Skocz do zawartości

czy był ktoś na campingu w PODDĄBIU

markos340

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

Chciałem się dowiedziec czy ktos z was był w PODDĄBIU NA WCZASACH jakie są tam campingi i warunki na nich bo chciałbym sie w tym roku wybrac w tamte regiony bo dotej pory jezdziłem po zachodnim wybrzezu swiętouisc ,gąski itp

• 4 tygodnie później...

Witam!

po roku podczytywania ;) wreszcie zmobilizowałam się do rejestracji, bo widzę, że nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie ;)

2 lata temu byłam na campingu w Poddąbiu

Poddąbie to malutka mieścina, zagubiona w lasach, prowadzi do niej jedna ścieżyna i tam się kończy ;)

miejscowość mała, cicha, spokojna, rodzinna, bez nadmorskiego zadęcia, bez mnóstwa straganów i naciągaczy

kilka sklepików, kilka restauracji, cisza, spokój

na mega plus zajebiste ścieżki rowerowe przez las - naprawdę jest gdzie pojeździć/pochodzić

nie ma bezpośredniego zejścia z ośrodków do morza jak np. w Gąskach

jest pas nadmorskiego lasu i przepiękne klify

morze czyste

a sam camping....

dla mnie ma jeden wielki minus - za brak drzew... przy upale masakra - tzn. jest jedna sosenka bodajże ale na samym środku i kapie żywicą, więc postawienie pod nią przyczepy to dla owej cepki śmierć skorupy  ;)

camping nie jest przy samym zejściu do lasu

trzeba wyjść na drogę, przejść z 5-10 minut, potem wchodzi się do lasu, z 5-10 minut i jest plaża

można iść drogą albo na wprost - tam jest plaża główna i trochę ludzi, a można iść w dół uliczką - tam są dwa dodatkowe zejścia i im bardziej zejdzie się na zachód tym mniej ludzi

na campingu był sanitarny kontener - z jednej strony część damska, z drugiej męska

w każdej umywalka, dwa prysznice, ze 4 a może 5 kibelków - sprzątane na bieżąco przez dwóch przystojniaków

ciepła woda cały dzień

brak świetlicy, kuchni, czegoś w tym stylu - ale my i tak nie korzystamy

ceny średnie

w zeszłym roku ze względu na ten brak drzew szukałam czegoś innego - zresztą co roku szukam ideału - ale zawsze coś jest nie tak ;)

w tym wracam do Poddąbia - najwyżej się roztopię w tym słońcu - jak wogóle będzie pora słoneczna a nie deszczowa ;)

z rzeczy prawie idealnych polecam Świętouść koło Międzywodzia - tam jedyny minus to cena (!!!!!), a tak to piękny, zalesiony camping i bezpośrednie zejście na przecudną plażę

w pobliżu Ustka, a z drugiej strony Rowy jakby ktoś chciał atrakcje, port i dziki tłum, rejs statkiem itp.

w pobliżu Orzechowo z jedyną i niepowtarzalną wąską i złożoną z samych kamieni plażą

fajne dzikie rejony polskiego morza ;)

kilka fotek

post-13741-0-35265600-1365497612_thumb.jpg

post-13741-0-58549900-1365497616_thumb.jpg

post-13741-0-23424800-1365497621_thumb.jpg

Edytowane przez Galaxiak (wyświetl historię edycji)

dzieki ze ktos wrescie opisał tą miejscowosc do tej pory jezdziłem do gąsek na pole U GIENIA ,byłem takze w tamtym roku w SWIĘTOUISCIU na tym kampingu faktycznie cena jest wysoka dlatego szukam jakiegos w miare dobrego i spokojnego kampingu tym razem od wybzeza srodkowego w strone helu moze cos znajde na naszym forum