Skocz do zawartości

Fenwick’s środki do toalet - Made in England

ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie czy wiecie gdzie w okolicach centralnej polski (ŁÓDŹ) można kupić

chemie do przyczep marki Fenwick’s.

http://fenwicks.info/advanced_caravan_care/index.php/products/interior-care/top-tail-toilet-fluid

Mianowicie jak kupowałem swoją pierwszą przyczepkę dostałem w gratisie dwa opakowania i oczywiście zużyłem z biegiem czasu.

drugi sezon używam Tornada i nie jestem zadowolony z zapachu spuszczanej wody, owszem nie ma wyziewów z "musztardy" ale i zapachu spuszczanej wody.

Fenwick’s jak używałem to przepięknie pachniało Thetford podobnie się zachowywał jak Tornado.

Dlatego moje pytanie czy dostanę gdzieś oprócz WPCaravans?

zamawiałem u nich mailowo i na stronie i czekam rok i nie przyszły.. :((

Oni może już się nie bawią w przyczepy i chemie nie wiem :((

Proszę o wskazówki

Spróbuj jeszcze do nich przedzwonić, może wtedy mniej olewająco potraktują zamówienie. Ewentualnie spróbuj Thetforda w saszetkach. Ostatni sezon używałem Tornado ale podobnie jak ty średnio jestem z niego zadowolony, żeby działał odpowiednio lałem podwójną dawkę. Jak to przeliczyłem ilościowo to taniej wychodzi kupić puszkę saszetek. Wcześniej je używałem i byłem zadowolony z nich.

znowu :czerwona: dla wpcaravans - nie odbierają, a na pocztę głosową nie mam siły bo i tak nie oddzwaniają..

no dobra saszetki do kasety a do spłuczki ?? aby tak ładnie pachniał jak fenwick's ?? :dzieki:

A różowy Thetford Ci nie pasuje?

Różowy Thetfordto Campa Rinse- stosuję od wielu lat-jeszcze zanim padła komuna- jestem zadowolony. Kupuję w 2 l butlach. Przeznaczony jest do spłukiwania-górny zbiornik. Pozdrawiam. E.T.

• 7 miesięcy temu...

Maciej a może zagadać do kolegi misiek_uk - może on by Ci wysłał paczkę z wysp :niewiem: ?

Dzięki Tomku :slina:

Napisałem dzisiaj zobaczymy czy będzie odzew i czy się coś ruszy w temacie.

może ktoś coś będzie chciał z wysp to jedną paczką przyjdzie :D

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)

Maciek najnowsze kampery spłukują czystą wodą, w dolnym zbiorniku nie mają chemii dzięki systemowi sog ... A tobie się zapach nie podoba ;)

Miałem okazje doświadczyć jak działa kibelek bez chemii z SOG. SOG przy braku chemii działa tak jak otwarte okno w łazience....po fakcie. A jak ktoś ma SOG przez klapkę WC i np to WC od strony przedsionka, to bez użycia chemii....no cóż....wracając w słoneczne popołudnie z plaży w pięknej Italii, lepiej poprosić kogoś innego,żeby otworzył przedsionek;)