Jump to content
Kluchojady

Sylwester w przyczepie

Recommended Posts

Kluchojady

Obiecane zdjęcia

Zdjęcia

PS

przy temp do -5C nocą i +5 za dnia, schodziło dziennie 2kg propanu. W przyczpie (i często w przedsionku) panowały temp między 18C a 28C.

Luksiak

Witam w 2013 dziękuje za życzenia noworoczne .Nowy Rok po raz kolejny przywitaliśmy w Niedzicy ze sprawdzonymi Przyjaciółmi.

a gdzie była robiona 3 fotka - tzn gdzie odbywała się imprezka bo nie mogę sobie umiejscowić na Polana Sosny

Pozdrawiam

piotr59

W mojej galerii 3 zdjęcie to ogólnodostępna wiata z kominkiem.W przyczepie nie montujemy bo będzie sprzedana.

W mojej galerii 3 zdjęcie to ogólnodostępna wiata z kominkiem.W przyczepie nie montujemy bo będzie sprzedana.

post-3742-0-00464000-1357162287_thumb.jpg

michal1400

Bardzo ładne zdjęcia :) Gratuluję odwagi spędzenia Sylwestra na Kempingu :)

zibi200

hmmmmm, no faktycznie - można !!!!! Gratuluję załogom fantazji i determinacji i życzę takiej samej zabawy przez cały 2013 Rok. Nie powiem troszkę zazdrość mnie wzięła ;) jest o czym myśleć w przyszłości

mlody

Witajcie. Czy ktoś z Was myślał nad spędzeniem nadchodzącego Sylwestra w przyczepie lub kamperze?

adamkwiatek

Nie myślę juz tak sprawnie z powodu podeszłego wieku ale za to robie tak juz od kilku lat - zwykle w Zieleńcu lub Zakopenem .

Kajetan

Witajcie. Czy ktoś z Was myślał nad spędzeniem nadchodzącego Sylwestra w przyczepie lub kamperze?

Jest taki zamysł.  :hmm: Ale jak przekonać żonę  :look:  :look:

Socale

Kurcze, sądzę że najczęściej wątpliwości są na tle zimności.

A przecież to frajda. Gazu aby zapas był i wsio zezorganizezować można.

Jestem za, jednak nie zapewniam swojej obecności ze względu na niezależne ode mnie okoliczności.

Nie myślę juz tak sprawnie z powodu podeszłego wieku ale za to robie tak juz od kilku lat - zwykle w Zieleńcu lub Zakopenem .

Adam, a.... który Zieleniec. Zapodaj namiar, może coś zorganizujemy puki czas.

Wachmistrz77

Jeśli chodzi o Zieleniec to pewnie ten z Kotliny Kłodzkiej ;)

Pozdrawiam

Arturo43

ja co prawda nie mam jeszcze budy ale pomysł sylwestra w taki sposób mi sie podoba

Socale

Jeśli chodzi o Zieleniec to pewnie ten z Kotliny Kłodzkiej ;)

Pozdrawiam

Na to liczę, mam stosunkowo blisko :]

allestandard

Ja z kolei napisze tak: to zalezy na ile osób bo im wiecej,tym ciaśniej i taki Sylwester może okazać się niepowodzeniem. Jednak w kilak osób to naprawde fajny pomysł aby gzies pojechać,na pewno koszty jego organizacji nie będą duże:)

belmondo

Osobiście podziwiam odważnych i pozdrawiam od razu uczestników Sylwestra 2013. :mikolaj:

Jest to wyjazd raczej dla osób dorosłych choć niekoniecznie  ale na pewno odpowiedzialnych- z mrozem żartów nie ma.Ktoś musi w nocy pilnować temperatury w budce,dzieci nie mogą być zostawione same.Nie widzę tego jak komuś ogrzewanie padnie w przyczepie ,bo w kamperze da sobie radę.

Wszystko też zależy jak silne będą mrozy,a nie wszyscy mogą rozgrzać organizm od środka :jump:

Maciej

Są jakieś propozycje?