Skocz do zawartości

Koszt OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

ktoś wie jakiej stawki można się spodziewać, dla mnie realna wartość to raczej bliżej 20.000 - no ale może duża część w tym sentymentu niczym nieuzasadnionego.

Prześlij mi dane z DR na PW i jutro Ci podeślę ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Motylek, ważne aby ustalić z jakiej wartości będzie liczona szkoda.

W sensie czy wypłata idzie z np. eurotaxu czy z wartości przyjętej w umowie, oraz jaka jest amortyzacja od wartości (jak już będzie wiadomo jaka).

 

Piszę o tym ponieważ ty możesz zapłacic za wartość no 20tyś. PLNów a wypłata od wartości z eurotax 12500zł. Wtedy składka będzie sztucznie zawyżona a szkoda kasy.

 

Czy 600zł czy 1200zł nie wypowiadam się bo nie wiem.

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jest opcja że wypłacą tylko na podstawie kosztorystu ubezpieczalni, bez możliwości przedstawienia faktury od serwisu załatwienia sprawy bezgotówkowo. U mnie taki bonus zbiłby składkę podajże o 250zl, tylko od razu widać że przy wypłacie dostałbym jakieś marne grosze, byłaby wolna amerykanka ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem miały być jeszcze podwyżki w 2017 tylko że stopniowo więc jak pytałeś 2 tygodnie temu trzeba było kupować, ja kupiłem nową polisę miesiąc szybciej chciałem 2 miesiące ale ubezpieczalnie zablokowały to. U mnie na aucie miałem rok temu 270zl a teraz 530 zł.

 

Edytowane przez byry007 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jak w ciągu dwóch tygodni OC i AC mogło podrożeć o 500zł  :krzykacz:   :boks:   :zlo:

przecież to już jest rabunek, co się takiego mogło stać przez dwa tygodnie na Świecie  lub w Polsce

że ubezpieczenie zdrożało o 35% :zly:   :zly:   :zly:

no i jak kupiłeś ? jak nie to odezwij się z danymi na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kupiłem mam ubezpieczenie do 16 lutego czekam może coś spadnie  :oslabiony:

Ja nie jestem jakiś sknera, ale 500 zł w dwa tygodnie :pad:

 

 

ee tam spadnie, chyba cegła na głowę.

 

Nie krępuj się, daj no na PW fotkę DR z obu stron i zobaczymy co się da zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam co u mnie wyszło, chociażby dla celów porównawczych,

 

Pakiet OC/AC/Assistance -1603zł. AC- wariant serwisowy i na sumę ubezpieczenia 35 tyś. Assistance z holowaniem do 650 km (w kraju) i równowartości 1000 Euro (poza).

 

W stosunku do ubiegłego roku wzrosło ok 450 zł przy tej samej SU.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assistance z holowaniem do 650 km (w kraju) i równowartości 1000 Euro (poza).

 

Czyli poza krajem to max 600-700km... a ze patrząc na Gdańsk to o "poza" możesz zapomnieć... Też mnie chcieli w to wrobić - wybrałem opcje 1000km od miejsca zamieszkania z możliwością dopłaty powyżej tej odległości, dolata do wariantu wyniosła 84 zł....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Powinno być: poza krajem limit do1000 Euro a nie "650 km (w kraju) i równowartości 1000 Euro (poza)."

 

Założyłem sobię żeby w najgorszej sytuacji chociaż w okolice PL zostać doholowany. Chociaż jak przed chwilą looknołem na koszty holowania za granicą to... nie zaciągną mnie za daleko... :(

Edytowane przez Woytek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.