Skocz do zawartości

Przemyśl i okolice


mesert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


[edit]""""""Karolus z tego co się orientuję to Ty pochodzisz z Przemyśla. Kolega nie spotkał się z kempingiem "Zamek" bodajże w okolicy wyciągu narciarskiego? Troszeczkę bliżej mostu po tej samej stronie Sanu gdzieś niedaleko krajowej 28? Ja tam nie byłem więc pytam ponieważ jakoś mi się o uszy obiło takie COŚ w tej okolicy. Jeśli możesz i jesteś na miejscu sprawdź proszę to miejsce - ok?
Z góry dziękuję."""""""""""[/edit]

 

 

 

 



A więc Kemping "Zamek" raczej był... Koło hotelu "Gromada" - ale już nie istnieje - szkoda... A w internecie dalej jest - troszkę to zamęt wprowadza...

 

A co do zlotu to też jestem za....

Edytowane przez Karolus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tDzięki Karolus za info lecz przede wszystkim za sprostowanie. Parę lat temu znajomy gdzieś tam był cepką i oprócz zwiedzania zabytków w Przemyślu całe dnie spędzał na bieganiu po okolicznych fortach. Był zachwycony.

 

A co do planowanego zlotu proszę o info i szczegóły. Jeśli będę na miejscu to chętnie pogonię w te okolice.

Poszdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, bo forty to na prawdę fajny atrakcyjnie sposób na spędzenie czasu i zobaczenie na własne oczy jak wielkie i jak ciężkie to były budowle...

Pozostałości niektórych są mizerne - sam gruz itp, może pare ścianek, ale niektóre na prawdę robią wrażenie. Każdy jest inny, każdy coś ukrywa, każdy zaskakuje...

 

003twierdzaprzemysl.jpg

salissoglio1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Długi weekend zimowo - majowy się zbliża ;)) Czas coś ustalić. Ktoś może ma jakieś konkretne propozycje na spotkanie w okolicach Roztocza czy Bieszczad?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za info - M

He he... Szczerze to w ogóle pogoda nie nastraja do niczego, tym bardziej do remontu mojej "Niewiadówki" bo garaż nie ocieplony i bez ogrzewania...:(

 

Ale może jak pogoda będzie łaskawa to robota ruszy ostro...

No i czas będzie wtedy myśleć o spotkaniu, bo majowy zimowy weekend odpada już na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Colą bo w tej chwili jest tyle śniegu że nawet jak by to stopniało to i tak będzie ciężko dziekolwiek wjechać będzie jedno bagno ,byłem zobaczyć nad zalewem Wilcza Wola jest w tej chwili lód do 5 cm a śniegu że to chyba nie stopnieje do 20 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co koledzy. Czekamy na wiosnę...skoro pogoda :balwanek:  nam tego nie umożliwia - heeeehhh :oslabiony:

Jeśli się coś wyklaruje to proszę o kontakt. Dzieciaki już się nie mogą doczekać. A i ja chętnie ruszę kości gdzieś poza betonowe mury ;):biwak:

Pozdrawiam i do usłyszenia - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień Dobry

 

I jak temat spotkania upadł czy został przeniesiony w jakieś inne miejsce?

A byliście tutaj - http://www.diablagora.com.pl/index.php?lang=pl

 

Może w drugiej połowie wakacji lub we wrześniu coś jednak wypali z takim lokalnym spotkaniem?

 

Jeżeli można to chętnie bym się dołączył co by zapoznać kogoś z okolic też "zarażonego" chorobą przyczepową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje plany się trochę przesunęły w czasie z powodu zmiany holownika, więc teraz muszę dopiero dopasować autko do przyczepki (założyć hak, dodatkowa elektryka, być może nowe dodatkowe lusterka, itd)

ale Diablą Górę to  chętnie odwiedzę nawet bez przyczepki (a może się już uda "z" :ee:  ); jakiś weekend ?

oczywiście służę pomocą przy zwiedzania miasta Sanoka, zapraszam wszystkich.....

 

oj, a miało być "Przemyśl i okolice"  :]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.