Jump to content
COLLINS18

Bagażnik rowerowy

Recommended Posts

Commander

Maniek zaufaj mi bo przerabiałem temat bardzo długo.. Tylko na dach a autko masz fajne ku temu. Rowery na dachu są chronione, czyste i pozwalają zmniejszać luke na parkowanie (kwestia platformy). Jeśli holujemy budę to dociążają holownik i przyczepka tak nim nie poniewiera a i powietrze nieco przegonią.

Belki Thule lub AutoMaxi. Uchwyty tylko Thule. Polecam sprawdzony model 532.

maniek72

Mam relingi i można zastosować taki bagażnik na dach a w przypadku sprzedaży pojazdu do następnego modelu dokupuję odpowiednie belki a uchwyty pozostają   

Commander

Mało tego zachowujac segment pojazdu belki też ci na 99% zostaną, a dokupisz tylko same stopy, co daje 30% ceny nowych belek. I zawsze doczepisz uchwyty na narty :yay: lub zwyczajnie przewieziesz drabinę :]

maniek72

Koszt zakupu takiego bagażnika wychodzi mi w granicach 1000 zł sporo

Edited by maniek72 (see edit history)

Commander

Jakiego Maniek bagaznika?

maniek72

Zakup belek + uchwyty na rower

Belki i uchwyty Thule

Edited by maniek72 (see edit history)

Commander

Poczekaj na koniec sezonu. Dam ci namiar na sklep gdzie mają fantastyczne ceny posezonowe. Prowadzą też wysyłkę. Ile uchwytów potrzebujesz?

maniek72

Na 3 rowery

Commander

Jeden uchwyt to ok. 180 zl. Ceny belki nie znam ale jak będę przejedźał to zapytam. Popatrz też na Allegro. 4-ty uchwyt kupiłem na wiosnę na Al za 150 z przesyłką. NOWY.

maniek72

Dzięki Commander trzeba odczekać i poszukać na allegro na pewno zainwestuję w firmowy bagażnik zależy mi na bezpieczeństwie i uniwersalności w przypadku sprzedaży samochodu i kupna innego modelu. Nie muszę kupować ponownie belek a tylko stopy do mocowania, Jak będziesz znał cenę tych belek daj znać. :D   

batu

Panowie - potrzebny uchwyt na jeden rower. Oczekiwania klasyczne - dobra jakość i znośna cena.

Ile powinien kosztować dobry bagażnik i jakiego producenta proponujecie? Mnóstwo ich jest w sklepach.

Nie znajduję szczególnego nastawienia na konkretna markę.

Commander

Thule 532 !

Super uchwyt za dobrą cenę którą jest kwota ok. 180 zł. Max. cena to 200 zł. z przesyłką. Inne oferty to kradzież w biały dzień.

batu

No właśnie jeśli już pojawia się jakaś marka to jest to Thule, tzn. mam wrażenie, że przeważa, ale częściej ludzie o nich piszą przy klasycznych bagażnikach i uchwytach kajakowych - przy rowerowych rzadziej. Bagażnik na 3 rowery, ale już kosztuje ponad 400 zeta. To Thule.

hangon-3b-bagaznik-na-hak-3-rowery-nieod

Commander

Witaj.

Batu pisałeś "na jeden rower" a teraz pokazujesz potrójny uchwyt na hak... Sprecyzuj więc swoje oczekiwania, a jakoś poradzimy.

To co wkleiłeś to podstawowy uchwyt. Brakuje mu przede wszystkim odchylania, co bardzo ułatwia dostęp do bagażnika, zwłaszcza w kombi.

Do tego musisz doliczyć listwę ze światłami i tablicą rej. za ok. 120 zł. (posiadanie haka to oczywista oczywistośc w tym przypadku).

Miałem kilka uchwytów i cenię Thule przede wszystkim za jakość i momnetami niewygórowaną cenę.

Pozdrawiam.

Edited by Commander (see edit history)