w tygodniu. Fajne miejsce, nawet podpytywałem kolegów o jakieś gospodarstwo w okolicy ale jednak dla mnie to za daleko na weekendowe wypady, a gospodarstwo z prawie 1 ha ziemi można było trafić za 10 tys. zł więc to śmieszne pieniądze. Teraz już Narew okolice zaczęły się cenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.