Jump to content

Edit History

Tomek515

Tomek515

Co do elektryków kolega kupił jakąś Teslę modelu nie pamiętam. Jako oszczędności w eksploatacji wskazywał brak wymiany oleju za co w salonie kroją nieraz ładnie, hamulce mniej się tam zużywają, mówił o kilku jeszcze rzeczach. Pamiętam że dostał to auto pod dom po zakupie przez internet i pierwszy jakiś serwis ma mieć po chyba 3 latach? Trochę mnie to dziwi bo co choćby z filtrem kabinowym? Nie pamiętam szczegółów i nie chce bajek pisać ale poza paliwem w stosunku do eksploatacji benzyna czy diesel odpada kilka rzeczy. Pytanie czy to może wygenerować oszczędność przy dłuższej eksploatacji.

Tomek515

Tomek515

Co do elektryków kolega kupił jakąś Teslę modelu nie pamiętam. Jako oszczędności w eksploatacji wskazywał brak wymiany oleju za co w salonie kroją nieraz ładnie, hamulce mniej się tam zużywają, mówił o kilku jeszcze rzeczach. Pamiętam że dostał to auto pod dom po zakupie przez internet i pierwszy jakiś serwis ma mieć po chyba 3 latach? Trochę mnie to dziwi bo co choćby z filtrem kabinowym? Nie pamiętam szczegółów i nie chce bajek pisać ale poza paliwem w stosunku do eksploatacji benzyna czy diesel odpada kilka rzeczy. 

Tomek515

Tomek515

Co do elektryków kolega kupił jakąś Teslę modelu nie pamiętam. Jako oszczędności w eksploatacji wskazywał brak wymiany oleju za co w salonie kroją nieraz ładnie, hamulce mniej się tam zużywają. Pamiętam że dostał to auto pod dom po zakupie przez internet i pierwszy jakiś serwis ma mieć po chyba 3 latach? Trochę mnie to dziwi bo co choćby z filtrem kabinowym? Nie pamiętam szczegółów i nie chce bajek pisać ale poza paliwem w stosunku do eksploatacji benzyna czy diesel odpada kilka rzeczy. 

• Create New...