Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Cezarr napisał:

Nie zrozumcie mnie źle ale jak tak będziecie przebierać, wybierać wiecznie oczekiwać na nowości rynkowe które
teraz pojawiają się co sezon to nigdy sobie nie kupicie  żadnego auta ? wiem wiem co ja się tam mogę znać
a w dodatku znowu nabijam sobie licznik postów, ale czasami trzeba po prosu iść i kupić to co się nam podoba a nie sąsiadowi ;)
Ale fakt jest taki że chociaż można poczytać fajne recenzje na temat tych aut z Waszej strony  ?

wiesz, kupując samochód za takie pieniądze i przykładowo na 5 lat (ja raczej na 7) to można jednak trochę powybrzydzać i wybierać. Czekać na nowości itd. Był moment, że miałem kupca na mojego smaxa i myślałem czy nie kupić czegokolwiek przejściowego na kilka miesięcy - używkę, byle cepę było czym holować.  Inna sytuacja kiedy holownik się sprzeda, rozpadnie, skasuje czy go ukradną a co innego jak zmienia się bardziej dla kaprysu i jest czas na szukanie.

Dodatkowo już same odpowiedzi w tym temacie mocno kierują w poszukiwaniach, sam myślałem i o rangerze i amaroku, w obu siedziałem ( w salonie ) a nie jeździłem i raczej nie będę, chętnie jednak poczytam uwagi po latach jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, maarec napisał:

wiesz, kupując samochód za takie pieniądze i przykładowo na 5 lat (ja raczej na 7) to można jednak trochę powybrzydzać i wybierać. Czekać na nowości itd. Był moment, że miałem kupca na mojego smaxa i myślałem czy nie kupić czegokolwiek przejściowego na kilka miesięcy - używkę, byle cepę było czym holować.  Inna sytuacja kiedy holownik się sprzeda, rozpadnie, skasuje czy go ukradną a co innego jak zmienia się bardziej dla kaprysu i jest czas na szukanie.

Dodatkowo już same odpowiedzi w tym temacie mocno kierują w poszukiwaniach, sam myślałem i o rangerze i amaroku, w obu siedziałem ( w salonie ) a nie jeździłem i raczej nie będę, chętnie jednak poczytam uwagi po latach jazdy.

Marku 100% racji za duże pieniądze na eksperymenty, fajnie też się czyta opinie na temat tych aut tym bardziej opinie z pierwszej ręki, ale kiedyś
musi jednak przyjść czas wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mandrol napisał:

Oj zdziwiłbyś się...

Ups...

Godzinę temu, vrs napisał:

2200, pamiętajcie o 1,33

No to mi wychodzi 2926 - drobna różnica ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vrs napisał:

[...] Rextona. Jakiś czas temu konfigurowalem go i cennikowo wyszło ponad 220k. Pewnie da się coś z tym zrobić ale jak popatrzyłem na sieć dilerską / serwisową to ona w Europie prawie nie występuje

nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale zgodnie z ich stroną nie jest tak źle, w niektórych rejonach Europy nawet całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lbuster napisał:

No to mi wychodzi 2926 - drobna różnica ale zawsze.

dzięki za sprostowanie :)

Amarok ma standardowe DMC na poziomie 2920kg... :(

Trzeba podnosić

20 minut temu, cosik3 napisał:

nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale zgodnie z ich stroną nie jest tak źle, w niektórych rejonach Europy nawet całkiem dobrze

Być może, ja wyczytałem że z tą siecią nie za badzo :)200k jak za ten samochód to dla mnie za dużo.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 23:24, vrs napisał:

A tak na poważnie ;)

to jakie plusy widzisz otwartej paki ?

Dla mnie tylko buda. Taki duży bagażnik. 

Otwarta to nie. Roleta lub taka klapa zamykana, wspomagana sprężynami gazowym. 

W dniu 14.12.2018 o 00:42, AdamH napisał:

 

Wygodne - bo nie muszę się schylać i gimnastykować przy wejściu czy wyjściu z aut którymi moi przedmówcy jeżdżą. Amarok jest szerszy od Rangera, Nawary  i Hilluxa o 10 cm a od L200 o 20cm. 

 

To wążny argument jeśli chodzi o szerokość w porównaniu do konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, danielpoz napisał:

Otwarta to nie. Roleta lub taka klapa zamykana, wspomagana sprężynami gazowym. 

Roleta nie jest szczelna. Przynajmniej ta w Fordzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę, czy wybrać takie Pajero od pierwszego właściciela z polskiego salonuimage;s=1000x700

link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/mitsubishi-pajero-sport-2-5-tdi-CID5-IDxR0D6.html#7aa1df9479

 

czy może takiego jeepa z potwierdzoną historią ?

916216494_;slot=1;filename=eyJmbiI6IjJkO

link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-ID6BtQmB.html#b0dd4bb158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.