Skocz do zawartości
rafalkwiatkowski73

Wybór auta do holowania

Rekomendowane odpowiedzi

Mandrol
1 godzinę temu, vrs napisał:

Disco Sport nie spełnia wymogu DMC > 2960

To do ilu Ty podniosłeś DMC w tej nowej cepce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

To raczej dla lawety, budki w EU chyba nie mają takich DMC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
56 minut temu, Cezarr napisał:

Nie zrozumcie mnie źle ale jak tak będziecie przebierać, wybierać wiecznie oczekiwać na nowości rynkowe które
teraz pojawiają się co sezon to nigdy sobie nie kupicie  żadnego auta 😋 wiem wiem co ja się tam mogę znać
a w dodatku znowu nabijam sobie licznik postów, ale czasami trzeba po prosu iść i kupić to co się nam podoba a nie sąsiadowi ;)
Ale fakt jest taki że chociaż można poczytać fajne recenzje na temat tych aut z Waszej strony  👍

wiesz, kupując samochód za takie pieniądze i przykładowo na 5 lat (ja raczej na 7) to można jednak trochę powybrzydzać i wybierać. Czekać na nowości itd. Był moment, że miałem kupca na mojego smaxa i myślałem czy nie kupić czegokolwiek przejściowego na kilka miesięcy - używkę, byle cepę było czym holować.  Inna sytuacja kiedy holownik się sprzeda, rozpadnie, skasuje czy go ukradną a co innego jak zmienia się bardziej dla kaprysu i jest czas na szukanie.

Dodatkowo już same odpowiedzi w tym temacie mocno kierują w poszukiwaniach, sam myślałem i o rangerze i amaroku, w obu siedziałem ( w salonie ) a nie jeździłem i raczej nie będę, chętnie jednak poczytam uwagi po latach jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vrs
54 minuty temu, Mandrol napisał:

To do ilu Ty podniosłeś DMC w tej nowej cepce? 

2200, pamiętajcie o 1,33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr
34 minuty temu, maarec napisał:

wiesz, kupując samochód za takie pieniądze i przykładowo na 5 lat (ja raczej na 7) to można jednak trochę powybrzydzać i wybierać. Czekać na nowości itd. Był moment, że miałem kupca na mojego smaxa i myślałem czy nie kupić czegokolwiek przejściowego na kilka miesięcy - używkę, byle cepę było czym holować.  Inna sytuacja kiedy holownik się sprzeda, rozpadnie, skasuje czy go ukradną a co innego jak zmienia się bardziej dla kaprysu i jest czas na szukanie.

Dodatkowo już same odpowiedzi w tym temacie mocno kierują w poszukiwaniach, sam myślałem i o rangerze i amaroku, w obu siedziałem ( w salonie ) a nie jeździłem i raczej nie będę, chętnie jednak poczytam uwagi po latach jazdy.

Marku 100% racji za duże pieniądze na eksperymenty, fajnie też się czyta opinie na temat tych aut tym bardziej opinie z pierwszej ręki, ale kiedyś
musi jednak przyjść czas wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster
1 godzinę temu, Mandrol napisał:

Oj zdziwiłbyś się...

Ups...

Godzinę temu, vrs napisał:

2200, pamiętajcie o 1,33

No to mi wychodzi 2926 - drobna różnica ale zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cosik3
18 godzin temu, vrs napisał:

[...] Rextona. Jakiś czas temu konfigurowalem go i cennikowo wyszło ponad 220k. Pewnie da się coś z tym zrobić ale jak popatrzyłem na sieć dilerską / serwisową to ona w Europie prawie nie występuje

nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale zgodnie z ich stroną nie jest tak źle, w niektórych rejonach Europy nawet całkiem dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vrs
43 minuty temu, lbuster napisał:

No to mi wychodzi 2926 - drobna różnica ale zawsze.

dzięki za sprostowanie :)

Amarok ma standardowe DMC na poziomie 2920kg... :(

Trzeba podnosić

20 minut temu, cosik3 napisał:

nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale zgodnie z ich stroną nie jest tak źle, w niektórych rejonach Europy nawet całkiem dobrze

Być może, ja wyczytałem że z tą siecią nie za badzo :)200k jak za ten samochód to dla mnie za dużo.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi