Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W temacie spalania.... po 3000 km Qashqai 2.0 TD i FEND 465 czyli DMC 1500 kg. doładowane auto i przyczepa (sam ponton z silnikiem to ponad 100 kg) Chorwacja i powrót 11,3 l/100km. prędkość w większości trasy 110 na tępomacie więc jakieś 105 realnej prędkości. pozdrawiam ... Tomek

 

IMG_1559.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To i  ja się pochwalę - Fendt Saphire 560 SKM z 2013. Jestem drugim właścicielem (chyba :) ) W tym roku wakacje długie z tą przyczepą - prawie 8 tygodni. 4300 km - Austria, Chorwacja, Włochy. Opisze przygody w osobnym wątku.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
To i  ja się pochwalę - Fendt Saphire 560 SKM z 2013. Jestem drugim właścicielem (chyba  ) W tym roku wakacje długie z tą przyczepą - prawie 8 tygodni. 4300 km - Austria, Chorwacja, Włochy. Opisze przygody w osobnym wątku.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b5a.thumb.jpg.61c8f443b088ef492add7acbf681dcb2.jpg
Super przyczepa, czy to bmw 3 robi za holownik ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie BMW, to  Lexus GS430. Spisywał się super!  4,3 litra, benzyna, silnik prosty V8 - bez trubin itp i w związku z tym tylko  300 KM. 
Zacny zestaw :) napislabys na priv jaka monetę trzeba naszykowac na taka przyczepę? Sam zastanawiam się nad zmianą że względu na pietrusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku z zeszłorocznym zakupem, pragnę przyłączyć się do szacownego grona.

Jestem po pierwszych wakacjach z moim fendtem (wcześniej był steckerman) i naprawę jestem zadowolony. To że Fendt bije na głowę Steckermana pod względem jakości wykonania to wiedziałem, ale że z dłuższą cepką o metr lepiej mi się bedzie jechało tego nie przewidziałem.

Oto moja cepka:

IMG_20170819_071233(1).jpg.cb48b43cdbc6f302ad4d77bddd6edc70.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KristK napisał:

Witam.

W związku z zeszłorocznym zakupem, pragnę przyłączyć się do szacownego grona.

Jestem po pierwszych wakacjach z moim fendtem (wcześniej był steckerman) i naprawę jestem zadowolony. To że Fendt bije na głowę Steckermana pod względem jakości wykonania to wiedziałem, ale że z dłuższą cepką o metr lepiej mi się bedzie jechało tego nie przewidziałem.

Oto moja cepka:

IMG_20170819_071233(1).jpg.cb48b43cdbc6f302ad4d77bddd6edc70.jpg

 

Bardzo fajna przyczepa. W stanie technicznym idealnym długa przyczepa potrafi się pięknie prowadzić i pozytywnie zaskakiwać kierowcę.  Sprawdź wiek opon, bo szkoda sprzętu i w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Fendta 510 z 1999 roku i niniejszym dołączam do grona użytkowników. Przyczepa zakupiona w Białogardzie i na moje oko mimo sędziwego wieku w całkiem dobrym stanie. Jedyny problem to przedsionek Isabella Penta który jest dla nas za duży i konieczna będzie zmiana na mniejszy. Jest też kilka drobiazgów do poprawy ale to już tylko kosmetyka. Zdjęcie z pierwszego noclegu.

IMG_20180902_205155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej, ma za dużo rurek i za długo się go rozklada.

Jeśli masz taką samą to możesz mi podpowiedzieć do czego służy przycisk w energobloku 240v ein/aus? Rozumiem ,że włącza i wyłącza ale nie działa mi lodówka po podpięciu pod auto i może muszę go przełączyć? Przy poprzedniej przyczepie było ok więc po stronie auta wszystko w porządku. Nie zaglądałem jeszcze do wtyczki po stronie przyczepy i mam cichą nadzieję ,że nie jest podłączony przewód. Dodam, że pompka ani spłuczka też nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.