Skocz do zawartości

propozycja wyjazdu do Grecji lato 2013


Rekomendowane odpowiedzi

:blagac:  Marek.. jesteś wielki.. do zobaczenia w piątek lub sobotę.. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jest troche czasu ale ..... termin całkiem całkiem jak nic nieoczekiwanego nie nastąpi to :ok:

Myśleliśmy oczymś takim:

 http://www.thalattacamp.gr/en/pages/main

Moze ktoś był na tym kempingu i moze cos o nim powiedzieć ???

Tomi na Forum był już ten kamping opisywany jak sie nie mylę kilka razy kolega Witus był na nim podpbno bardzo fajny nigdy nie byłem ale może w tym roku tam zawitam :yay:

Temat jak widzę nabrał rumieńców szkoda że mamy sztywny urlop zaplanowany na sierpień bo widzę że jedzie towarzystwo z dzieciakamki w wieku zblizonym do moich a to jest duży PLUS :hehe: A poza tym w 2,3,4 ekipy zawsze raźniej i bezpieczniej

 

Marek dzieki za tą stronkę z mapką napewno się przyda , przeczytałem Twoje relacje z wojaży po Grecji  SUPER SPRAWA :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale Wam zazdroszczę ! Jak planujecie też na dziko to nie warto zbierać dużej karawany ... Trudniej będzie upchnąć większą ilość przyczep żeby nie zwracać uwagi policji ... W koncu na chalkidiki są wyraźne ostrzeżenia - ale niewątpliwie się da ;) na plażach sa prysznice więc wieczorkiem pewnie można się wykąpać więc namiotów nie ma sensu kupować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego warto jeszcze tam jechać :miga:  bo jak szwaby z żabojadami wprowadzą tam swoje rządy to na pewno tak tanio i "dziko" nie będzie :hmm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zdecydowanie ... ja bym teraz wolał zaatakować agrecjębardziej na południe ... Tylko cena promu z Wenecji mnie przeeraża ... Więc skończy się na południu Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do Dubrovnika mam pewnie z 1500 :) ja coraz częściej kombinuje tak zeby jazdę ograniczyć do minimum. Do Wenecji mam z 1200 dobrymi drogami, nocleg na promie, wypoczynek, zachód i wschód słońca, wysłany wyjeżdżam do Grecji ... Rozmazylem sie ale ceny mnie zabiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zdecydowanie ... ja bym teraz wolał zaatakować agrecjębardziej na południe ... Tylko cena promu z Wenecji mnie przeeraża ... Więc skończy się na południu Chorwacji.

Nie, żebym był upierdliwy ale my właśnie planujemy także południe Grecji.

A nawiasem mówiąc/pisząc ostatnio padła propozycja powrotu przez Czarnogórę i te Twoje południe (a nawet całą) Chorwację.

Ograniczał to sie będziesz (z jazdą) na emeryturze !!!

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do Dubrovnika mam pewnie z 1500 :) ja coraz częściej kombinuje tak zeby jazdę ograniczyć do minimum. Do Wenecji mam z 1200 dobrymi drogami, nocleg na promie, wypoczynek, zachód i wschód słońca, wysłany wyjeżdżam do Grecji ... Rozmazylem sie ale ceny mnie zabiły.

Czarnogóra jest piękna a Albania jeszcze lepsza i nim ją zabetonują to właśnie tą drogą trzeba wybrać się do Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie z 4 letnim dzieckiem czuję się jak terrorysta ;) nastolatka też mi tego nie wybaczy ... Takie kilkutysięczne trasy to na emeryturę sobie zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup im jakieś tablety,  i pody i co tam jeszcze, to sie zajmą ( u nas różnica kolosalna) lody duże czy extra pizzę obiecaj i tak taniej wyjdzie jak prom. :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.