Jump to content
Sign in to follow this  
koko

Termin i lokalizacja zlotów - dyskusja

Recommended Posts

Jule
mysle ze post Lepciak-a byl bardziej ironiczny niz drwiacy :swieca:

mysle, że tego niewie nikt....

no niby tak, ale ja ten post tak odebralam :hej: co jednak bylo w jakims sensie trafione, czytajac wyjasnienie co autor mial na mysli :?

Paweł P.

Witam przede wszystkim tych co mnie nie znają i gorąco tych co mnie znają i spędzili ze mną miłe chwile( na zlotach i innych tego typu spotkaniach). Zlot w Radomiu odbył sie i w nim uczestniczyłem wraz z naszymi 10 załogami Małej Karawany. Każdy z uczestników, zarówno dużych jak i małych, brał udział w super zorganizowanej integracji przy ognisku. Super jedzenia, wliczonego w koszt zlotu 80 zł (czwartek-niedziela ) było tyle, że przywiozłem wszystko do domu co zabrałem na "wszelki wypadek". Zapłaciłem za zlot na miejcu, na pokazy na lotnisko zawiózł nas autobus wynajęty przez o organizatorów. Pokazy miale smutne zakończenie o którym wszyscy wiemy. Po powrocie super przywitanie z biesiadą do późnych godzin nocnych z wliczonym piwem, smalczykiem i ogóreczkami, o kiełbaskach nie wspomnę. Wojskowej grochówki było tyle że przywiozłem cały garnek, że by poczuć smak zlotu po powrocie do domu. Dzieci miały animatora z którym spędziły całą niedziele, a rodzice pozbywali sie wewnętrznego niepokoju (czytaj kaca) z wędką nad stawem hodowlanym.

Obojętnie co by można było powiedzieć o wyższości zlotów spontanicznych od organizowanych to ten zlot był wzorowy i uwierzcie mi nikt nikogo nie zmuszał do niczego.

Ps. Za pomocą tego forum chciałem pozdrowić Konrada (KoKo) i podziękować za cudowne chwile spędzone wspólnie. http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=201&postdays=0&postorder=asc&start=60

Tomii
Za pomocą waszego forum

Może już starczy tego dzielenia na my i wy :swieca:

Paweł P.

Przepraszam, już edytowałem :swieca:

JaWa
zlot był wzorowy i uwierzcie mi nikt nikogo nie zmuszał do niczego
Wszystko już w zasadzie Paweł P. napisał, nic dodać nic ująć.

Wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu, za wzorową organizację. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, że było ekstra, Klub Łabędz działa już przecież od 1984 r. :?

Szczególne podziękowania dla "koko" za zaproszenie Małej Karawa :swieca: ny.

Tomii
Klub Łabędz działa już przecież od 1984 r

1984 + 25 = 2009

Patrze w kalendarz a tu jeszcze 2007 u mnie :?. No to albo 23 lata tradycji, albo 1982 :swieca:

Podpis w stylu jacka:

Czepiający się Admin :hej:

Paweł P.
No to albo 23 lata tradycji, albo 1982 :swieca:
CC ŁABĘDZ RADOM 25 LAT TRADYCJI
brakuje słowa "niespełna 25" i myślę, że teraz jest już OK!

Tomii

Ja się tak wzruszyłem bo sam jestem z 84 i jakoś 25 lat doświadczeń nie mam :swieca:

Jule
Ja się tak wzruszyłem bo sam jestem z 84 i jakoś 25 lat doświadczeń nie mam :?

jeszcze zdobedziesz te doswiadczenia malolacie (ikonkazwywalonymjezorem) :swieca:

Tomii
jeszcze zdobedziesz te doswiadczenia

Oby były tylko przyjemne :swieca:

Jule
jeszcze zdobedziesz te doswiadczenia

Oby były tylko przyjemne :swieca:

naiwny :?

jacek l

Spoko, Nasz Admin nie da sie zjeść w kaszy.

Nieczepiający się Jacek.

koko

PIERWSZE WYJAZDY ZORGANIZOWANE BYLY W 1982r DOKUMENTACJA W

KRONICE REJESTRACJA W PFCC 1984

GRATULACJE ZA WYBITNE ZDOLNOSCI MATEMATYCZNE

DZIEKUJE MALEJ KARAWANIE ZA UZNANIE

Tomii
GRATULACJE ZA WYBITNE ZDOLNOSCI MATEMATYCZNE

Inżynierem chce kiedyś być więc aparat matematyczny ćwiczę dość mocno :ok:

Koko nie bierz wszystkiego na poważnie :piwko: - chcieliśmy po prostu dokładnie poznać datę utworzenia waszego klubu.

Swoją drogą w 1982 to cholernie ciężko było o przyczepę...

Robert

No witajcie wszyscy :ok:

wakacje się skończyły i teraz trzeba odpocząć po wszelkich wyjazdach żeby zebrać siły na przyszły rok :ok:

Z niektórymi z forum i I zlotu Karawaning.pl spotkaliśmy się na innych imprezach i z tego się cieszyliśmy. Szkoda że nie mogliśmy być z wami w Kozienicach ale nadrobimy w przyszłym roku.

A propos( i to piszę nie dlatego że się czepiam niektórych wypowiedzi z forum) - byliśmy w Radomiu na zlocie i muszę przyznać że jak już kilka poważnych no i mniej poważnych zlotów zaliczyliśmy to jednak u ŁABęDZI było najbardziej zajefajni :brawo:

. W całości podpisujemy się pod PawłemP i gorąco polecamy kolejny zlot u mnich. Ludzie są niesamowicie życzliwi , uprzejmi i serdeczni. Atmosfera jak w jednej wielkiej rodzinie. były zawody i konkursy dla dorosłych i dla dzieci - nagrody na dobrą sprawę dostali wszyscy. Jedzenia to było tyle że podobnie jak PawełP wszystko co zabraliśmy przywieźliśmy z powrotem.

I tu chcielibyśmy pozdrowić KOKO który jest fantastycznym człowiekiem( buziaki od Maksia) a takze wszystkie Łabędzie z Radomia( do zobaczenia w Borkach :ok: ), Małą Karawanę w szczególności Eeik i JaWa ) no i oczywiście Jacka i Iwonkę z Krakowa( z którymi byliśmy w Chłapowie, Radomiu i Częstochowie)

No i żeby nikomu nie było przykro .......

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZóW . :ok:

Sign in to follow this  

• Create New...