Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sporo dalej na pónocny wschód od Komańczy, Roz..cie :) Nie napiszę, bo nie uznają odpowiedzi. Miał być numer.

68

 

Jak coś zapodawajcie, głód zagadek wielki, nie będę się wcinał poza kolejnością.  

Kolejna fajna rzecz do zobaczenia, dzięki zagadkom :) I tym razem, wujkowi Guglowi :)

 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpucie. Ale jaki numer niestety nie mam pojęcia. Pod 55 jest inny mural. 

Pan Stanisław Nitka (Nitek), lokalny kołodziej i bednarz jest bohaterem tego muralu. 

Jeśli ktoś na Podkarpaciu chce zaliczyć kawał doskonałej nowoczesnej sztuki, to Cichy Memeriał autorstwa Arkadiusza Andrejkowa spełni oczekiwania. Sztuka nie w okropnych zazwyczaj muzeach, a na drodze, podwórku, pośród przyrody. Chciałbym aby zrobił tour po Wielkopolsce.

 

EDIT: pisałem gdy Czechu już potwierdzał odpowiedz :)

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czyś napisał:

Ok, sorry, znowu w weekend korba. 

Gdzie znajduje się ta wieża? Jako fotopodpowiedź, zdjęcie ściany obiektu, który znajduje się na tym samum terenie (chodzi o to, co pokrywa tę ścianę). IMG_20190928_152327.thumb.JPG.7e7e79ece9257225d72f3ebd9cd5743f.JPG

 

Mamerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poprzednie było moje zbyt łatwe i @danielpoz szybko zgadł a potem podniósł poprzeczkę ciuchcią ;)

To coś takiego, gdzie znajduje się ten pomnik przyrody. Dla ułatwienia dodam, że znajduje się od dokładnie pomiędzy dwoma wioskami o bardzo charakterystycznych nazwach i nazwa samego pomnika pochodzi od nazwy właśnie jednej z tych miejscowości:

 

IMG_20210731_165235.thumb.jpg.74c3c0192d49fecfeb189d1004804684.jpg

IMG_20210731_165252.thumb.jpg.1583ff077f772f641a1ee6191044b18b.jpg

IMG_20210731_165157.thumb.jpg.7944bb9a2463e59453cdd45304718595.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jacek00 napisał:

Ok, poprzednie było moje zbyt łatwe

to teraz dałeś jeszcze łatwiejsze ? :-]

42 minuty temu, jacek00 napisał:

To coś takiego, gdzie znajduje się ten pomnik przyrody. Dla ułatwienia dodam, że znajduje się od dokładnie pomiędzy dwoma wioskami o bardzo charakterystycznych nazwach i nazwa samego pomnika pochodzi od nazwy właśnie jednej z tych miejscowości:

wiem ale nie powiem :>

za to dam podpowiedź :

https://www.filmweb.pl/film/Między+piekłem+a+niebem-1998-538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Suzu4x4 napisał:

to teraz dałeś jeszcze łatwiejsze ? :-]

Następnym razem wrzucę drzazgę w ławce, ale i tak pewnie będzie za łatwe :P

3 minuty temu, danielpoz napisał:

Piekielne Skałki?

Nie do końca, chociaż blisko ;) EDIT, chociaż być może i taka nazwa funckjonuje. Podaj miejscowość gdzie się znajduję ten pomnik przyrody ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Diabelne Skały?

Niee, i sprawdziłem jak się to miejsce oficjalnie nazywa i nie Piekelne Skałki, chociaż jak wspominałem blisko. @Suzu4x4 dał dobrą wskazówkę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.