Skocz do zawartości

Przemyśl i okolice


mesert

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie też się spotkam a jeżeli chodzi o miejsce to może być równie dobrze u mnie nad zalewem miejscowość Radymno zalew Zek , miejsce opisane wyżej bez wielkiego zaplecza ale można stanąć prawie darmno z możliwoscią dostępu do prądu i wody oraz sprzętu plywającego a jeżeli ktoś preferuje ryby to może łapać do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wekend Boże Ciało mógłby być , myślę że pogoda już będzie OK więc nie mam nic przeciwko a jeżeli chodzi o liste to moglibyśmy wstepnie coś stworzyc tak jak napisaleś niezobowiązującego ponieważ spotkanie będzie lużne i spontaniczne i przyjazd kilku osób z podobnymi preferencjami do spędzania wolnego czasu pozwoli mam na bliższe poznanie się a w przyszlosci częszcze spotkania w naszym regionie :skromny:

 

Witam!!!

 

Poczytałem, widzę ,że się zmawiacie na małe spotkanko więc jak nikomu nie przeszkadza to też byśmy się pisali :biwak:.

 

Kolego jesli tylko masz ochotę i czas wpadaj bez problemu :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cola termin wydaje mi się dobry na dzień dzisiejszy jestem za :przyczepa: Cola a z wędkowaniem to chyba na zeku trzeba licencję wykupić tak przy najmniej było wcześniej :policja:

 

Daj mi czas do jutra a dokładnie dopytam jak sprawa wygląda z wędkowaniem na ZEKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że dzisiaj ale potrzebowałem jednego dnia aby ustalic co z oplatą związaną z wędkowaniem i juz trochę wiem, jest opłata którą można uiscic u nas na miejscu ale jeżeli chodzi o wysokość jeszcze nie wiem ile to będzie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam coś na sierpień jak toś chce posłuchać dobrej muzyki blisko dla lubelskiego i podkarpacia ja mam w planach być na tym festiwalu

 

http://www.lastfm.pl/festival/3373781+Cieszan%C3%B3w+Rock+Festiwal+2013

 

http://www.cieszanowrockfestiwal.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan1975 ma rację. Z Suśca (czyt. z Roztocza) jest zdecydowanie bliżej do Lwowa. Co do Przemyśla to byłem w Krasiczynie z wycieczką i faktycznie muszę przyznać że miejscówka fajna a co chyba najważniejsze do samego Przemyśla blisko - jeśli się nie mylę to ok 12km.

 

Karolus z tego co się orientuję to Ty pochodzisz z Przemyśla. Kolega nie spotkał się z kempingiem "Zamek" bodajże w okolicy wyciągu narciarskiego? Troszeczkę bliżej mostu po tej samej stronie Sanu gdzieś niedaleko krajowej 28? Ja tam nie byłem więc pytam ponieważ jakoś mi się o uszy obiło takie COŚ w tej okolicy. Jeśli możesz i jesteś na miejscu sprawdź proszę to miejsce - ok?

Z góry dziękuję.

 

Mesert poszukaj w m. Dybawka to jest pomiędzy wspominanym Krasiczynem a Przemyślem. Jest tam parę "Agroturystyk". Korzystałem parę razy przyjeżdżając na narty do Przemyśla. Byłem zimą i nie zwracałem uwagi na możliwość ustawienia cepki. Może jak popytasz to pozwolą się ustawić? Chyba warto - spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny i myślę że moglibyśmy sie styknąć ale powiedz czy byłeś tam z przyczepą i czy jest gdzie stanąć

Mam coś na sierpień jak toś chce posłuchać dobrej muzyki blisko dla lubelskiego i podkarpacia ja mam w planach być na tym festiwalu

 

http://www.lastfm.pl...k+Festiwal+2013

 

http://www.cieszanowrockfestiwal.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cola jest tam pole namiotowe na ten czas zrobione pod festiwal ale ja będę chciał wjechać gdzieś prywatnie na ogród czy działkę przy domu jest o wiele bezpieczniej wiem że tak wynajmują dajesz 100 -we za 3 dni i ci jeszcze pilnują ja w tym rejonie jestem przynajmniej 1 raz w miesiącu i przejeżdżam chyba koło Ciebie jak jadę od Przemyśla pierwszy zjazd na Korczową i po prawej stoi taka przyczepka podobna do twojej :skromny: będę trzymał rękę na pulsie i gdzieś koło lipca po rozglądam się za kwaterą (pracuje jako przedstawiciel po całym podkarpaciu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jezdzisz koło mnie tak jak mówisz w stronę Korczowej a dodam też jeszcze że także pracuję jako przedstawiciel i może nieraz się mijamy lub widzimy niewiedząc o tym że się znamy z forum - teren także podkarpacie

Cola jest tam pole namiotowe na ten czas zrobione pod festiwal ale ja będę chciał wjechać gdzieś prywatnie na ogród czy działkę przy domu jest o wiele bezpieczniej wiem że tak wynajmują dajesz 100 -we za 3 dni i ci jeszcze pilnują ja w tym rejonie jestem przynajmniej 1 raz w miesiącu i przejeżdżam chyba koło Ciebie jak jadę od Przemyśla pierwszy zjazd na Korczową i po prawej stoi taka przyczepka podobna do twojej :skromny: będę trzymał rękę na pulsie i gdzieś koło lipca po rozglądam się za kwaterą (pracuje jako przedstawiciel po całym podkarpaciu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.