Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jarod napisał:

Tak

 

Miałem na niego chrapkę...Jest w porządku. Mnie trochę zaniepokoiły tylko ślady w szafie ubraniowej i w szafce nad kuchnią. Ale myślę, że to efekt kondensacji pary powstały w skutek używania budy w chłodne dni. Długo się nad nim zastanawiałem, ale trafiło się coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo znalazłem coś, żeby się przyczepić. Nie miałem nawet za bardzo karty przetargowej do negocjacji ceny ehh :( Jedynie instalacji wodnej nie sprawdziłem bo było za zimno.

Wielu rzeczy i tak bym nie zauważył bo to 3 przyczepa, która w życiu oglądałem, obie poprzedniego dnia.

Teraz pozostaje uzupełniać wyposażenie - reduktor do gazu, koło zapasowe, kliny poziomujące itp.

Nie umiem zamknąć bakisty na zamek, jak to działa - kręce zamkiem nie ma oporu w żadną stronę i ten dzyndzel, który się obraca odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarod, daj więcej fotek przyczepy :) Te przyczepy mają praktycznie pionową ścianę przednią, jak to wpływa na spalani właśnie się dowiedziałeś. Myślę że jeszcze wzrośnie z 1-1.5 litra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎12 o 19:03, Jarod napisał:

Zaskoczyło mnie tylko spalanie, jadąc po przyczepę 7,5l/100km, z przyczepą 12l/100km.

@Jarod, wszystko zależy od warunków panujących na drodze...

Moja Elka podczas wyjazdu na jesienny zlot do Tyrawy z cepką DMC1350kg spaliła średnio 9,8l a na Sylwestra do Niedzicy 11,7l. Stanie w korkach, ciągłe podciąganie, włączone 4x4 i waga holownika też ma znaczenie bo na Sylwestra miałem sporo załadowane na pace:D Mój rekord to 9,43l ale też i prędkość przepisowo dozwolona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu udało się fotę wstawić :)

 

Zatem witam jeszcze raz wszystkich Fendziaków ... :)))))

W temacie spalania to Nissan Qashqai 2.0 D spalał na trasie do CRO 10-12 l/100km z Burnster Sprinter 390, porównam w tym sezonie jak spalanie z Fendzią ... i czy faktycznie jest więcej. Na razie na krótkich trasach nie ma różnicy choć przyczepa znacznie większa a wrażenie jakby szła lżej ;> ... pozdrawiam.

IMG_2269.jpg.86e7cda3f3cb772ba9a487444797cc4b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę się pochwalić. W weekend pierwszy sukces, przyczepa postawiona, wszytko działa.

Ilość odziedziczonych pierdół od poprzednika jest ogromna. Na wyposażeniu używanej przyczepy mam - poziomicę, sznurki, ze 100 śledzi, przedsionek z dwoma podłogami + chyba namiot/sypialnię do rozłożenia w przedsionku, zasłony do przedsionka(nigdy nie użyte), kołnierz na dół przyczepy, organizer wiszący na na przyczepie wewnątrz przedsionka(taki 2m długi 1m szeroki), płyny do toalety i uzdatniania wody, packę na muchy :D, zmiotkę. Ogólnie bardzo miło :D

Jedynie co to 20l zbiornik na czystą wodę... hmm ze 3 razy dziennie uzupełniany.

 

IMG_20180415_100258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.