Skocz do zawartości

propozycja wyjazdu do Grecji lato 2013


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy i koleżanki podajcie jakieś plaże w grecji gdzie są plaze z prysznicami niedaleko ATEN?

Plus informacje jak ominąć płatne autostrady? A co do terminu wyjazdu dogadamy na zlocie. :yay:



ciesze się z rospedu sprawy czuć że wakacje tuz tuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup im jakieś tablety,  i pody i co tam jeszcze, to sie zajmą ( u nas różnica kolosalna) lody duże czy extra pizzę obiecaj i tak taniej wyjdzie jak prom. :ee:

:) u mnie musiałem powiedzieć że będzie ciepło i ciepła woda w morzu :) za miesiąc znając moich chłopaków będą z mapa po domu latać z pytaniem którędy jedziemy :)

Maciek bierzemy dużego grila gazowego (w którym można pizze zrobić 44cm:) wiec pizze zrobi sie na miejscu.. :) podobno lepsza robi tylko PizzaHUT.

Witek zbieraj szyki przyda nam się ktoś obeznany w tamtych rejonach... bo my z Maćkiem to żółtodzioby w portównaniu z Wami.. a powrót przez Dubrownik jak pisał - w planach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też CIEPŁA WODA to argument nr.1 , my myślimy wziąć "normalnego" grilla zresztą innego nie mamy :] , jak myślicie 1 butla z gazem 11 kg. wystarczy na jakieś 3 tygodnie ???

 

Wesołych Świąt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pizza z pieca opalanego drzewem, z ciasta wylegującego w upale jest do kupienia w knajpce na plaży wieczorem (niedroga !) ... Wiele razy z jęzorem czekałem w kolejce ! Takiej nie zrobicie ;) chyba ;) ?! Oj cieple morze bedzie w cenie w tym roku ! Dzisiaj za oknem mam 10 cm świeżego śniegu ... Byle na początku lipca wyrwać jakoś przyczepę z zaspy .. Od Węgier pogoda powinna się poprawiać !

 

5 kg gazu wystarczy ... W tych tropikach wiele nie popalisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pizza z pieca opalanego drzewem, z ciasta wylegującego w upale jest do kupienia w knajpce na plaży wieczorem (niedroga !) ... Wiele razy z jęzorem czekałem w kolejce ! Takiej nie zrobicie ;) chyba ;) ?! Oj cieple morze bedzie w cenie w tym roku ! Dzisiaj za oknem mam 10 cm świeżego śniegu ... Byle na początku lipca wyrwać jakoś przyczepę z zaspy .. Od Węgier pogoda powinna się poprawiać !

 

5 kg gazu wystarczy ... W tych tropikach wiele nie popalisz !

Dzięki

 

O grzaniu nawet nie myślałem a jakoś nie mam doświadczenia ile może potrzebować kuchenka no i lodówka ( napisz na jakiej plaży ta extra pizza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

O grzaniu nawet nie myślałem a jakoś nie mam doświadczenia ile może potrzebować kuchenka no i lodówka ( napisz na jakiej plaży ta extra pizza )

Kuchenka niewiele, ale lodówka pracuje na butli 11 kg non stop ok 3,5 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza na campingu Thalatta, byłem tam dwa razy inne campingi tylko zlustrowałem. Inne campingi są mniejsze, bardziej kameralne ale thalatta ma swój urok.

 

Faktycznie zapomniałem o gazie do napędu lodówki. Ale ja wszędzie brałem prąd więc na 3 tygodnie 5kg mi wystarczyło. Choć próbowałem w Grecji napełnić / wymienić mniejszą 2kg i nie było szans. Inne złącza inne systemy, brak możliwości napełnienia.

 

Jaki wy macie w końcu plan ? Chalkidiki czy Peloponez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus - wyczuwam delikatną chęć dołączenia :hmm: .

Nikomu nie  narzucamy gdzie. Poprostu przed siebie - ale najpierw w jednym miejscu spotkanie (jeszcze w Polsce) :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej ( czyt. docelowo) Peloponez, ale głupio przejechać obok Chajliki.. i nie zobaczyć :slina: .

Czyli wezmę butlę 11 kg i ew 2 lub 5 na zapas. Nawet w jakimś większym mieście nie ma w Grecji możliwości na "nabicie " butli ?

 

Maciek, mam nadzieję ,że zapisujesz gdzie na pizzę wstępujemy :] .

 

Pozdrawiam zimową wiosną. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na mapę to jakieś 100 z hakiem w jedną stronę trzeba nadrobić, a to "tylko jakieś 5 % całej trasy, to co jedziecie z nami (a raczej my z Wami) ? :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braliście pod uwagę np Lefkadę https://www.google.pl/search?q=lefkada&hl=pl&client=safari&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=o35eUaLGLYvTPPalgYAJ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=672&sei=sX5eUYCDI4flOs2agNgM po drodze na południe ... kiedyś zalapały się jej plaże do 10 najpiękniejszych na świecie. Wjazd mostem więc luz.

 

Jedyne co wiem o swoich wakacjach to to, że rozpoczną się na początku lipca. Pierwszy wyjazd do Grecji to była konsekwencja dwóch dni ulewy nad Balatonem ;) więc wszystko możliwe.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Lefkadzie wiem nie wiele. Ale widzę że dużo informacji podrzucasz. nasz skład tak jak pisaliśmy początek Lipca rusza 5 -6 lipca.
Maciek co sądzisz to tej Lefkadzie co Witus podrzuca? oczywiście wszystko trzeba dograć aby wypoczywać też. :)

Pizzerie notuje ale jak Witus jedzie z nami to odrazu raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam bo Grecja uzależnia ;) ale pojadę tam tylko w sytuacji gdyby w Dubrovniku przez dwa dni padało. Macie jak dla mnie za ambitne plany. Ja to z tydzień muszę się wyleżeć na plaży odreagować pracę. Pozostałe dwa tygodnie chętnie pozwiedzam ale Porywając się na Peloponez całą kasę wydam na autostrady i paliwo. Chyba nie stać mnie na Grecję zostanę przy południu Chorwacji. Z drugiej strony jedziecie optymalnym składem więc pewnie uda się sporo nocy spędzić na dziko szczególnie na poludniu. Chalkidiki jest za bardzo zorganizowane i otablicowane zakazami żeby się stresować Policją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.