Skocz do zawartości

Nowy bezpłatny portal ogłoszeniowy dot. camperów i przyczep campingowych


CampSell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Chciałbym serdecznie zaprosić Was użytkowników portalu karawaning.pl na stronę mojego prywatnego projektu.

 

 

CampSell.pl

 

Otóż podjąłem się próby stworzenia bazy ogłoszeniowej umożliwiające całkowicie BEZPŁATNE wstawianie ogłoszeń kupna, sprzedaży, wynajmu camperów i przyczep campingowych.

Wszystko zostało uruchomione całkiem niedawno więc na bieżąco codziennie dopracowuje poszczególne elementy tak aby wszystko było nie tylko funkcjonalne ale też miłe dla oka.

 

Stawiam przede wszystkim na aktualność ogłoszeń, ciekawość i różnorodność ofert, szybkość działania bazy oraz łatwość użytkowania.

 

Pozostaje mi jedynie zachęcić Was do odwiedzin i być może do skorzystania z możliwości mojego portalu, a w razie jakiś pytań do kontaktu tutaj via forum lub na mail kontakt@campsell.pl.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak dla mnie OK - wychodze z zalozenia, ze im prosciej, tym lepiej. Duzo pracy przed Toba jeszcze, ale mysle ze zdawales sobie z tego sprawe podejmujac tego typu projekt. Moja propozycja, to jednak dla handlarzy zrobic platne ogloszenia - symbolicznie, ale platnie. Prywatni uzytkownicy jak najbardziej jestem za tym, zeby bylo bezplatnie. Oczywiscie podtawa to wypozycjonowanie takiego portalu. Dobry czas na rozpoczecie tego typu dzialalnosci. Proponuje zrobic takze sekcje czesci do kampingow i kamperow, postaraj sie dogadac ze sklepami intenretowymi, poszukaj na allegro sprzedajacych i zaproponuj wspolprace...

 

Nie znalazlem danych na Temat wlasciciela portalu - moze zle szukalem, ale to podstawa... Bycie anonimowym w necie nie jest do konca dobre...

 

Powodzenia...

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uwagi. pomysły i miłe słowa. ;) Z wielką chęcią wszystko zabiorę pod uwagę.

 

Póki co robię wszystko sam, na tyle na ile pozwalają mi moje umiejętności.

 

Jedno jest pewne, nie mam zamiaru robić z tego projektu "kolejnej zaniedbanej tablicy ogłoszeniowej" tylko wprowadzać nowości i aktualizować stronkę. Czas pokaże jak się to potoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił kategorie. Rocznik to chyba nie jest najlepszy pomysł niewiem.gif? W przyczepach pewnie dobrym wyznacznikiem było by DMC. No i przy przyczepie zastrzegł bym konieczność podania tego właśnie parametru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. wyszukiwanie mozna rowniez podzielic na:

 

 

przyczepy

DMC /jak wyzej wspomniano/

ilosc miejsc do spania

dlugosc /od- do/

 

 

kampery

ilosc miejsc do spania/jazdy

DMC <>3,5T

alkowa

 

wyposazenie cepek i kamperow: kryteria wyszukiwania do odznaczenia

wc , prysznic, lodowka, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne, bojler gazowy, bojler elektryczny, zasilanie wlasne 12V , lozko pietrowe , łoże malzenskie , zamykana sypialnia...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił kategorie. Rocznik to chyba nie jest najlepszy pomysł niewiem.gif? W przyczepach pewnie dobrym wyznacznikiem było by DMC. No i przy przyczepie zastrzegł bym konieczność podania tego właśnie parametru.

 

Zdecydowanie brakuje w wyszukiwarkach tego ważnego parametru na wielu portalach ogłoszeniowych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupując przyczepę jeszcze nie spotkałem się zeby nie było podane dane takie jak rok ,waga a mozecie mi wieżyc że trochę to trwało

 

 

tu chodzi o rok i mase w kryteriach wyszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Wciąż pracuję nad filtrem ale przeprowadziłem mały "remont". Nowości :

 

- nowe kategorie (w tym DMC)

- nowy widok kategorii

- lekko zmieniona kolorystyka

- zmienione okno promowania

- zmienione okno "polecane" i "ostatnio dodane"

- dodany panel logowania

 

Zmiany w ogłoszeniach :

 

- przebudowa okna ogłoszenia

- dodana mapa google która automatycznie zczytuje pozycje po podaniu miasta w ogłoszeniu

- zmieniona galeria

- wyróżniona cena

- można ogłoszenie wrzucić na facebook, NK, twitter, GG itp za jednym kliknięciem

 

Zmiany usprawniające działanie :

 

- dodana możliwość zaznaczenia opcji "cena do negocjacji"

- dodany podział na osoby prywatne i firmy

- wprowadzony nowy tryb wyświetlania ogłoszenia - 8 dni

 

Jak zawsze, zapraszam do korzystania i pozdrawiam biwak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobry temat,bo np.są też nasi współtowarzysze,którzy z różnych przyczn chcieliby się zamienic naprzykład mały samochód osobowy na kampera czy jakiegos tz.średniaka.śą też tacy ze z przyczyn losowych wycofują się z turystyki a chcieliby swój ulubiony pojazd przekazac w dobre ręce,zwłaszcza karawingowcom bo z tymi ludzmi mozna się najszybciej dogadac,bo sa w temacie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.