Skocz do zawartości

Bezpieczne wakacje 2013


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co prawda nie w 2009 ani 2010...  również nie w 2011 i tym bardziej nie w 2012...ja byłem u Ariela już w 2013(!). Zapomniałem budki i przyjechałem z samym najazdem do reanimacji ;) Dużo się dowiedziałem, Panowie serwisanci cierpliwie wszystko wytłumaczyli,  zostałem szybko obsłużony i jeszcze dostałem w gratisie konsultacje telefoniczne gdy we własnym zakresie nastęnego dnia wymieniałem łożyska i regulowałem hamulce. Tu jeszcze raz wielkie dzięki dla Ariela i Bardzo Miłego Pana z serwisu (którego imienia niestety nie znam) za pomoc merytoryczną: dzięki Wam mogłem po skończonej robocie pociagną swoją budkę po świeżutkim lodzie, nie roniąc przy tym ani jednej kropli moczu.

 

Jak to zwykło się pisać na "jednym z portali aukcyjnych": zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest takie stare cygańskie przysłowie :]  "Ten się nie myli, co nic nie robi" Nawet jak taki przypadek miał miejsce, to i tak przyćmi go stado przychylnych opinii. Szkoda że kolega nie zgłosił tego do Ariela, czyli Pana tego kramu :hmm:

Pracownik nie jest władny podejmowaniu takich decyzji. Chodzi mi o usunięcie usterki. Istnieje też obawa o jego wynagrodzenie i może się tym kierować. Jeśli widzimy że pracownik sam nie jest w stanie usunąć powstałych przez niego usterek, zgłaszajmy to w dyrekcji. Dotyczy to wszelakich "usług". Nie bójmy się, to podnosi jakość usług.

Pamiętajmy że nawet kilka potknięć, nie może przekreślić masy dobrej roboty!

 

Jeszce tylko na szybko dopiszę że nie znam kolegi Ariela i sam działam w podobnej branży. Oczywiście jako PODWŁADNY :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja jako nowy niczym sie nie zraziłem i chętnie się na taki przegląd wybiorę. Z miła chęcią podyskutuje z fachowcami o mechanice.

Denerwuje mnie tylko to że osoby piszace poważne "tematy" nie zamieszczają zupełnie nic o sobie. Nawet miasto to jakaś piep.. tajemnica.

Może to kosmici...

Pozdrawiam i gratuluję Arielowi cierpliowści i chęci.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zniechecam, napisałem do Hobbiak'a wiadomość ale nawet nie odpisał i nie wyjaśnił kogo dokładnie dotyczy ta sytuacja. Zawsze się znajdzie ktoś, kto ma ochotę pomarudzić

Przyjmuję to na klatę ;)
W zeszłym roku miałem dużo innych zajęć dlatego teraz pomaga mi Rafał (na forum RafalWiola), z nim również można się umawiać i kosultować w sprawie napraw, pracował 3 lata u nas na serwisie i zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Tu jeszcze raz wielkie dzięki dla Ariela i Bardzo Miłego Pana z serwisu (którego imienia niestety nie znam) za pomoc merytoryczną: dzięki Wam mogłem po skończonej robocie pociagną swoją budkę po świeżutkim lodzie, nie roniąc przy tym ani jednej kropli moczu"

 

 

Kolega rozmawiał ze mną  :]  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zniechecam, napisałem do Hobbiak'a wiadomość ale nawet nie odpisał i nie wyjaśnił kogo dokładnie dotyczy ta sytuacja.

 

Wiadomość i owszem przeczytałem. Ale co to da, że ujawnię swoje dane personalne?

Uszkodzony element przez to sam się nie naprawi. Ariel prędzej uwierzy w kosmitów z przyczepkami niż w to, że jego pracownicy mogli coś sknocić.

Do Knurowa ul. Rybnicką w sumie  nie  mam tak daleko.

Wielu forumowiczów (a nawet sam Ariel) wskazuje, że sytuacja wynikła z mojej winy.

Bo zamiast grzecznie podziękować za usługę, powinienem drzeć japę i żądać naprawy.

Jak to mówią, kto ma miękkie serce, musi mieć twardą d..ę.

I tu przyszedł czas postawić kropkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozwikłąć Twoją zagadkę skoro nawet nie wiem jak się nazywasz i o jaką przyczepę chodzi ?

Zastanowów się czego odemnie oczekujesz, przepraszam ale nie mam czasu na prowodzenie dochodzenia ;)

 

P.S Jak masz tak blisko to zapraszam z przyczepą na darmowy przegląd, przycisk również naprawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Hobbiak - najpierw kogoś obsmarujesz, kiedy inni poddają w wątpliwość rzeczowość takowego ze względu na to, że w żaden inny sposób nie dałeś się nam poznać, to uważasz, że oskarżamy ciebie o to, że sam jesteś winny. Kiedy obsmarowany stara się sprawę wyjaśnić, nie raczysz nawet odpowiedzieć. I uważasz, że to uczciwe? Skoro gościa obsmarowałeś, to mógłbyś chociaż odpowiedzieć na jego zapytania - każdy się myli. Najważniejsze jak reaguje na swoje pomyłki. Ja dla mnie samo to, że próbuje sprawę wyjaśnić również przemawia na jgo korzyść. Zaś twoje oskarżenie i brak reakcji na próbę rozwiązania problemu dla mnie ostatecznie ciebie pogrążyły, jako osobę godną zaufania w sprawie opinii. A mogłeś się ładnie na forum pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod osłoną kominiarki łatwo rzucać obelgi ale jak już trzebaby ją zdjąć aby twarz pokazac to już się nie da za mocno siedzi.

Ariel chce naprawić co podobno popsuli pracownicy a koledze tez nie pasuje, kurz na drodze, latem słońce, zimą śnieg, garbaty że ma proste dzieci powodów tysiące do narzekania a sprawa nadal nie rozwiązana, lepiej się martwić czy przegląd przejdzie niż przyjechać i naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.