Jump to content

25 lat

Serek
 Share

Recommended Posts

hehehe mineło :) juz mi 25 latek i z tego powodu wszystkim którzy złorzyli mi zyczonka chciałem bardzo serdecznie podziękowac.... :ok: Pozdrawia człek przeżywszy ćwierć wiecze :):):)

Spużnione ale szczere życzenia urodzinowe po linii karawaningowej jak i esperowej przesyła Filip :) Jezusie jaki jesteś już stary - normalnie szok :):ok::)

Wiem co przeżywasz... sam to przechodziłem kilka miesięcy temu :) Łącze się w bólu i radości :ok: Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz sto lat!!! :)

serek1, szary11, Chłopaki nie straszcie! Ja będę to przeżywala w listopadzie....jest aż tak strasznie :):ok::):)

Pozdrawiam,

Ania

Serek1,Szary11,dranja

Ale mnie rozbawiliście :ok::):)

Ciekawa jestem co będziecie mówili ja Wam stuknie 2 x 25 :):):)

serek1, szary11, Chłopaki nie straszcie! Ja będę to przeżywala w listopadzie....jest aż tak strasznie

Po 25 możla lata liczyć w ćwierćwieczach :ok:

Wiesz jak to dziwnie? Troche byłem zmieszany w zeszłym roku... a tak na marginesie też jestem listopadowy :)

Ciekawa jestem co będziecie mówili ja Wam stuknie 2 x 25

Strach się bać :):):)

Ciekawa jestem co będziecie mówili ja Wam stuknie 2 x 25

Strach się bać :):):ok:

dlaczego tak sądzisz szary??? pomysl jestesmy w tym wieku i mamy juz swoje przyczepki jakie kto ma , takie ma , ale własne) ....to teraz pomysl jakie bedziemy mieli ( przyczepy-kampery) za kolejny ćwierć wiecze :):):)

jaka to miła perspektywa :):):)

pomysl jestesmy w tym wieku i mamy juz swoje przyczepki jakie kto ma , takie ma , ale własne) ....to teraz pomysl jakie bedziemy mieli ( przyczepy-kampery) za kolejny ćwierć wiecze

No właśnie. Ja ćwierć wieku temu jeżdziłam z namiotem . Nie mieliśmy też samochodu-wszystko trzeba było dżwigać na własnych ramionach.

Niestety dorobiłam się "tylko" własnej niewiadówki,ale nie narzekam.

Teraz , gdy jeżdzimy już sami,bez dzieci,w zupełności nam wystarcza.

Zyczę ,Wam żebyście w następnym ćwierćwieczu dorobili się wypasionych przyczep-camperów :ok:

życzymy tego sobie i wszystkim których bedzie mozliwość spotkania i pogadania o karawaningu za nastepne 25 lat, oczywiście z lepszymi domkami na kółkach :):ok:

Teraz , gdy jeżdzimy już sami,bez dzieci,

i to jest najlepsze w tym wieku :ok: nie mowie ze z dziecmi nie ma radochy, ale po dobrze spelnionym obowiazku, czlowiek jest wolny jak ptak :)

Strach się bać

dlaczego tak sądzisz szary???

Ile rzeczy się może zmienic, że nie wiem co może spotkac w przyszłości :) Ale do namiotu nie chciałbym już wrócic :) hiehie

No to jeszcze raz spełnienia marzeń!!! Ale tym razem wszystkim :ok::):)

O, z powodu braku dostępu do sieci składam Serkowi i Szaremu serdeczne choć spóżnione

życzenia wiecznych wakacji na najlepszych kempingach świata.

Jacek.

O, z powodu braku dostępu do sieci składam Serkowi i Szaremu serdeczne choć spóżnione

życzenia wiecznych wakacji na najlepszych kempingach świata.

Jacek.

z mojej strony dziekuje :) , ale szaremu bedziemy winszować w listopadzie :ok: , ale na dobry poczatek :):):):):):):):):) szary...

Ach, tyle tych nieprzeczytanych postów...

Ale nic to, się jeszcze raz pożyczy.

Z lekka zawstydzony, Jacek. :ok:

Wiesz jak to dziwnie? Troche byłem zmieszany w zeszłym roku... a tak na marginesie też jestem listopadowy :ok:

Szary to może mały urodzinowy zlocik w listopadzie? :) Gdzieś w połowie drogi....