Skocz do zawartości

Gdzie wypożyczyć przyczepę?


szczeciarz

Rekomendowane odpowiedzi

nie opłaca się wypożyczać przyczepy na włoski kemping. Rodzina 2+1 to ok 40€ za dobę z przyczepą , za domek ok 70€

dodaj teraz koszt wynajmu, dodatkowe opłaty ,większe spalanie itp. Inna sprawa to wyjazd gdzieś w Polskę gdzie na kempingu zapłacisz parę groszy lub na dziko .

Hmm. Generalnie karawaning jest nieopłacalny, ale:

1. Jest przyjemny,

2. Bogatemu wszystko wolno. :)

 

Trzymajmy się tematu. Pytanie brzmi "gdzie" a nie "czy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Paganini...

 

jak szukalem cepki dla siebie bylem u Was 2 razy...

 

2 razy miala byc przyczepa w bdb stanie...

 

za 1 razem coz, moze to byl bdb stan ale jakis jegomosc wpuscil mnie w maliny jesli chodzi o rocznik i DMC

200km do Was jechalem w dobrym nastroju a 200 km wracalem zalujac ze nie uzylem buta...

 

za 2 razem bylem przy okazji jadac do Koszalina- bdb stan cepki byl jak ogladalo sie ja z 50 metrow... "stan" uleciał jak blizej podszedlem...

 

p.s: czy uwaza Pan ze naprawianie przedniej klapy z tworzywa zywicą to prawidlowa i profesjonalnie wykonana usluga?

nie mam na mysli sklejenia pekniec a uzpelnianie brakow klapy...

Edytowane przez szary11
mało kulturalny zwrot (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się wypowiedzi osób które nie mają o danej sprawie pojęcia a mianowice wypowiedz „Effendi” Pisze ze głównie wypożyczam przyczepy na budowy i sprzedaż choinek, takich przyczep to od 3 lat nie mam

 

 

Gdybym nie miał wiedzy to nie zabierałbym głosu. smirk%281%29.gif

 

 

 

 

Jeśli Pan Effendi jest takim znawcą prosze wymienic na jakie koncerty wozi przyczepy firma za Tarnowa Podgórnego?

 

A co ? byłaby okazja podebrać klientów konkurencji? :hmm:

 

 

A wszystkie moje doświadczenia z waszą firmą kojarzą mi się negatywnie. Począwszy od próby zakupu przyczepy kilka lat wstecz, poprzez próbę naprawy u was przyczepy ( wszak macie bardzo dobry serwis ) a kończąc na próbach zakupu jakiś drobnych elementów wyposażenia czy też próbą wynajęcia przyczepy na wakacyjny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Wypożyczalnia przyczep Ostrowieczno

 

Witam,

 

jeśli chodzi o wypożyczenie przyczepy, to jeśli ktoś zastanawiał się nad wypożyczalnią w Ostrowiecznie, to niech zastanowi się dwa razy. Niedawno miałem "przyjemność" wypożyczyć tam przyczepę. Wszystko był ok do momentu zwrotu. 

 

Ceny mają atrakcyjne, lecz tak na prawdę to nie jest okazja. Jeśli ktoś jest zainteresowany wypożyczeniem tam przyczepy, radzę zasięgnąć opinii chociażby sąsiadów. Opowieści są interesujące.

 

Zasada jest prosta: jeśli ktoś raz tam wypożyczy to już nie wraca w to miejsce.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez spacestar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wypozyczalnia przyczep w miejscowosci Wujtowo kilka kilometrów od Olsztyna pan Browczukowski .

Witam

Czy ktoś może opisać doświadczenia z tej wypożyczalni? Planujemy swój pierwszy wyjazd w tym roku, jak na razie zrobione B+E. Moim holownikiem do 3,5t przyczepa może mieć dmc max 975kg dla 5 osób raczej nic takiego nie znajdę.  W przyczepie zdarzyło mi się spać kilka razy za dawnych lat. Nie chcę kupować od razu swojej, Najpierw chcę spróbować. Żeby przekonać się, czy "zatrybi". A z wypożyczalniami w kujawsko-pomorskim tragedia. Znalazłem przez ostatni miesiąc 2, które oferowały się, że mają przyczepy dla 5 osób. Niestety nie doszło nawet do obejrzenia tego co oferują. Niepoważne podejście osób, ogłaszających się. Wakacje zaczynam od regat w Morągu więc Wójtowo jest w miarę blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko 975 kg? Taki jest max wO1 dla tego auta? Co to za auto?

 

Nie znajdziesz takiej przyczepy dla 5 osób. To niemożliwe w tej wadze

Renault Grand Espace IV 2.0t. O1 mam 2000kg z tym 975kg chodziło mi o kat B bez Viatolla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale masz B+E to po co chcesz się ograniczać?

Nie zrozumieliśmy się, nie powinienem w ogóle tego wpisu o 975kg zamieszczać. Teraz jak na niego patrzę faktycznie wygląda to bez sensu. Chodziło mi w nim o to, że mając 5 osobową rodzinę i możliwość holowania na kat B max 975kg zrobiłem kat B+E i teraz szukam do wypożyczenia czegoś w co zmieszczę 5 osób, już bez tak drastycznego ograniczenia DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.