Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

Tu na stronie 28/29 jest o przednich światłach przyczepy i nic się nie dopatrzyłem więc chyba przepis dopuszcza takie rozwiązanie.

 

http://www.hella.com/municipal/assets/media/673_Legal%20Requirements_Brochure_HELLA_PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam całe grono miłośników marki FENDT. Ja również zachorowałem na przyczepkę z tej stajni jednak na razie nie zrealizowałem zakupu. Piszę w tym dziale z premedytacją gdyż każdy z Was borykał się z poszukiwaniem swojej przyczepki. Proszę o wskazówki, informacje gdzie szukać lub jak sami znaleźliście swoje sprzęty. Od jakiegoś czasu przeszukuję oferty w internetowe i nic. Mam ograniczone dmc do 1400 kg więc w grę wchodzą modele

saphir 410 qf lub bianco 390, ewentualnie saphir 450 chociaż troszkę za długi ( jeździmy tylko we dwoje). Dziękuję za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe grono miłośników marki FENDT. Ja również zachorowałem na przyczepkę z tej stajni jednak na razie nie zrealizowałem zakupu. Piszę w tym dziale z premedytacją gdyż każdy z Was borykał się z poszukiwaniem swojej przyczepki. Proszę o wskazówki, informacje gdzie szukać lub jak sami znaleźliście swoje sprzęty. Od jakiegoś czasu przeszukuję oferty w internetowe i nic. Mam ograniczone dmc do 1400 kg więc w grę wchodzą modele

saphir 410 qf lub bianco 390, ewentualnie saphir 450 chociaż troszkę za długi ( jeździmy tylko we dwoje). Dziękuję za informacje

Nie mam Fendt, ale hobby 440sfr z 2010 r,, używana od 2011r.-1200 DMC. Tez jeździliśmy tylko we dwoje. Do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników marki FENDT i :banan: jednocześnie mam pytanko jak poskładać łózko do spania  w pokoju gościnnym bo niedawno zakupiłem  :przyczepa:  Topas  i nie mam zielonego pojęcia jakie oparcie albo siedzisko poukładać żeby była jedna całość z góry dzięki bardzo :piwo:

post-7264-0-99378400-1454102613_thumb.jpgpost-7264-0-32122300-1454102676_thumb.jpg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dopisuję się do szacownego grona miłośników tego co dobre. Mój świeżo nabyty sprzęcik to FENDT bianco 390. Marzenie spełnione  :bravo::D

Gdyby ktoś potrzebował schematy instalacji elektrycznej to wyślę

Edytowane przez zbyszek 65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, Ty nie schematy a fotki zamieść!!!

Oczywiście gratulujemy nabytku. Niech służy mimo, że jeszcze skrzypi jak cholera  :]

Do zobaczenia... gdzieś...

Edytowane przez adje (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja dołączyłem do grona właścicieli przyczep marki Fendt. Wraz z żoną wybraliśmy model 465SFB Tendenza... Model 2016... niestety los spłatał mi figla... Przyczepę mam... a reszta jak w stopce...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów, czy ta tapicerka występowała może w Fendzie Platin (albo innym) z roczników 2005-2006? Coś mi to nie wygląda na oryginał a planuje zakup. Proszę o info w wolnej chwili. Dzięki i życzę miłych urlopów. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto mamy takie same fendziki 390 Bianco ,mój odpoczywa zapakowany wyczyszczony rusza w sobotę podbijać Peloponez

Gratuluję zakupu i życzę radości użytkowania

Dziękuję za życzenia. Mój niedawno wrócił z pierwszego dłuższego wyjazdu (Węgry 2 tygodnie ) i prawie doskonale. Prawie bo lodówka przy temperaturze pow. 30 st. C bardzo długo zamrażała lód. Dla tego zabrałem się za montaż wentylatorków (2 szt. 12 centymetrowe od obudowy komputera ) za kratkę. Na panelu jest nie wykorzystany włącznik z wiatraczkiem który wykorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za życzenia. Mój niedawno wrócił z pierwszego dłuższego wyjazdu (Węgry 2 tygodnie ) i prawie doskonale. Prawie bo lodówka przy temperaturze pow. 30 st. C bardzo długo zamrażała lód. Dla tego zabrałem się za montaż wentylatorków (2 szt. 12 centymetrowe od obudowy komputera ) za kratkę. Na panelu jest nie wykorzystany włącznik z wiatraczkiem który wykorzystam

Jak jest powyżej 30 stopni to faktycznie warto zamontować dwa wiatraczki przy górnej kratce od lodówki. Ja w tym roku zamontowałem i chłodziła dużo lepiej, niestety kupiłem gotowy zestaw w panelem sterowania za ....150 zł ....a można faktycznie zmontować te od komputera- niczym się nie różnią. Tylko trzeba jest zamontować tak,  żeby wyciągały gorące powietrze zza lodówki, a nie zasysały gorące z zewnątrz...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku zastosowałem osłonę tyłu nad kratką wylotu z lodówki.Wszyłem kedrę w materiał i wyciągnąłem w szynę tylnią ta co jest zamocowania nad oknem .Odciągnołem dwoma linkami tak żeby był przewiew a żeby był cień .Dało to fantastyczny efekt .Miałem już zamontowany wentylator w kratce wcześniej,ale to dało dodatkowy efekt Osłonę przetestowałem w Grecji na Peloponezie i w Albani.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Ja również chciałbym dołączyć do grona posiadaczy przyczep Fendt. Mój nowy nabytek to 510 SFB DIAMANT 2003.

Po przesiadce z niewiadówki do Knausa myślałem, że lepiej nie będzie -  myliłem się.

Teraz liczy się tylko Fendt :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.