Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni, to zdecydowanie za dużo. 12h to optymalnie. Inaczej temat umrze... jak trafi się 10 zagadek od spowalniaczy i każdemu damy 3 dni, to nam miesiąc ucieknie. Ostatnia zabawa w 2-3 dni dała więcej zagadek.
Niektórzy pracują czasem dłużej niż 12h.

Dajmy choć 24h

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

16 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Niektórzy pracują czasem dłużej niż 12h. emoji6.png

Dajmy choć 24h emoji106.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Ok, jestem też za 24h. Tylko co po tych 24h? Tutaj bym obstawiał że ty @Suzu4x4 zadajesz, bo jako jedyny zgadywałeś, ale co w przypadku jeśli by kilka osób zgadywało, a nikt nie rozstrzygnie?

23 minuty temu, danielpoz napisał:

Gdzieś się spieszymy?

Po wiedzę się spieszymy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

Dajmy choć 24h emoji106.png

?

15 minut temu, Piotrekm13 napisał:

ale co w przypadku jeśli by kilka osób zgadywało, a nikt nie rozstrzygnie?

Po 24h bez rozstrzygnięcia (same błędne odpowiedziach lub brak jakiejkolwiek), ban dla autora, że dał za trudną zagadkę :-] 

A na poważnie, to jak jest za trudno, to podpowiedź, a jak autor nie przejawia zainteresowania, to następna zagadka od tego, który będzie pierwszy po upływie 24h. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zupełnie niepotrzebne jest potwierdzanie przez autora pytania, bo odpowiedzi w 80% są za pierwszym razem dobre, ponadto potwierdzić może każdy góglach.

A czekanie 24 h faktycznie popsuje zabawę. 12h, no dobra, 18h zupełnie wystarczy. A jak ktoś przez 18h nie dojdzie do kompa, to pewnie nie umrze dlatego że zagadka mu przepadnie. 

 

@peja76  Berlin nigdy nie był tak wspaniały jak obecnie.   Pięknieje i zmienia się dosłownie z dnia na dzień. W tym roku pojechaliśmy sobie na kemping który w Berlinie kosztuje grosze i zrobiliśmy trip rowerowy po Berlinie. Ponad 50 km wspaniałej wycieczki. Polecam bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Cathay napisał:

@peja76  Berlin nigdy nie był tak wspaniały jak obecnie.   Pięknieje i zmienia się dosłownie z dnia na dzień. W tym roku pojechaliśmy sobie na kemping który w Berlinie kosztuje grosze i zrobiliśmy trip rowerowy po Berlinie. Ponad 50 km wspaniałej wycieczki. Polecam bardzo.

To dobra wiadomość bo żona truje mi od roku kiedy pojedziemy na kemping do Berlina, dziki za info. Daj namiary na ten Kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pomidory ale na Trójstyku, tym którym tak żywo Europa się interesuje ostatnio?

 

 

P.S. @peja76 aby tu nie robić OT, o Berlinie napisałem we właściwym dziale.

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpoz napisał:

Pomidory pod Wrocławiem?

Ponoć 40ha pod szkłem, współczuć można bezpośredniemu sąsiedztwu. Widziałem to in natura przejeżdżając koło Wrocka, z daleka intrygujące, ale "z bliży" musi być koszmar. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomidory pod Wrocławiem
Zgadza się zadajesz.

Zdjęcie zrobione w odległości ok 25 km w linii prostej od szklarni ;)

https://www.money.pl/gospodarka/luna-nad-siechnicami-mieszkancy-domagaja-sie-kontroli-ministerstwo-rozklada-rece-6577349025942304a.html

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.