Skocz do zawartości

propozycja wyjazdu do Grecji lato 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam propozycje wyjazdu do Grecji latem w kilka grup ( bo w grupie zawsze raźniej co dwie głowy to nie jedna , termin do dogadania.

 

Planowalem wprawdzie Chorwacje i okolice, poniewaz, to moj pierwszy wyjazd z cepka, ale moge sie podlaczyc pod temat. Tyle, ze termin troche bardziej koncowka czerwca i poczatek maja - planuje zarazerwowac okolo 3 tygodni na calosc.

 

Pzdr, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też planujemy w sierpniu (bo tylko wakacyjne miesiące wchodzą w grę w naszym wypadku) wyjazd ok.8-10 sierpnia na 3 tygodnie :drive:

 

Po lekturze kolegów myślałem o Peloponez ew. Sitonia jak nie starczy czasu na Peloponez chcielibyśmy dużo na dziko choć kampingi na pewno też jakieś zaliczymy :niewiem:

 

Może po drodze jakieś termy termy na Węgrzech, ale niekoniecznie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo spotkajmy się na zlocie

 

XIII Zlot Karawaning

Termin: 01-05 maja 2013 roku.

 

Lokalizacja: kempingu Bryza w miejscowości Przybrodzin nad jeziorem Powidzkim. co wy na to na zlot z warszawy mamy 270km na Solinę 390km

 

tylko na zlot trzeba się zapisać na forum XIII Zlot Karawaning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślimy o podobnym kierunku ale na przełomie sierpnia i września. Na pewno w kilka załóg, co by nie mówić, wyjazd bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No jasne fajnie było by się wcześniej spotkać , poznać i pogadać no i :gitara::piwko:

 

Weekend majowy akurat mam zaplanowane wolne no i oczywiście wyjazd z przyczepką :przyczepa:

Chociaż co prawda myślałem o Chorwacji jednak plany zawsze można zweryfikować .

Miałem nadzieję że w tym roku odbędzie się II Rajd na Chorwację jednak jak widać chyba w tym roku nie ma chętnych na taki wyjazd :niewiem: A szkoda

 

Sierpień z mojej strony jak najbardziej aktualny tak jak pisałem 3 tyg wyjazd ok 8-9 sierpień już nie możemy sie doczekać wiosny i lata oczywiście :slina: Tym bardziej że pogoda za oknem jaka jest każdy widzi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może nasze samodzielne wyprawy autem+przyczepa do Grecji Was zainteresują.

 

Część 1

...to objazdówka z zaznaczonymi na mapie miejscami które warto odwiedzić.

Na terenie Grecji nasza trasa < info > dojazd+odnośniki od A .... do I ... zaznaczyłem nasze noclegi na kempingach,

przydatne do zwiedzania na tej trasie,

 

Zaprszam do klikania, jak oddalisz znajdziesz nasze sprawdzone noclegi na trasie do i z Grecji.

W punkcie A jest obok siebie 3 kempingi, jest z czego wybierać. Nawet w pełni sezonu kazdy znajdzie wolne miejsce.

W Katerini są organizowane dwa razy w tygodniu w wydzielonych (zamkniętych) kwartałach ulic bazary z owocami, warzywami i nie tylko.

 

Część 2

Jeżeli ktoś szuka wyjątkowego spokoju=odpoczynku jak na wsi,

polecam bardzo spokojne odludzie > Akti - Retzika - dostęp do WiFi cenie pobytu

Grubsze zakupy robiliśmy w Epanomi.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.