Jump to content
BERU

FENDT

Recommended Posts

jacek00
Posted (edited)
4 minuty temu, danielpoz napisał:

4 braci, 4 firmy. W praktyce jeden biznes😀 

Bardzo możliwe :D  Ta 4 firma to jaka? 

Cytat

Jak ja kupowałem tam budę to właśnie kończyli z Hobby. Też mi odradzali ale ja już wiedziałem po co jadę😎

Oddali pole Smoliczowi, a jak widać w Polsce Hobby cieszy się dużym powodzeniem, coś jak Skoda czy VW :P

Edited by jacek00 (see edit history)

jacekzoo

Jakoś produktu hobby i usług smolicza idealnie do siebie pasują :D 

danielpoz

84 braci, 4 firmy. W praktyce jeden biznes😀 

Jak ja kupowałem tam budę to właśnie kończyli z Hobby. Też mi odradzali ale ja już wiedziałem po co jadę😎

5 minut temu, jacek00 napisał:

Bardzo możliwe :D  Ta 4 firma to jaka? 

Oddali pole Smoliczowi, a jak widać w Polsce Hobby cieszy się dużym powodzeniem, coś jak Skoda czy VW :P

Pewnie turismus. Nie dopytywalem o szczegóły. 

Smolicz to jest potentat i Klaja z ilością sprzedanych przyczep nie był żadną konkurencją. 

jacek00
2 minuty temu, danielpoz napisał:

84 braci,

Duża ta ich rodzina :P

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Pewnie turismus. Nie dopytywalem o szczegóły. 

A fakt. To też ich.

maarec

temat hobby, Klaja i ich wycofania oraz np wejścia w niesprzedawalnego tabberta ogółem znany jest z wielu rozmów np na campingu wśród znajomych :)

Ja osobiście nie mam pozytywnych wspomnień ze współpracy z czasów dużych zakupów. 

Koledze gratuluję budki, najlepszy układ moim zdaniem dostępny przy tym rozmiarze. Oczywiście nie bez wad (nawet w 250cm jest wąsko w przejściu).

Za to cały rok budka może stać bez podpór, trzymając nacisk rzędu 80-100kg można wchodzić bez strachu

danielpoz
Godzinę temu, jacek00 napisał:

Duża ta ich rodzina :P

Przesadzilem🤣

tbuchwald
Posted (edited)

Dolaczam do sympatykow Fendt'a. Pierwsza przyczepa, nowe doswiadczenia, pierwsza wyprawa na wyspe Elba zaliczona

20190620_092040.jpg

DSC_0579.JPG

Edited by tbuchwald
dodaje zdjecia (see edit history)

AdamH
14 godzin temu, tbuchwald napisał:

Dolaczam do sympatykow Fendt'a. Pierwsza przyczepa, nowe doswiadczenia, pierwsza wyprawa na wyspe Elba zaliczona

20190620_092040.jpg

DSC_0579.JPG

Zdradź tajemnicę, czy 2 rowery na dyszlu sprawiły Ci kłopot przy ostrym skręcie??.

Ja swoje wożę na pace ale muszę sciągnąć koło. Zamierzam kupić bagażnik na dyszel bo jestem leń a takie rozwiązanie to mniejszy wysiłek.

tbuchwald

Ani razu nie bylo problemu w zakretach ale tez nie manewrowalem po ciasnytch uliczkach.

Na kempingu byly wlazdy i zakrety ciasne ale nie zauwazylem otarc ani nic nie slyszalem zeby cos dotykalo.

Drzwi sie otwieraja calkiem daleko tak ze duzy pies jeszcze wsiada/wysiada bez problemu przez tylne drzwi.

Rowery na dyszlu to tez wiekszy nacisk na hak ktory trudno zbalansowac pozniej - Zalezy jakie rowery 😉  Teraz

moda na elektryki 20kg+ za sztuke 

AdamH

Nie wiem jaki mam nacisk na hak ale chyba niezbyt wielki.  Jak pusty zbiornik na wodę to potrafię podnieść cepkę za zaczep. Obciążenie haka to 150 kg. Rowery to 2x28kg i tak wożone blisko kuli. Nie zauważyłem różnicy w prowadzeniu zestawu przy innych naciskach. Fakt, ciężkie auto i duży rozstaw osi.

Dziękuję za info