Skocz do zawartości

Szukam przyczepy.


Grzela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak już pisałem w "powitaniach" szukam przyczepy dla 4 osób, nie starszej niż 10-12 lat, ale nawet bardziej się skłaniam do przedziału 6-9 lat. Przeglądając oferty w necie, niektóre wydają się być nawet atrakcyjne, ale zastanawiam się, czy nie poczekać jeszcze miesiąc, dwa ze względu na możliwość lepszych cen. Ile Waszym zdaniem mogą być ceny niższe przed zimą ? 10%, 20%?

Pozdr.

Grzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem powinieneś szukać przede wszystkim cierpliwie. Każdą interesującą Cię przyczepę dokładnie obejrzyj, przeanalizuj jej mocne i słabe strony. Jeśli spodoba Ci się i będziesz w 100% pewien, że to ta - kupuj. Jak nie szukaj dalej. Cierpliwość popłaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj nosem :ok: Każda z której nie będzie zaiwania może by godna uwagi. Więc najpierw nos, później oczy :) Powodzenia!!!

 

 

PS. Zimą cycepy będą tańsze ale ofert też jest nieco mniej... przynajmniej tak mi się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zimą cycepy będą tańsze ale ofert też jest nieco mniej... przynajmniej tak mi się wydaje :)

 

w internecie pewnie mniej , ale komisy zajmujace sie sprzedazą przyczep , pewnie handluja cały rok , tylko wiecej roboty maja , bo musza odsypac dojscie do kazdej cycepki i z wierchu , co by ją dobrze dojrzec , jaki ma kolor.... :ok::):)

Ps. miałem raz przyjemnośc byc w tym okresie zimnym , zaśnieżonym w jednym z komisów z przyczepami . Komisant był tak śmieszny ze powiedział jezeli mnie interesuje ten konkretny model to ma zdjęcie , a jak to mi nie wystarcza to sam mam sobie ja wyciągnąc i odsypać, bo w takich warunkach on może sie przeziebic , a na koniec dodał ze w ostateczności zawoła syna który to zrobi odpłatnie za 20 zł. Taki to był komis :):) , tak wiec strzeż sie psełdo komisantów ( handlowców)...

 

Życze powodzenia i trafienia na ta, jedyną ,wybrana, z pośród wielu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość, nieuleganie pierwszym wrażeniom, a przede wszystkim skrupulatne oględziny

Częściowo się zgadzam, ale moim zdaniem pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne. Jak spodoba Ci się od razu to wtedy dopiero patrz na sprawy techniczne, byle obiektywnie bez napalania się. A jak będzie nawet idealna, a tobie nie będzie się podobała to cały czs nie będziesz zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz przede wszystkim na stan,a nie na rocznik.można kupić 20 letnią garażowaną przyczpę w idealnym stanie jak i 5 letnią po niezbyt udanej naprawie po wypadku,cieknącą,gnijącą i poskładaną w środku na "ośmiorniczkę" :ok:

im cena jest bardziej "okazyjna"tym jest to bardziej podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może kogoś zainteresuje coś takiego, ofertę przesłał nam gość u którego my zamówiliśmy przyczepkę. My czekamy na mniejszą :)

 

Hobby Prestige 680! Rocznik 89. Jest duża ponad 8m. Cena 13000 zł. Namiary do niego : smolen@t-online.de

 

Wszelkie pytania proszę kierować pod ten adres mailowy !!!!!!!! Podaję dalej ofertę którą my dostaliśmy bo być może kogoś zainteresuje. :ok:

z tego co udało mnie się sprawdzić - bazowałem na jednym z niemieckich ogłoszeń-to waży ona prawie 2 t :) i jest na dwóch osiach :)

post-25797-imported-ac1b1a31-35e2-43df-8f7b-16b736d70147_thumb.jpg

post-25797-imported-d719f26b-20c0-4df1-9614-b7cc2e7e9c33_thumb.jpg

post-25797-imported-3f85acd8-0b64-4c52-a87d-192a8ae4336b_thumb.jpg

post-25797-imported-403b2ee2-2c1f-4e26-b469-6b3da3597cf1_thumb.jpg

post-25797-imported-c8cb14d0-8560-487f-95a5-f10473f3799b_thumb.jpg

post-25797-imported-cd0ba2f5-f38d-437e-99d5-19fea9ef1519_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jeszcze, czy jest duża różnica w prowadzeniu, manewrowaniu, ustawianiu przyczepy np. 3-4 osobowej i 4-5 osobowej. Bo tak się zastanawiam - starszy syn ma 16 lat, i pewnie za 2-3 lata już będzie wolał jeździć z kumplami, ale z drugiej strony przyczepa 4-5 osobowa to dopiero byłaby wygodna dla 2-3 osób.

Pozdr.

Grzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.