Skocz do zawartości

Czy są jeszcze gdzieś takie miejsca


PARA 39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze raz Witam ,,,,jest ich od groma cytat ,,,,, muszę bardziej poczytać forum itd bo szukam miejsca ze ma to coś             wiem ze każdy ma inne oczekiwania.. ;;;;bo  nie mogę znaleźć tego swojego .a ja jezdze w Gorzowskie ///moze ktoś poda na pry fajne miejsca/// moje oczekiwana dwa metry od wody



Jeszcze muszę opisać mój wyjazd na KRYM ale w innym dziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Są takie miejsca choćby Ruska Wieś k. Mrągowa http://www.campingpension.de/

wszystko po niemiecku, jest jakaś dyskryminacja ???

Jak byłem w Białowieży U Michała to obcokrajowcom można było wszystko na kempingu a polakom nic :( bardzo źle się czuliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wszystko po niemiecku, jest jakaś dyskryminacja ???

Jak byłem w Białowieży U Michała to obcokrajowcom można było wszystko na kempingu a polakom nic :( bardzo źle się czuliśmy

Jest tam wielu obcokrajowców ale żadnej dyskryminacji, cicho spokojnie i przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mało pisze na forum ,ale mam pytanie czy są takie miejsca że stoi się koło wody i przede wszystkim jest czysta woda. Ja jeżdze od paru lat w jedno miejsce jest urocze ,ale szukam coś podobnego ..Dziękuje za ew.. odpowiedź

 

@PARA39 napisał:

...mam pytanie czy są takie miejsca że stoi się koło wody i przede wszystkim jest czysta woda.

Ja jeżdze od paru lat w jedno miejsce jest urocze ,ale szukam coś podobnego.

 

Polecam kilka takich miejsc gdzie "stoi się koło wody" lub "kołami w wodzie".

Spotkasz tu wszystko do czego tak przyzwyczaiłeś się jeżdżąc w "jedno miejsce".

Łabędzie, kaczki, gęsi oraz rybki: lin, leszcz, okoń, szczupak, sieja, sielawa, węgorz,karaś, płoć i ukleja.

Raki w tych wodach na pewno też spotkasz.

Sugeruję zmienić region Puszcza Augustowska < zerknij, przybliż każdy zaznaczony punkt

W każdym miejscu byliśmy wielokrotnie testując pobyt z przyczepą.

W Internecie znajdziesz więcej info.

 

Pozdrawiam,

PS

Ja/my poznaliśmy ten rejon na początku lat 60-tych ubiegłego wieku.

Studenckie spływy kajakowe Czarną Hańczą.

Pociąg W-wa Zach. - Suwałki, my pieszo plecaki i ekwipunek jechały furmanką do Starego Folwarku.

Dwa tygodnie na wodzie, rzeką do Kanału Augustowskiego, dwie możliwości:

do Augustowa, lub przez j. Serwy, > pieszo do wsi Bryzgiel >  j. Wigry do Starego Folwarku.

Tu odpoczywaliśmy wracając z Litwy < zapraszam

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.W ubiegłym sezonie byliśmy na ośrodku EKO EDEN nad j siecino koło Złocieńca woda 1 klasa czystości staliśmy 5może10m od brzegu w tygodniu cisza spokuj w weckend więcej ludzi .polecam będę tam w tym roku w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Witam...

ja jezdze w Gorzowskie

...

 

Stare Drawsko. Szosa pomiędzy jeziorami a tam, od strony wschodniej malutki kemping-pole namiotowe.

Nocowałem tam wracając z urlopowych wojaży. Zero ludzi trafiłem akurat.

Zaplecze sanitarne tylko może się nie podobać, jest kiepskie.

W pobliżu doskonale zaopatrzony sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.