Skocz do zawartości

Ola, España


nomadka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak, nareszcie mogę sobie pozwolić na dłuuugie wyjazdy. Wcześniej musiało mi wystarczać co najwyżej 3 tygodnie i to w sierpniu. Dowolne dysponowanie czasem to jedna z podstawowych zalet bycia emerytem. Doszukiwanie się kolejnych zalet to już problem, dlatego nie śpieszcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nareszcie mogę sobie pozwolić na dłuuugie wyjazdy. Wcześniej musiało mi wystarczać co najwyżej 3 tygodnie i to w sierpniu. Dowolne dysponowanie czasem to jedna z podstawowych zalet bycia emerytem. Doszukiwanie się kolejnych zalet to już problem, dlatego nie śpieszcie się!

@nomadka

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.

 

Pozdrawiamy, razem 140+

PS

Człowiek staje się stary, gdy inni zaczynają mu mówić, że młodo wygląda.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,ruszam na majówkę z rodzina za 2 tygodnie.Będziemy kilka dni obok Barcelony-chcemy ja zwiedzić ,a następnie   na kempingu Cala Gogo w m. Playa dAro 

Proszę o jakieś porady,aktualne ceny w Hiszpanii ,co zwiedzić w tej okolicy itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj post 38, tam są opisane ciekawe miejsca w okolicy twojego kempingu - Pubol ,Pals, Peratellada, Ullastret (my staliśmy w Platja de Pals). Możesz uzupełnić jeszcze o dwa miejsca związane z Salwadorem Dali - Figueres i Cadaques. Po drodze do domu warto zajrzeć do Girony.

Cen aktualnych nie znam, ale nie sądzę, żeby się dużo zmieniły - w trzech słowach: drogo nie jest.

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figueres-słabe,reszta miejsc owszem,zwłaszcza Cadaques-cudne,dodałbym Empuries(Emporion-starożytna grecka faktoria handlowa z ok.700 r.p.n.e.),autostrady precz,równie dobrze możesz lecieć samolotem,tyle samo zobaczysz,drogi francuskie,hiszpańskie są b.dobre,nawet najmniejsze,chcesz zwiedzać Barcelonę,myśmy zamelinowali się w Blanes(ponad 40km) i pojechaliśmy do Barcy koleją!!polecam,zobaczysz prawdziwą kolej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figueres-słabe,

Dla mnie Figueres to muzeum Dalego. Już sam budynek jest intrygujący, a co dopiero zawartość. Nawet dzieciaki nie będą się nudzić. W sąsiadującej z Cadaques zatoce Portlligat znajduje się dom Dalego, który również można zwiedzać. Ze wzgórza oddzielająco obie zatoki jest wspaniały widok na Cadaques. Polecam szczególnie po zachodzie słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poczytałem,obejrzałem -no to czas na wyjazd :)

Do zobaczenia w Hiszpanii jak ktoś się teraz tez wybiera :)

nieeeeeeeeeeee juz tu jestem, a Ty juz chyba wrociles

a ja dalej jestem

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.