Skocz do zawartości

okol. Łochowa na dziko


marcinek94

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowaLem sie na niewiadówke :-) dobra proporcja ceny do jakosci, graty tanie ,dostepne i małe DMC a i tak cały srodek chce zrobic po swojemu.

Witam Marcin,wygapiłem dziś niewiadówke ale nie miałem gdzie się zatrzymać ciężarówką.Cudeńko stoi w Kołbieli przy skrzyżowaniu drogi nr.17 z 50tką.Jadąc z Wa-wy w strone Lublina dolatujesz do ronda w Kołbieli i kręcisz w lewo na Mińsk Maz.Po minięciu stacji benzynowej około 500 metrów od ronda widać ją z drogi.Widać cała,na kołach i nie głupio wyglądająca.Pozdrowionka Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

jadę jutro po cepke n126n... mam nadzieję że tym razem zaciagnę cos do domu... Przejezdziłem już ok 1200 km i wszystko psu w...bude

Mam nadzieję że woda opadnie bo jest nie ciekawie że o śniegu nie wspomnę. Dojazd do miejscówek jak narazie tylko 4x4. Jakaś masakra...

Za ok tydziem przeprowadzę wizję lokalną a jak wkońcu kupię to nie omieszkam się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę jutro po cepke n126n... mam nadzieję że tym razem zaciagnę cos do domu... Przejezdziłem już ok 1200 km i wszystko psu w...bude

Mam nadzieję że woda opadnie bo jest nie ciekawie że o śniegu nie wspomnę. Dojazd do miejscówek jak narazie tylko 4x4. Jakaś masakra...

Za ok tydziem przeprowadzę wizję lokalną a jak wkońcu kupię to nie omieszkam się pochwalić.

 

Witam, czekam na relację z wizji lokalnej i życzę pomyślnych zakupów cepki.    pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem

w piatek w Ełku :) i już dewastuję na swoją modłe.

Wracając do długiego majowego-

tam gdzie było niżej na Urlach,Iły,Kamieńczyk, itp woda podtapia. Jak coś to może popytać na ośrodkach wczasowych może lepiej tam sie przytulić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra-wracając do tematu-jak z otwarciem lasu? Mam już sprzęta więc jakieś alleluja i do przodu-kiedy te okolice Łochowa? No trzeba cepkę w jakimś fachowym gronie op..ejrzeć  :pub:  :pub:

Witam Bruum,ten Nasz Łochów może nie wypalić do końca,bo tereny są zalane kompletnie wodą ale zapraszamy serdecznie.Może jakieś Mazury bliskie typu okolice Szczuczyna.Mam fajowy TEAM z Siedlec,wspaniali ludzie,którzy już długo jedzą chleb z tego pieca,znają kupe miejsc naprawdę fajowych,a mianowicie Gusia i Tomek,para informatyków z Siedlec,warto ich poznać i ich magiczne miejsca.Login-Gusia.Pozdr.Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, az poczerwieniałam :), dzieki za mile slowa, aż takimi wyjadaczami nie jestesmy. Narazie to ja w szpitalu a jutro pod noz ide :( zobaczymy, jak zdrowie pozwoli i pogoda bedzie to chcielibysmy skoczyc gdzies nad wode. W tamtym roku super bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bruum,ten Nasz Łochów może nie wypalić do końca,bo tereny są zalane kompletnie wodą ale zapraszamy serdecznie.Może jakieś Mazury bliskie typu okolice Szczuczyna.Mam fajowy TEAM z Siedlec,wspaniali ludzie,którzy już długo jedzą chleb z tego pieca,znają kupe miejsc naprawdę fajowych,a mianowicie Gusia i Tomek,para informatyków z Siedlec,warto ich poznać i ich magiczne miejsca.Login-Gusia.Pozdr.Artur.

Witam i dzięki za zaproszenie. Mogą być Mazury, byleby tylko organizacyjnie dało radę-szanowna małżonka niedawno nową pracę zaczęła i jak będzie z majówką nie wiadomo.  

 

Ojojoj, az poczerwieniałam :), dzieki za mile slowa, aż takimi wyjadaczami nie jestesmy. Narazie to ja w szpitalu a jutro pod noz ide :( zobaczymy, jak zdrowie pozwoli i pogoda bedzie to chcielibysmy skoczyc gdzies nad wode. W tamtym roku super bylo :)

No to życzę dużo powodzenia w kontakcie ze służbą zdrowia. Na pocieszenie powiem, że podobno jak pacjent bardzo chce żyć to nawet medycyna jest bezsilna :miga: 

 

Śledzę ten wątek i w miarę możliwości bedę starał się zameldować . Cepka jest na etapie uzbrajania, to w zasadzie jak mała wyprawka dla nowożeńców(+dziecio)-kołdry, garki, jakieś talerze etc. Pranie tapicerek i zasłonek. Akumulatory i jakieś światełka na 12v-przygotowania do wypraw na dziko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy-przeczytałam coś,że chcecie wybrać się w moje rejony jak udałoby Wam się wybrać jeszcze w kwietniu nie licząc weekendu 27-18.04(szkoła) pisałbym się do Was-mieszkam tutaj,ale wakacje zawsze nad morzem spędzałem-pora by była poznać swoje okolice i zaliczyć pierwszy integracyjny wyjazd z członkami karawaning.pl:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono Majówkowe! Jeżeli chodzi o mnie to ja jeszcze jeden kursik musze ogarnąć ale króciutki. Mam nadzieję, że przed 1 maja będę w chacie, podpinam cepke i na Mazury.Planuję Okartowo nad Śniardwami. Jak będę już pewny kiedy wyruszam to napisze co i jak. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.