Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski

Termin VI Zlotu PiK  

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który termin najlepiej Ci pasuje na nasz zlot

• 12-14 kwietnia, termin koliduje z pielgrzymką karawaningową
    • 19-21 kwietnia
    • bez różnicy, oba terminy mi odpowiadają
  2. 2. Miejce zlotu

• Chełmno
    • Debrzno
    • Inne propozycje
      0
    • Przechlewo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat w sprawie naszego zlotu.

Musimy ustalić termin zlotu, bo nieopatrznie nasz pokrywa się z terminem pielgrzymki, na którą kilku chętnych jest wśród naszych przyjaciół.

Miejsce też powinniśmy wybrać demokratycznie.

Pytania są w ankiecie, a poniżej informacje, które na tą chwilę posiadam:

- w Chełmnie jest problem z sanitariatami. Ogólne otwierają dopiero od maja i nie przeskoczymy tego.

Udostępnić nam mogą bezpłatnie pomieszczenie z kuchenką i toaletą z prysznicem, w odległości niestety około 200m (pod warunkiem oddania w nienegannym stanie i posprzątania w naszym zakresie) , cena za dobę około 45-50 za zestaw (z prądem),

W mieście możemy sobie zamówić na pieszą wycieczkę przewodnika (warto brałem kiedyś udział w takim spacerze), ale bezpłatnie dopiero od maja.

W kwietniu cena: do 2 godzin 86,-, 129 do trzech,-, a każda następna 43,-. Dla grupy to nie jest wiele.

Miasto jest naprawdę bardzo urokliwe, na tej stronie wszelkie informacje także o kempingu: http://www.chelmno.pl/

-w Debrznie natomiast jest za darmo, na razie...

Ustalmy najpierw termin i miejsce, to będzie można dalej coś ustalać.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)

• Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, wreszcie zaczyna się dziać, oddałem głoś w ankiecie i powiem że jeśli wygra inna opcja to też będę zadowolony , czekam z niecierpliwością na wyjazd.

Pozdrawiam serdecznie.

Lista chętnych:

1. tymar +1

2.maciek + Terenia

3.California + Asia

Głos oddany to i wypada się zapisać

Lista chętnych

1.tymar+1

2.maciek+Terenia

3.California+Asia

4.aron+Hania i Dominika i może jakieś zwierzątko

Tak patrze na oddane głosy w ankiecie i zapisanych chętnych i stany mi się nie zgadzają

Mi słabo pasuje 12-14 z powodu imprezy rodzinnej ale się postaramy dostosować

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)

...

Tak patrze na oddane głosy w ankiecie i zapisanych chętnych i stany mi się nie zgadzają

...

Ja oddałem głos :ok: bo Was obserwuje oczywiście :> Z zapisywaniem poczekam aż będę pewny czy przyjedziemy czy nie :niewiem:

Witam po przerwie spowodowanej wyjazdem służbowym. Ale nie ma tego złego...

Wiem, że teraz namieszam, ale chciałbym zaproponować nowe miejsce. 

Po drodze z Koszalina skręciłem do Przechlewa. Odwiedziłem ośrodek OSIR Przechlewo. Jestem miło zaskoczony tą wizytą. 

Ośrodek jest prawie idealny dla naszych potrzeb. Leży nad jeziorem i rzeką Brda, a posiada kajaki i może nam zorganizować spływ. Jest też dość duże pomieszczenie świetlicowe w murowanym budynku, to w razie niepogody mocny punkt, gdzie można by np. zorganizować karaoke czy może małe party, tańce cy cóś.

Rozmawiałem z obsługą, tak bardzo zapraszali nas, że aż żal odmówić. Pani kierownik stwierdziła, że jak tylko pogoda pozwoli to możemy w każdej chwili zajeżdżać, a sanitariaty będą przygotowane.

Pani Jola, pani, która mi wszystko opowiedziała o polu, była naturalnie miła i uprzejma. Czułem się, że nas tu chcą!

A tutaj zdjęcia, które dzisiaj zrobiłem:

https://picasaweb.google.com/118248160607197196095/PrzechlewoPoleNamiotoweKemping

Strona ośrodka:

http://www.poleprzechlewo.maxmedia.pl/

Jest ty też cennik. Jest dość tanio, a nie rozmawiałem jeszcze o obniżce ceny dla grupy, bo nie wiem co zdecydujemy.

Dodałem możliwość zagłosowania na to miejsce jako naszego zlotu.

Jest jeszcze trochę czasu więc możemy podyskutować.

Jeśli ktoś chciałby zmienić zdanie w ankiecie to jest taka możliwość!

Ps. muszę się też przyznać, że nurtuje mnie bardzo termin zlotu. Widzę, że są załogi z Braci, które nie mogą przyjechać w innym terminie niż został zaklepany na spotkaniu w Stopce. Moje pytanie o inny termin zlotu, spowodowany chęcią uczestnictwa naszych przyjaciół z Sekcji  spowodował zamieszanie.

Teraz widzę, że kosztem uczestnictwa kolegów z Sekcji, jest brak możliwości udziału z (powodu zmiany terminu), kilku załóg Braci.

Dlatego, z całym szacunkiem dla przyjaciół, którzy jadą na pielgrzymkę, zmieniam zdanie i głosuję na termin ustalony w Stopce. Mam nadzieję, że koledzy z Sekcji nie będą mieli nam za złe, tym bardziej, że spotkamy się niedługo na zlocie ogólnopolskim. Odbijemy to sobie.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)

Tymar.

Mariusz podejmij męską decyzje,usuń tę ankiete i wybierz najlepsze miejsce z pokazanych propozycji.Ustaliliśmy termin większością głosów,(oczywiscie obecnych w Stopce).i tego się trzymajmy,a kto bedzie miał chęć i tak dojedzie z innych stron kraju.Teraz tylko się zrobił zamęt i w końcu nikt się  nie dopisuje bo nie wiadomo ani  jaki termin,ani do kąd.

Tymar.

Mariusz podejmij męską decyzje,usuń tę ankiete i wybierz najlepsze miejsce z pokazanych propozycji.Ustaliliśmy termin większością głosów,(oczywiscie obecnych w Stopce).i tego się trzymajmy,a kto bedzie miał chęć i tak dojedzie z innych stron kraju.Teraz tylko się zrobił zamęt i w końcu nikt się  nie dopisuje bo nie wiadomo ani  jaki termin,ani do kąd.

:ok:

Analizując ankietę, i to kto gdzie glosował, można już dojść do wniosku kiedy i gdzie. Zostawię jeszcze ankietę przez weekend, chciałbym się upewnić. Decyzja nie jest łatwa. Jak zwykle wszyscy nie mogą być zadowoleni, ale chodzi o to aby większość ( wiecie sąd sądem, ale sprawiedliwość... :lol: ) .

ps. Dobrze że w ogóle coś odpisaliście, bo już myślałem, że wszyscy się poobrażali  :lol: