Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Forumowiczów

Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów z białego szaleństwascrewy.gifscrewy.gif, zaledwie 500 od Polski. Polecamy Alpy Gostlingskie i ośrodek Hochkar. Jast naprawdę wporzo waytogo.gifwaytogo.gifwaytogo.gif

http://www.hochkar.at/

Gosia & Kajtek & Kubuś

post-9355-0-00865200-1359064765_thumb.jpg

post-9355-0-94718000-1359064808_thumb.jpg

post-9355-0-26823300-1359064828_thumb.jpg

post-9355-0-74820600-1359064846_thumb.jpg

post-9355-0-77419700-1359064867_thumb.jpg

post-9355-0-69636300-1359064885_thumb.jpg

post-9355-0-68995600-1359064916_thumb.jpg

post-9355-0-35035300-1359064942_thumb.jpg

post-9355-0-08354300-1359064952_thumb.jpg

post-9355-0-50317600-1359064975_thumb.jpg

post-9355-0-65875200-1359065000_thumb.jpg

post-9355-0-47832200-1359065073_thumb.jpg

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów z białego szaleństwascrewy.gifscrewy.gif, zaledwie 500 od Polski. Polecamy Alpy Gostlingskie i ośrodek Hochkar. Jast naprawdę wporzo waytogo.gifwaytogo.gifwaytogo.gif

....

Gosia & Kajtek & Kubuś

Kajtek, w Bielsku to jest dopiero zima, jakbyś był to byś widział. Po takim gładkim stoku to każdy potrafi jeździć, ale na pamiętnej Saharze to już nie ;-)

Pozdrawiamy i życzymy miłego szusowania

Taaaa, Sahara to była szkoła przeżycia. Ale teraz tam sobie spokojnie żyją kumaki beskidzkie a stok już umarł. Niedługo pewnie umrze też kolejka na Szyndzielnię...oslabiony.gif

A tutaj jakoś się da zrobić ośrodek. Wczoraj z wyciągu widzieliśmy tokujące cietrzewie i wszystko grało. Żaden narciarz przecież do nich nie będzie strzelał ani straszył.

Ale cóż. Klub Gaja musi się czymś zajmować. niewiem.gif

Taaaa, Sahara to była szkoła przeżycia. Ale teraz tam sobie spokojnie żyją kumaki beskidzkie a stok już umarł. Niedługo pewnie umrze też kolejka na Szyndzielnię...oslabiony.gif

A tutaj jakoś się da zrobić ośrodek. Wczoraj z wyciągu widzieliśmy tokujące cietrzewie i wszystko grało. Żaden narciarz przecież do nich nie będzie strzelał ani straszył.

Ale cóż. Klub Gaja musi się czymś zajmować. niewiem.gif

Super pozazdrościć Wam wyjazdu, ale faktycznie u nas zima niczego sobie i warunki narciarskie też bardzo dobre. Jeżeli chodzi o Szyndzielnie to ostatnio gdzieś czytałem że chcą nową kolejkę stawiać bo ta ponoć stara już jest niewiem.gif a Bożek z Ge(a)ja dalej będzie się do drzew przykuwał 270635636-JUMP2.gif

Bartek ale u Was już jest nowa kolejka na Szyndzielnię. Nie jest może za długa ale jest za to droższa niż na ta której teraz jeździ Kajtek na Hochgarze. Ale Bielsko było kiedyś miastem wojewódzkim a Hochgar nie.. bo to chyba z tego wynika.

Miodzio

Masz na mysli kolejkę na Szyndzielnię - bo ta ma juz parę lat, czy ten nowo otwarty "piździk" na Dębowiec: http://www.debowiec.beskidy.pl/aktualnosci.php

który ma najdroższy na świecie (po Dubaju) system naśnieżania z miejskiego wodociągu?rant.gif W środku gór nie znaleźli żadnego potoku...niewiem.gif

Myślę że Miodziowi chodzi o ten piździk z najdroższą wodą i wyjazdami za 4pln za bilet :-) Dla porównania, wczoraj byłem na Żarze i 2godziny karnet kosztuje w czwartki 28pln za ok 1800m trasy a na Dębowcu 38 pln za 600m

Wody nie znaleźli bo znowu sprawa odbiła się od zielonych że wysuszą za bardzo górę. A taka kasa poszła na to z tego powodu że nasz wspaniały włodarz upierał się że wybuduje trasy narciarskie na Szyndzielni która była włączona w projekt "Natura 2000" co zaraz było wiadomo że nie wypali i trzeba było na szybko gdzieś władować kasę jaką dostali żeby Unia jej nie zabrała.

Jeszcze jeden ciekawy fakt z Dębowca - miasto nie wykupiło ziemi pod ten wyciąg tylko dzierżawi teren od prywatnych właścicieli, ciekawe kiedy się oflagują i płoty postawią bo stwierdzą że za mało kasy dostają :)

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)

Chodziło mi o ten Dębowiec bo to pod Szyndzielnią Ja tam nie wiem gdzie kończy się Dębowiec a zaczyna Szyndzielnia.

W każdym razie z tym Żarem to mnie zainteresowałeś Bartku - ja o nim zapomniałem.

Ale niedługo go przetestuję.

Oto Polska cała. Ciekawe jeszcze , czy kiedyś dorośniemy do takiego sposobu spędzania wolnego czasu jak w Austrii: http://www.ybbstaler-solebad.at/

Na saunach, co 1/2 godziny jest inny seans, raz ziołowy, raz z owoców egzotycznych albo nacieranie miodem lub solą...nikt się nie przejmuje nagością - tak jest przecież zdrowiej i higieniczniej. A taki czas w saunie oprócz zalet zdrowotnych miejscowi traktują jako spotkanie towarzyskie przy piwku (jednym :) )

U nas od razu by się nawalili, zrobili wiochę i zgwałcili ratowniczkę w saunie bo przecież jak na golasa no to tylko o jedno chodzi...270747800-sex.gif

Właśnie przeliczyłem. Nam przy zakupie sześciodniowego karnetu wychodzi ok 26-28 zł za dwie godziny a jest 20 km tras....niewiem.gif

Oj szcześciarze!

Życzymy dobraj zabawy na stoku, cudownych widoków i wspaniałej pogody!

My już całotygodniowe szaleństwo mamy za sobą

Właśnie przeliczyłem. Nam przy zakupie sześciodniowego karnetu wychodzi ok 26-28 zł za dwie godziny a jest 20 km tras....niewiem.gif

Dopiero teraz nasze nartowanie przeliczyłem w ten sposób.:hmm: Policzyłem też drugi raz i trzeci,bo myslałem,że się pomyliłem.

18 zł za godz w systemie 4+2 czyli 4 dni w ośrodku bazowym(120km tras)+ 2 dni SuperSki(1200km tras)

Na zestawieniu wyszło nam zaliczonych 215 wjazdów i przejechane 420km :winner:

Oj szcześciarze!

Życzymy dobraj zabawy na stoku, cudownych widoków i wspaniałej pogody!

My już całotygodniowe szaleństwo mamy za sobą

Dopiero teraz nasze nartowanie przeliczyłem w ten sposób.:hmm: Policzyłem też drugi raz i trzeci,bo myslałem,że się pomyliłem.

18 zł za godz w systemie 4+2 czyli 4 dni w ośrodku bazowym(120km tras)+ 2 dni SuperSki(1200km tras)

Na zestawieniu wyszło nam zaliczonych 215 wjazdów i przejechane 420km :winner:

A możesz podać gdzie byliście? :)

SuperSki znaczy byli w Dolomitach ..... i te 1200 km tras...

Dobrze, że ja już parę dni w tym sezonie zaliczyłem, ale na razie Hankę uczę.

No i co - ogarniesz w tydzień te 1200 km tras?? Po co to takie. Tylko marketing...

Kiedyś byłem tydzień w Zillertalu i nie ogarnąłem 300 km a karnet oczywiście na wszystko - tylko po co?

Miodzio - rozumiem, ze za rok lecimy na Stubai - tam dzieci do 10 lat za free :)

Kajtek,zobacz jakie ja mam Alpy :)http://www.lubinka.com.pl/ Bawcie się dobrze i odpoczywajcie!!

Krisio - każdy ma takie Alpy jakie mu pasują :) byle chęć była i ruch świeżym lufcie :) - pozdrowionka :)