Skocz do zawartości

Niewiarygodna i darmowa podróż życia dla wszystkich chętnych !

Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiacie się, czy tytuł tematu, to nie żart ?

Nie, to szczera prawda, ale od początku.

Ekscytująca podróż w nieznane, zapierające dech w piersiach przeżycia i widoki, których jeszcze żaden człowiek nie widział.

Miejsca, które dopiero zostaną odkryte (tak, są jeszcze takie) i rzeczy, które spróbujesz po raz pierwszy :skromny:

To wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki, całkowicie za darmo, wszystko finansowane przez prywatne firmy i dostępne dla wszystkich chętnych - wystarczy zgłosić swój akces :yay:

Przelot (dosyć długi), wyposażenie, wyżywienie, a właściwie całkowite utrzymanie i zaspokojenie potrzeb jest gratis.

Zapisy dopiero, co rozpoczęte, więc ilość wolnych miejsc jest jeszcze ogromna.

Można wybrać się z żoną, a nawet z .... lub całą rodziną.

Śmiem twierdzić, że wrażeń będzie co niemiara, a większość z nich utkwi w pamięci do końca życia :hmm:

Czy to wszystko nie brzmi wspaniale ?

Zapytacie, a czy jest gdzieś haczyk ?

No właśnie, ... jest.

Powiem jednak, że dla wielu osób może on być mało istotny :niewiem:

Wobec pokus tej podróży, które roztoczą swą wizję przed chętnymi, niejeden machnie ręką na wszystko i uda się w największą podróż swojego życia. Będzie to najbardziej spektakularne wydarzenie wszechczasów.

A więc ... ?

Czy jest ktoś chętny ?

Wszystkim, którzy w tym momencie zastanawiają się, co to za podróż i chcą pędzić, aby się zapisać, pragnę udzielić kilku słów wyjaśnienia.

Haczyk o którym wspomniałem, to nic innego, jak wszystkim znany "Big Brother", ale uwaga !

Ten bije wszystkie dotychczasowe na głowę - nie wiem, czy aby to nie jest zbyt mała miara, biorąc pod uwagę rozmiar przedsięwzięcia.

Można je śmiało nazwać "Kosmiczny Big Brother" !

Użyłem słowa "kosmiczny", ale całkowicie świadomie i nie jest ono w tym wypadku przenośnią, bowiem podróż o której mowa, odbędzie się na Marsa !

Tak, dobrze przeczytaliście, Mars jest miejscem docelowym :jump:

Jak do tej pory, były dobre wiadomości, ale jest i zła.

Otóż decydując się na tą podróż, należy mieć świadomość, że powrót na Ziemię nie jest przewidziany :nono:

Piszę o tym dlatego, aby ktoś, kto się zdecyduje na wyjazd, nie zapomniał zabrać z sobą np. swojego ukochanego kota, powtórnej okazji już nie będzie.

I tak całkiem serio: jeśli są chętni, to zapraszam do obejrzenia prezentacji (w ustawieniach proszę kliknąć napisy w jęz. polskim):

Kontakt z firmą i zgłoszenia udziału:

http://mars-one.com/en/

Źródło:

http://praca.wp.pl/title,Szukaja-do-kolonizacji-Marsa,wid,15240370,wiadomosc.html

P.S.

Co sądzicie o całym przedsięwzięciu i o takiej podróży ?

:hej:

no nie wiem , nie ma pewności czy jest tam Lidl tudzież choćby Biedronka. Człowiek poleci a promocje przelecą.Następna sprawa to nie wiem czy ZUS przeleje mi tam emeryture a tak latać co 15 kazdego miesiąca to pewnie drogo będzie.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)

• 1 miesiąc temu...

Witam !
Żarty, żartami, jednak poszukiwania chętnych nadal trwają.
Jestem bardzo ciekawy, czy do zakładanej daty (2018 rok) znajdą się te dwie osoby, a jeśli tak, to kim będą i jaka będzie ich motywacja. Jest tyle pytań, które by można zadać, tylko czy możliwe są odpowiedzi ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Kobieta-i-mezczyzna-poszukiwani-do-marsjanskiej-podrozy,wid,15371687,wiadomosc.html