Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl - Przybrodzin maj 2013


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że tu jest zlot! W Powidzu spędziłem 720 dni swojego młodego życia.

Bardzo mi zależy na wycieczce na lotnisko, byłaby to dla mnie" podróż w czasie". Mam nadzieję, że znajdą się chętni do odwiedzenia lotniska, (najdłuższy pas startowy w Europie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super, że tu jest zlot! W Powidzu spędziłem 720 dni swojego młodego życia.

Bardzo mi zależy na wycieczce na lotnisko, byłaby to dla mnie" podróż w czasie". Mam nadzieję, że znajdą się chętni do odwiedzenia lotniska, (najdłuższy pas startowy w Europie!)

 

Cześć Mariuszu

Myślę , że będą chętni na taką wycieczkę i zwiedzanie samolotu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o dopisanie do listy już teraz . Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie nic nam nie stanie na drodze bo w tym roku udało nam się tylko do Białych Brzegów przyjechać. W czasie wszystkich innych terminów spotkań zawsze "COŚ" nam wypadło. No cóż.....życie :)

Miejsce piękne, chociaż dla nas dość daleko, ale co tam.... dla dobrego towarzystwa warto przejechać przez pól Polski by :biwak: i :gitara:

Pozdrawiamy wszystkich - Witek i Beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę tak jak maciekzal że będą chętni. Ja z tatą ,,maciekzal" napewno;) pozdrawiam;)

Super, że tu jest zlot! W Powidzu spędziłem 720 dni swojego młodego życia.

Bardzo mi zależy na wycieczce na lotnisko, byłaby to dla mnie" podróż w czasie". Mam nadzieję, że znajdą się chętni do odwiedzenia lotniska, (najdłuższy pas startowy w Europie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i chętnie przyjedziemy , proszę uwzględnić cztery osoby . Myślę że z Myszorkami jakoś pokonamy te kilometry pozdrawiamy Jadwiga i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze szkoda że tam nie ma odległości od takiego miasta jak Lublin a podobno to i miasto wojewódzkie.

 

 

 

 

A gdybyś nie wiedział jak daleko masz do Lublina to podaję odległość z Twojej miejscowości http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,28,21.1913100,51.9010400?l=a22be3eb1dcc4a5d :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że doskonale wiem ile mam do Lublina, na zlot, do Łodzi, Wrocławia, Berlina, Londynu i innych tam. Nigdzie nie napisałem że nie wiem ile mam a szkoda że nie ma odległości od takiego miasta jak Lublin żeby zaznaczyć że jednak ono istnieje w RP i jest miastem wojewódzkim a często jest pomijane.

Jednocześnie doceniam waszą reakcję i szybkie znalezienie tego miasta i odległości od niego.:dzieki:

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma odległości od takiego miasta jak Lublin żeby zaznaczyć że jednak ono istnieje w RP i jest miastem wojewódzkim

Oj tam, oj tam. Nie ma też Opola, Zielonej Góry i Koszalina :ok:

 

Poproszę Cathay'a, aby dopisał jeśli to taki problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problem :skromny: Oj tam, oj tam nie można się podąsać i rzucić fochem jeszcze w starym roku?:krzykacz:Byłem ostatnio w Szczecinie i słyszałem taką właśnie śmieszną (tragiczną jak dla mnie) kłótnię młodych ludzi jak to jeden drugiemu tłumaczył, że jest Lubin a nie Lublin :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problem :skromny: Oj tam, oj tam nie można się podąsać i rzucić fochem jeszcze w starym roku?:krzykacz:Byłem ostatnio w Szczecinie i słyszałem taką właśnie śmieszną (tragiczną jak dla mnie) kłótnię młodych ludzi jak to jeden drugiemu tłumaczył, że jest Lubin a nie Lublin :sciana:

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.