Skocz do zawartości

Fotoradary !!!


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pierzasty co było przyczyną odwołania mandatu?

No właśnie nie wiem  :niewiem:  nie spojrzałem na to pismo co przyszło.

Dlatego szok, niedowiary i radość, co najciekawsze jakiś czas temu

zapłaciłem mandat, ale mi nie napisali, że zwrócą (z tego samego dnia i

miejsca- jechaliśmy z żonką na 2 auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawa sprawa, ale Żonka dzwoniła, że dziś przyszło pismo ze straży miejskiej w Bobolicach, że odwołują mandat karny na rzecz pouczenia pisemnego! Nie wiem jeszcze co , jak i dlaczego, bo w robocie jestem, ale w szoku jestem!

 

Rzecz jasna sprawa dotyczy mandatu za prędkość, na podstawie zdjęcia z fotoradaru (zdjęcie tyłu auta)

 

po cichu licze na kilka pisemek... na wszystkich tył cepki widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zgadzam sie ze ukryte radary to plapki ja jestem kierowcom i co nieco wiem {niestety przez punkty stracilem prawko i nadmieniam ze tez nie jestem zadnym piratem} teraz czeka mnie zdawanie mysle ze jakos sobie poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych wiadomościach telewizyjny na  (TVP Info) podano, że pieniądze pochodzące z fotoradarów w 50% przeznaczone zostaną na utrzymanie ITD. Jest to wbrew wcześniejszym deklaracjom ministra Nowaka, iż cała pozyskana z fotoradarów kwota przeznaczona zostanie ma utrzymanie i budowę  dróg. Tym prostym sposobem dalej będziemy mieli dziurawe drogi z pułapkami fotoradarowymi. Patologia, która wyległa się w strażach gminnych dysponujących  fotoradarami, sięgnęła szczytów władzy. Od kilkudziesięciu lat nie zapłaciłem mandatu. Dalej  nie zamierzam tego robić stosując się zawsze do wszystkich ( nawet bzdurnych) ograniczeń szybkości. Dzięki temu,  patologicznie ambitny szef ITD, nie kupi sobie nowego operetkowego munduru i superbryki,  jeżdżąc którą, można bezkarnie łamać wszelkie przepisy Ustawy o ruchu drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki temu,  patologicznie ambitny szef ITD, nie kupi sobie nowego operetkowego munduru i superbryki,  jeżdżąc którą, można bezkarnie łamać wszelkie przepisy Ustawy o ruchu drogowym.

i tak sobie kupi...

w tym pop...nym kraju wszystko jest możliwe.... nawet to że zabierze sie emerytom i da celebrytom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pop...nym kraju wszystko jest możliwe....

 

szczytem jest płacić mandat, który został wystawiony na podstawie pomiaru i zdjęcia (fotoradar) i nie otrzymać tej fotki, bo i PO co ? :look: 

itd zasłaniając się "chorymi" przepisami działa przecież zgodnie z prawem... :czerwona: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

Polecam uwadze Wszystkich, dwa arcyciekawe artykuły:

1) "Sąd: policja używa „suszarek” nielegalnie"

2) "Przyjmiesz mandat bez zdjęcia - oskarżą cię o składanie fałszywych zeznań"

Zwłaszcza ten drugi tekst przedstawia sytuację kuriozalną, ale w zasadzie takich absurdalnych i podobnych sytuacji, można było się spodziewać. "Czas był przywyknąć, przecie" :pad:

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.