Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, kapete napisał:

Koledzy, którzy chcą zakupić Skodę Kodaq z salonu niestety muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na auto. Sam czekałem pół roku, ale inni  koledzy z forum Kodiaq nawet rok.

Fabryki idą na 120%, niektóre fabryki VW robią Skody a tych dalej brak. Po co wyprzedaże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna taka jak chcemy już jest, tylko haka nie ma. I za szybko, ja potrzebuje akurat na koniec roku więc termin produkcji mi pasuje

 

Ale ta piękna

 

https://bednarek.com.pl/samochody/skoda-samochody-nowe/show/skoda-kodiaq-4587

 

Aaaa, i swoją drogą produkcja samochodu jako sama w sobie to szybciutko trwa gdyż te silniki weszły do produkcji w 3 tygodniu tgeo roku. Zobaczcie ile musi byc zamówień na to auto skoro minimum pół roku trzeba czekać.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borek6 napisał:

Jedna taka jak chcemy już jest, tylko haka nie ma. I za szybko, ja potrzebuje akurat na koniec roku więc termin produkcji mi pasuje emoji108.png

 

Ale ta pięknaemoji7.png

 

https://bednarek.com.pl/samochody/skoda-samochody-nowe/show/skoda-kodiaq-4587

 

Aaaa, i swoją drogą produkcja samochodu jako sama w sobie to szybciutko trwa gdyż te silniki weszły do produkcji w 3 tygodniu tgeo roku. Zobaczcie ile musi byc zamówień na to auto skoro minimum pół roku trzeba czekać.

 

 

 

 

bardzo fajne wnętrze :) jakby połączyć je z silnikiem z vrs to byłby ideał :). Oczywiście dalej dowiesz się, że to marna skoda i do bmw czy audi q7 to jej daleko, a miliony januszy będą patrzeć z pogardą, że jeszcze 15 lat zanim będzie ich stać na używkę po Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne wnętrze jakby połączyć je z silnikiem z vrs to byłby ideał . Oczywiście dalej dowiesz się, że to marna skoda i do bmw czy audi q7 to jej daleko, a miliony januszy będą patrzeć z pogardą, że jeszcze 15 lat zanim będzie ich stać na używkę po Tobie
Dokładnie tak jest. Bał bym się tego jasnego wnętrza przy dziecku ale podobno całkiem wysokiej jakości są te skóry i łatwe w utrzymaniu czystości. Mam dobrego znajomego który ma do czynienia z dość drogimi i luksusowymi autami, osobiście stwierdził że ta Skoda jest na prawdę na wysokim poziomie, stosunek ceny do jakości też bardzo dobry i chętnie by takie coś kupił. Tyle że miejsca w garażu brak

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, borek6 napisał:

Dokładnie tak jest. Bał bym się tego jasnego wnętrza przy dziecku ale podobno całkiem wysokiej jakości są te skóry i łatwe w utrzymaniu czystości. Mam dobrego znajomego który ma do czynienia z dość drogimi i luksusowymi autami, osobiście stwierdził że ta Skoda jest na prawdę na wysokim poziomie, stosunek ceny do jakości też bardzo dobry i chętnie by takie coś kupił. Tyle że miejsca w garażu brak emoji39.png

Mam praktycznie identyczne wnętrze w obecnym Superbie L&K z taką samą kolorystyką i rzeczywiście jest bardzo łatwe w utrzymaniu przy dziecku. Skóry są nie są może super wysokiej jakości ale jest nieźle, po 100tyś km i prawie 4 latach wygląda wciąż OK, choć mam drobne zastrzeżenia, natomiast trzeba pamiętać że to nie jest 100% skóra, mniej eksponowane elementy są sztuczne, ale tak jest obecnie we wszystkich autach poza premium. Niestety w Kodiaqu już niektórym skóra na kierownicy wyciera się po kilku tyś. kilometrów i reklamacje są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, borek6 napisał:

Aaaa, i swoją drogą produkcja samochodu jako sama w sobie to szybciutko trwa gdyż te silniki weszły do produkcji w 3 tygodniu tgeo roku. Zobaczcie ile musi byc zamówień na to auto skoro minimum pół roku trzeba czekać.

Każdy element dodany np. hak lub ogrzewana szyba przednia oraz drobne zmiany w konfiguracji po zamówieniu wydłużały w niektórych przypadkach okres oczekiwania na auto. Również od sierpnia 2018 roku na modele rocznikowo już 2019 (mówię o skodzie Kodiaq) czas zabierał homologacja silników wg nowych norm emisji CO2, więc auta stały na placach fabrycznych i czekały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź łosiem, nie pakuj kasy w Skodę, Jeepa, czy V 8 :) Czytam te Wasze opowieści, "napinki", na V 8, i inne sny, o potędze" :) Konfrontacja ze skrzeczącą rzeczywistością bywa dramatyczna :( Ja już zrealizowałem swoje marzenia - miałem "Kredens", czyli Fiata 125 P, pick- upa, prawie  "hamerkanckiego" spartolonego przez żółtych właścicieli hiszpańskich niewolników w manufakturze Nissana, miałem "hamerykanckiego"V 6 w którym z zasady nie dało się wymienić świecy, na ostatnim cylindrze , a nawet rumuńskiego boksera chłodzonego powietrzem, marki "Oltcit Club" któremu oderwał się pedał sprzęgła , od osi obrotu :) Fakt - nie miałem V8, znaczy, nie byłem najgorszym łosiem !

Jakiś Koleś radzi się jaką ma mieś brykę, by przeczołgać przyczepę z salmonellą , by nakarmić wczasowiczów w sezonie, i otrzymuje cenne rady, by kupił sobie styczek, czyli jakiegoś Jeepa V 8.

Ja rozumiem, że fajnie się czyta czyjeś perypetie, by poczuć się lepszym , bo posiadaczem Tico w holenderskim gazie, ale chyba Forum, nie służy, do leczenia własnych kompleksów ?

Kolesiowi, od salmonelli, radzę leasing na Dacię Duster 4X4, którą po sezonie, będzie mógł odwiedzać swoich klientów, na oddziałach zakaźnych w całej Polsce  :)

Na cholerę takiemu jakieś V8, z polecenia samozwańczego "Cezara" z nówka sztuka, "igła" ćwierć wieczną ciężarówką ?

Niedługo wszyscy będziemy mieli podobno elektryczne samochody, na paluszki AAA, dzięki wizjonerowi premierowi, a Wy pakujecie klienta w jakieś prehistoryczne V8, niby w magnetowid kasetowy, zamiast MP ileś tam ?

Koleś z mięsem z larwami much, nie może sobie pozwolić, by stanąć gdzieś na drodze, bo mu towar z muchami odleci, i biznes plan się wywali !

Beer Gryl  czy, jak mu tam, zżera gorsze rzeczy, by przeżyć w dziczy,  ale on ma wsparcie ekipy, a taki Kowalski z rodziną, może liczyć jedynie, na NFZ :(

Kup se Koleś brykę, na leasing, wpisz raty w koszty trucia ludzi, po sezonie masz czym jeździć, po rodzinnej wiosce, i jesteś do przodu :)

Nie ma sensu kupowanie trupa , skoro można nocą przejechać ten umęczony kraj, jakimkolwiek pierdzikółkiem, by od rana serwować zabójcze smakołyki rodzinom za pińćset + :)

 

 

 

 

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 08:57, borek6 napisał:

.............. całkiem wysokiej jakości są te skóry i łatwe w utrzymaniu czystości..........

dla ścisłości to wasza "skóra" ze skórą z martwego zwierzęcia niewiele ma wspólnego, ilość chemii, w tym niedopuszczonej do kontaktu z człowiekami jest taka że odechciewa się używania czegoś takiego ;(

nie miałem nigdy skóry w samochodzie i przy dwójce dzieci nie miałem nigdy żadnej plamki na tapicerce :ok:

to może zweryfikujcie czy macie dzieci czy prosiaki :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.