Skocz do zawartości

Bastei


Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Wertując właśnie zdjęcia wpadły mi w oko fotki z zeszłorocznej czerwcówki którą spędziliśmy na nadrabianiu zaległości po spocie w Polanicy VI.2010 :D  Pewnie mało kto pamięta o tym ale była wtedy wycieczka do Czech a konkretnie w Adrspassko-Teplickie Skały w której nie mogliśmy uczestniczyć  bo Nasza pociecha miał 4 miesiące  A więc zaległości nadrobione i skałki zaliczone ale nie o tym chciałem napisać  Adrspassko-Teplickie skały większość zna i widziała ale nie każdy wie że w niedużej odległości jest  równie piękny kompleks skalny a mianowicie Bastei w Szwajcarii Saksońskiej w Niemczech Miejsce naprawdę przepiękne i oferujące zapierające dech w piersiach widoki  :slina:  Jeszcze kiedyś napewno  tam wrócimy, oczywiście jak nasza pociecha będzie starsza i będzie można ostro pochodzić Teraz jako 2,5latek dawał świetnie rade ale nie zdołaliśmy obejść tego co oferują tamtejsze szlaki  Są też w okolicy przepiękne ścieżki rowerowe oraz rejsy łódkami wśród skał  My zajechaliśmy tam od strony Kurort-Rathen i przeprawiliśmy się promem  a potem było  miłe szwędanie się wśród skał … Nie ma co pisać to trzeba zobaczyć … polecamy :ok:



 

post-1137-0-99561600-1361392724_thumb.jpg

post-1137-0-90993100-1361392736_thumb.jpg

post-1137-0-19999000-1361392748_thumb.jpg

post-1137-0-37117800-1361392758_thumb.jpg

post-1137-0-78846400-1361392767_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebym pamiętał :mlot:  to prawie rok temu było więc co Wy ode mnie wymagacie :hehe:

 

A na poważnie; Parking kosztował Nas 2.5€ Prom coś ok1€/os (Pawła nie liczyli) ale można jechać z drugiej strony, miejscowość Rathen i wtedy nie trzeba korzystać z promu, chociaż warto bo z drugiej strony rzeki jest piękny widok Ceny Bastei to 2€/os (Paweł znów nie liczony) Nocowaliśmy "kempingu" przy jakimś pensjonacie (gdzieś mam @ na nich) za 10€ Trafiliśmy na nich przypadkiem bo stały tam już 2 kampery a w tym jeden polski więc był szlak przetarty My byliśmy tam tylko niepełne 2 dni ale warto zaczepić się tam na dłużej i pochodzić bo teren jest ogromniasty Wielkość świetnie widać jak sie dojeżdza ;)

 


post-1137-0-72901900-1361446078_thumb.jpg

 

edit; niewiem dlaczego mi tak zdjęcia zmniejsza :niewiem:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.