Skocz do zawartości

Baterie/krany


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z jednym cieknącym kranem, ale muszę Wam powiedzieć, że w tym wypadku chyba daruję sobie swoje zapędy "Adam Słodowy - zrób to sam". Koszt nowego kranu (przynajmniej do mojej przyczepki) jest rzędu 45 - 59zł.

On teraz cieknie, jak go nawet "zaknebluję" , a na wyjeździe zacznie mi lać - to mnie szlag trafi.

Daję spokój. Jak tylko będzie Matki Boskiej Pieniężnej, walę do sklepu i kupuję nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeden ze sklepów to jest np. http://www.campotur.pl/.

Oni mają swoją siedzibę niedaleko Mennicy Państwowej, a dokładniej, jedziesz od trasy WZ w stronę Gdańska, mijasz wjazd w stronę stadionu Polonii (ale tylko go mijasz) tak jak napisałem jedziesz cały czas jak Byś jechał na Gdańsk od tego skrętu na Polonię i Mennicę jest to około 500m do 1km (po Twojej stronie). To jest WARSZAWA UL.WYBRZEŻE GDYŃSKIE 2 to jest około 150 metrów przed skrętem do takiego szklanego budynku "Centrum Sportu"- czy jakoś tak.

Zresztą tam na ich stronie jest możliwość zobaczenia mapki, nie będę Ci już więcej motał.

Muszę Ci powiedzieć, że byłem tam, sklepik niby z wierzchu malutki, ale tooooowaaaaruuuu, jak wejdziesz i zapytasz to mają od groma i to różnego.

Ceny jak sobie doliczysz koszty wysyłki z allegro, bardzo porównywalne. Ja np. kupiłem tam u nich gniazdo cee17 za 55zł, a na allegro chodzi ono od 37zł+koszt wysyłki (i to takie jak by trochę gorzej wyglądające), różnica najwyżej 7zł. Te ceny kranów, o których pisałem też mam od nich. Jak Ci się np. nie chciało by jechać to na tej ich stronie można sobie wszystko zamówić z wysyłką do domu.

Mam nadzieję, że uda Ci się coś zrozumieć z tego mojego "mataczenia", bo ja sam już tego co napisałem w tym poście, momentami nie rozumiem. Najlepiej po prostu wejdź na ich stronę, a wszystko powinno stać się jasne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
W dniu 23.09.2008 o 10:50, mymlon napisał:

Za pomocą blachowkręta samo wiercącego zrobiłem otworek i WD-40 na styki. Działa do dzisiaj. :ok:

post-56650-imported-8937e636-f7bc-480b-9b68-29c039acff92_thumb.jpg

Czy jest szansa na zdjęcie całej gałeczki bez złamania czegowolwiek? Nie potrzebuję grzebać w styku, chcę po prostu zamienić miejscami dwie gałki od ciepłej. 

20180530_193740[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.