Jump to content

Edit History

czyś

czyś

42 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

piszesz to z pozycji VAG-owca gdzie akurat działa to sprawnie. nie jest tak we wszystkich markach i też nie każde auto z sensorem światła ma sensor deszczu.

Nie każdy Vag ma sensor deszczu, zależy to od opcji "na pokładzie". Bazą jest czujnik światła (zmierzchu), ale jak jest tylko to, to niezależnie od marki trudno mieć pretensje, że automat reaguje na dzień/noc i np. tunel/garaż, ale już nie na deszcz i na mgłę. A ludzie wiedzą że mają od świateł automat, więc uchodzi im to potem spod uwagi, że trzeba byłoby coś włączyć.

czyś

czyś

35 minut temu, Suzu4x4 napisał:

piszesz to z pozycji VAG-owca gdzie akurat działa to sprawnie. nie jest tak we wszystkich markach i też nie każde auto z sensorem światła ma sensor deszczu.

akurat jeśli chodzi o światła to  kiedyś dużo jeździłem po nocach i przywiązywałem do nich szczególną wagę .

i przeszedłem długą drogę od żarówek R2 (bańki)  do LED-ów

Nie każdy Vag ma sensor deszczu, zależy to od opcji "na pokładzie". Bazą jest czujnik światła (czujnik zmierzchu), ale jak jest tylko to, to niezaleznie od marki trudno mieć pretensje, że automat reaguje na dzień/noc i np. tunel/garaż, ale już nie na deszcz i na mgłę. A ludzie wiedzą że mają od świateł automat, więc wychodzi im to spod uwagi

• Create New...