Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl - Przybrodzin maj 2013


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do wcześniejszego przyjazdu i pobytu po zlocie to nie ma najmniejszego problemu, kemping jest całoroczny :ok: Co do cennika to na dana chwile się nie orientuje i niewiem też czy już strona powstała żeby sobie zobaczyć :niewiem: w sieci dostępna jest jakaś stara strona poprzedniego dzierżawcy a teraz to pod gmine należy i cały czas działają organizacyjnie itd W każdym razie ceny nie są złe i nie zabijają Byłem latem dwukrotnie ale cen nie pamiętam :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cennik :winner: poszperałem i znalazłem Zaznaczam że to cenny z zeszłego sezonu jakie będa obowiązywały w tym roku to niewiem :niewiem:

 

przyczepa 10zł

kamper 10zł

samochód 10zł

os dorosła 7zł

dziecko 4-12lat 4zł poniżej 4lat za darmo powyżej 12lat jak os dorosła

prąd 10zł

opłata klimatyczna os dorosła 1zł dziecko 0,5zł

 

 

Ceny zlotowe ustali i poinformuje Komandor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wspólnie ze 100pą i Spablo byliśmy w Przybrodzinie na spotkaniu z szefem kempingu.

W pierwszym poście tego tematu, uzupełniłem informacje dotyczące kosztów (na czerwono) oraz opisałem wszelkie ustalenia jakie mamy poczynione na dzisiaj.

Zachęcam do lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kemping dysponujemy miejscami noclegowymi w hotelu i w domku drewnianym. Razem to jest około 40 łóżek.

 

W uzupełnieniu słów Sławka:

W budynku hotelowym jest 9 pokoi, w których jest mażliwość przenocowania 27 osób. Wiemy, że przy każdym z pokoi jest łazienka. Niestety nie było możliwości zobaczenia pokoi na żywo. Standard podobno jest jednak wystarczający :ok:.

Dodatkowo do rozpoczęcia Zlotu ma być przygotowanych jeszcze 14 miejsc noclegowych w domkach. Daje to łącznie ok 40 miejsc noclegowych, o których wspominał Cathay.

Cena za dobę wynosi 40 zł/osobę/dobę.

W przypadku zainteresowania miejscami noclegowymi prosimy dokonywać rezerwacji bezpośrednio w Ośrodku na email: posir.powidz@o2.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdyby ktoś nie doczytał w pierwszym poście .

 

 

Cena za noc dla uczestników zlotu od załogi to 22 zł!

Cena obejmuje:

- wjazd samochodem z przyczepą lub kamperem,

- przyłącze elektryczne

- korzystanie z łazienek

- dowolną ilość osób w załodze.

- opaska identyfikacyjna dla każdego uczestnika.

 

Cena zlotowa obowiązuje od soboty 24.04 do niedzieli 05.05.

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dowolną ilość osób w załodze.

Naturalnie bez przesady i w granicach rozsądku.

Nie mamy na myśli grupy znajomych (np. 20 osóB), którzy przyjadą w kilka przyczep i powiedzą, że są jedną załogą :hehe:

Oczywiście żartuję. Wiem, że forumowicze to odpowiedzialna grupa ludzi :ok: Tym bardziej, że wynegocjowana cena za dobę pobytu jest baaaardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.