Skocz do zawartości

A co sądzicie o tej??? Dethleffs Beduin


wkargul

Rekomendowane odpowiedzi

A na ten zestawik to już VIATOOL nie będzie obowiązywał? :niewiem:

 

Witam,
dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Uchwyt podobno jest do przykręcenia a wody pod nim nie ma (było zabezpieczone a poza tym stoi pod wiatą)
Układ właśnie mi pasuje, choć chciałem, z łóżkiem piętrowym (pokojem dziecięcym) ale zmieniłem upodobania.
Dorobię nad tym jeszcze pięterko dla dzieciaka (mam 3) i będzie git.
Zależało mi właśnie na osobnym prysznicu, żeby można było maluchy wieczorem lekko obmyć ale nie stojąc w wodzie.
Jeśli chodzi o tył, to jutro się jeszcze raz przyjrzę. Oglądałem ją już 2 razy a jutro jadę z gotówką:-)
DMC ma 1600kg a ja moim autem mogę ciągnąć 1700kg więc w sam raz.
Razem DMC będzie 4105kg a więc uda mi się bez zmiany kategorii B tylko z egzaminem.
Dlatego właśnie to prawie największa przyczepa jaką mogę ciągnąć a ma osobny prysznic. Poza tym jest dość zadbana. No i ładna....
To mniej więcej te powody dla których się zdecydowałem...

To będzie moja pierwsza przyczepa więc życzcie mi powodzenia.
Jeszcze raz DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmmmmm....nie siedzę Ci w portfelu ale ja za 30tyśi chciałbym czegoś więcej niż "dość dobry stan"...a tylko taki niestety przynajmniej z zewnątrz prezentuje ta przyczepa(to też pewnie był powód że nie należy nadal do 1 właściciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero dziś bo od soboty nie trzeźwiałem, z tej radości...

Oto nabyłaem drogą kupna tą przyczepę. Jestem zadowolony bo wszystko w niej jest sprawne.

Sprzedawca chętnie podłączył gaz i prąd i zademonstrował działanie.

Bardzo podoba mi się że poza nadmuchem ogrzewania gazowego jest też opcja elektryczna.

Ale wszystko działa. W ogóle to jest baaaardzo zadbana i w super stanie. Sprzedawca sam z nią jeździł jeden sezon.

Cena ostatecznie niższa niż na ogłoszeniu więc generalnie jestem zadowolony i oby do lata!

Pozdrawiam


post-13223-0-47591100-1361293344_thumb.jpgpost-13223-0-36513700-1361293390_thumb.jpgpost-13223-0-83287400-1361293414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wynikło z tą rączką z przodu z prawej strony?

poprzedni właściciel zakupił nową ale nie przykręcił bo już się spieszyłem do domu...:-)

mam ją w szufladzie

dziury były dobrze zabezpieczone i jest sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :-D taka jak moja tylko po lifcie . Układ mam taki sam . Faktycznie na kiblu trochę mało miejsca ale ja (115 kg MW) się mieszczę . Prysznic jak dla mnie to na styk . Przy wyborze przezemnie najważniejsze było to że sypialnię całkowicie oddzielam od reszty przyczepy (dwie córy zamknięte i śpią , a ja tv jeszcze sobie pooglądać mogę) . Reszta jak koledzy wyżej pisali do sprawdzenia na miejscu .

Pozdr

Witam,

masz do swojej jaką s instrukcję obsługi? Szukałem troczę po stronach Dethleffsa ale to co znalazłem to jest takie sobie. Tzn mam z 2004roku i chyba 2006 ale nie jest to zbyt czytelne i jasne. Zastanawiam się czy są inne instrukcje niż ja znalazłem.

poniżej 2 linki do tego co znalazłem:

 

http://www2.dethleffs.de/gb/service/user_manuals.php

 

http://www2.dethleffs.de/fileadmin_gb/pdf/bedienungsanleitungen/2007/DET_0030_05EN_Caravan_Ausgabe_11_06.pdf

 

Czy ktoś ma coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję i szerokości życzę.

 

Ładny zestaw , ale nawet Galaxy przy przyczepie wygląda jak zabawka :]

 

P.S

 

miałeś B+E (lub B96) czy jechałeś licząc na szczęście ?

na razie jechałem "na dziko":-) ale to około 50km.

musze zrobić B96

jak znajdę chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.