Jump to content
mesert

Przemyśl i okolice

Recommended Posts

COLA

Możemy spróbować coś zorganizować w jakiś weekend    :hmm:    :slina:

Camping w Krasiczynie

hej, 

a ja w okolicy Przemyśla znalazłam bardzo dobry Camping w Krasiczynie, przy hotelu Impresja Krasiczyn. godny polecenia, bo i obsługa jest miłą, i okolica przyjemna, do tego masz zawsze ciepłą wodę pod prysznicem i elektryczność do dyspozycji. Fajnie i niedrogo :)  

powolniak

hej, 

a ja w okolicy Przemyśla znalazłam bardzo dobry Camping w Krasiczynie, przy hotelu Impresja Krasiczyn. godny polecenia, bo i obsługa jest miłą, i okolica przyjemna, do tego masz zawsze ciepłą wodę pod prysznicem i elektryczność do dyspozycji. Fajnie i niedrogo :)

A może coś więcej o tym kempingu, stronka internetowa a jak nie ma to cennik, koordynaty GPS lub adres, jakaś fotka?

powolniak
1 godzinę temu, ese napisał:

Dzięki za namiary, ale już wcześniej ów obiekt zlokalizowałem. Przyjechaliśmy tam z Łańcuta, przyczepą na 2 doby (bo zwiedzaliśmy Krasiczyn, Przemyśl i Kalwarię Pacławską) podczas tegorocznej objazdowej majówki.

Lokalizacja idealna, bo: 200 m do bramy Krasiczyńskiego zamku oraz te same 200 m do sklepu "Piotruś Pan".

Miejsc na przyczepę jest sporo, jednakże płaskiego jest na 2-3 zestawy, reszta terenu zielonego to już mocno opadający trawnik, na którym nie ustawi się przyczepy, ani wzdłuż, ani w poprzek. Za duży spadek. Kampery też nocowały.

Na miejscu jest punkt czerpalny wody, za to brak łatwo dostępnego punktu by zrzucić kota lub szarówkę. Obsługa miła, rzeczowa i kompetentna.

Cena za pobyt: 20 zł od osoby za dzień (za zestaw opłaty nie ma). W opłacie mieści się dostęp do umywalki, WC i prysznica na piętrze budynku. Prąd za to, ho, ho, ho - 20 zł/dziennie. Przesada, my mamy . na dachu przyczepy.

By wjechać na ośrodek, należy skręcić na łuku drogi Krajowej 28 (łatwo przeoczyć) i wjechać, obok parkingu pod górkę.

Namiary: N 49.46.27.84;  E 22.39.10.34 

Lokal

_MG_4708.JPG

_MG_4711.JPG

Bili84
W dniu 14.12.2011 o 16:39, Kocer napisał:

Gdyby pompka była w Trumie to może i dałoby radę, ale pompka jest w zbiorniku wody i jednak powinien być spust z bojlera. Bojlery mają różne pojemności i ta woda zostanie Ci w środku.

Kemping fajny jest w okolicach Dubiecka tzn.Słonne. typowy kemping z możliwością  podpięcia do prądu.

pawel1966
5 godzin temu, Bili84 napisał:

Kemping fajny jest w okolicach Dubiecka tzn.Słonne. typowy kemping z możliwością  podpięcia do prądu.

Obejrzałem na.https://goo.gl/maps/k9Faw5LEQzbPuCfu6   A jak tam z trasami rowerowymi? tylko szosa? I czy to jest całkowicie otwarty teren?

Edited by pawel1966 (see edit history)

mundek28

A które pole fajniejsze to przy ośrodku wypoczynkowym czy to po drugiej stronie Sanu?

Bili84
W dniu 12.05.2021 o 16:50, Bili84 napisał:

Ścieżka rowerowa jest w okolicy Dubiecka tj ok 5 km od Kempingu Słonne ale krótka. Bardzo maly ruch pojazdów  po drodze gminnej wiec bez problemu mozna  jechać  poboczem.