Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl - Przybrodzin maj 2013


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem chętny z familią i kliknąłem sobie na link do kempingu aby zobaczyć ceny i mam coś takiego:

Tylko Ja czy ktoś również?

 

A znalazłem przez googl`a inną stronę tego kempingu, może się przyda: http://bryza2.fm.interia.pl/

post-10249-0-45655700-1354459690_thumb.jpg

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no trudno u mnie jest ostrzeżenie i nic już nie zrobię.

Mam jeszcze jednio pytanie czy trzeba na cały zlot czy ewentualnie można by było 2-5 maj (nie wiem czy 2 maj będziemy mieli wolny z żoną ale byśmy dojechali około 16:00 na miejsce w najgorszym wypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem chętny z familią i kliknąłem sobie na link do kempingu aby zobaczyć ceny ...

 

ceny będą i tak zlotowe więc warto poczekać na informacje od Komandora zlotu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można obojętnie kiedy i na jak długo sobie każdy życzy :-] kemping jest w sumie całoroczny więc można przyjeżdzać z dużym wyprzedzeniem i siedzieć "do bólu" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno u mnie jest ostrzeżenie i nic już nie zrobię.

Mam jeszcze jednio pytanie czy trzeba na cały zlot czy ewentualnie można by było 2-5 maj (nie wiem czy 2 maj będziemy mieli wolny z żoną ale byśmy dojechali około 16:00 na miejsce w najgorszym wypadku).

 

Oczywiście możesz do nas dojechać w każdej chwili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam dokładniejszą trasę jak dalej dojechac Otoz jadąc dalej tą samą trasą dojezdzasz do m Strzałkowo(4km) i za pierwszymi swiatłami skrecasz w prawo i jedziesz do m Powidz.(15km).przejezdzając w Powidzu mostek i mijając cmentarz po prawej stronie jedziesz jakies 500m prosto do wiejskiej obwodnicy na ktorej skrecasz w prawoi jadąc tą obwodnicą do konca (ok2km) skrecasz w lewo i za jakies (2km) jestes u celu.Szczegóły na trasie - jedziesz tz betonką (cholernie trzesie) mijajac m Niezgodę po lewej stronie bedziesz miał to słynne lotnisko no a w Powidzu juz śą banery tego osrodka.Zyczę szerokosci!!:drive:

 

Tej betonki nie da się ominąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu kornaka wynika, że betonka jest między Powidzem a Przybrodzinem, z kolei DOMINO7 pisze o innej drodze której ostatni odcinek jest taki sam jak u kornaka - to gdzie ta betonka jest na którym odcinku - napiszcie dokładnie

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -otóz betonka jest miedzy Strzałkowem a Powidzem jest to odcinek drogi który został wybudowany w trakcie budowy lotniska ,jest ona coraz krótsza bo jest pokrywana dywanikiem asfaltowym .Dla jadących tam sporadycznie jest to moze atrakcja ale ja jezdziłem tą drogą kilkanascie lat nieraz cztery razy dziennie ,tak ze jakis uraz tam został ale tak wszystko jest OK!:gitara::drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.